نقل قول نوشته اصلی توسط MBKH نمایش پست ها
سلام به همه..
دوستان باید عرض کنم که بورسیه munbukagakusho در چند سال اخیر متضاضی زیادی داشته و خیلی سخت تر از قبل شده..من خواهرم این بورس در سال 85 گرفت. خودم هم بدون بورس در ژاپن فرصت تحقیقاتی دانشگاه کوبه شرکت کردم. برای این بورس حتما باید از دانشگاه های تاپ رنک ایران باشید..و باید عرض کنم برخلاف تصور که عده ای فکر می کنند با بالا بودن معدل و دونستن زبان انگلیسی شانس بالاتری خواهند داشت باید عرض کنم که این تنها بیس شرایط لازمه..شما اگر بتونید قبل از تکمیل مدارک سفارت با بعضی از اساتید دانشگاه های ژاپن ارتباط بگیرید و به شما تایید نسبی بدهند و اینکه تا حدی زبان ژاپنی بیاموزید به مراتب شانس بیشتری دارید...برای سفارت این خیلی مهه که بدونند شما به چه دلیل ژاپن رو انتخاب کردید؟ ایا صرفا به خاطر فاند مناسب اش یا انگیزه های تحصیلی که با ارتباط با اساتید به دست امده؟ پس بهتره قبلش با توجه به زمینه تحصیلی فعلی و اینده خود استادی پیدا کنید و با وی چند تا ایمیل رد و بدل کنید تا در راستای اون پروپازال خوبی تهیه کنید که سفارت را مجاب به پذیرش شما بکنه...ارزش داره واسه این بورس تلاش کنید ...کسانی که این بورس میگیرند و به ژاپن میرند دوران خوبی را سپری می کنند..موفق باشید.
میشه بگین چجوری به استاد ایمیل بدواشه رشته انیمیشن هم میشه؟!