صفحه 18 از 38 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 378

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

سلام دوستان. من دانشجوی رشته ی سینما دانشگاه هنر تهران با معدل ممتاز هستم. رتبه ی کنکورم ۸ کشور شد و الانم عضو بنیاد ملی نخبگان ایرانم. دیپلم ریاضی دارم با معدل ۱۹.۹۵ مدرک زبان ندارم ولی در صورت لزوم می تونم بگیرم. حالا به نظر شما شانس دریافت بورس مونبوشو رو برای مقطع لیسانس دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zibakaramali نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دانشجوی رشته ی سینما دانشگاه هنر تهران با معدل ممتاز هستم. رتبه ی کنکورم ۸ کشور شد و الانم عضو بنیاد ملی نخبگان ایرانم. دیپلم ریاضی دارم با معدل ۱۹.۹۵ مدرک زبان ندارم ولی در صورت لزوم می تونم بگیرم. حالا به نظر شما شانس دریافت بورس مونبوشو رو برای مقطع لیسانس دارم؟
    معدلتون عااالیه
    به نظر من حتما فرم قبولی در کنکور سراسری هم از سایت سفارت دانلود کنید و پر کنید چون رتبتون خوب بوده امتیازه براتون
    مدرک زبان نیازی نیست خود سفارت امتحان میگیره البته اگر مدارکتون پذیرفته بشه امتحان میدید
    در رشته هایی که بورسیه اعلام کرده سینما جزوشون نیست میخواین سینما رو ادامه بدید یا رشته های مهندسی؟
    اگر میخواید اقدام کنید زودتر لطفا تا نوزدهم بیشتر وقت ندارید مدرک تحویل بدید....نوزده اردیبهشت

Junior Member

باید ببینید که به شرایط سنی میخورید یا نه. باید تا موقع اعزام(یعنی فروردین سال بعد) سنتون زیر 21 باشه. (برای مقطع کارشناسی)
    طبق گفته های دکتر یوسفی، شرایط سنی یه چیزیه که نمیشه تغییرش داد
    حالا دیگه خودتون ببینید به شرایط سنی میخورید یا نه
    ولی اگه میخواین از رشته های هنری بخونین، کلاً طبق guideline اصلی بورسیه برای 2017 که من خوندم، فهمیدم که رشته های حساس بورس شدنشون سخت تره! رشته ی شما هم جزو Others حساب میشه، چون عنوان دقیقش نیومده تو خود guideline.... مگه اینکه بخواین رشته های مهندسی رو ادامه بدین که اونم چون میگین معدل دیپلمتون ریاضی بوده میگم.
    این جمله اصلی خود guideline هستش:
    Applicants who wish to major in fields other than those listed above (“others”) may have
    .difficulties in finding universities that can accept them

موفق باشید.

با سلام و خسته نباشید،

بورس ممبوشو ددلاینش 12 اردیبهشت نوشته برای مقطع دکترا. کجا نوشته تا 19 اردیبهشت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_2015 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید،

بورس ممبوشو ددلاینش 12 اردیبهشت نوشته برای مقطع دکترا. کجا نوشته تا 19 اردیبهشت؟
    براب‌کارشناسی تا نوزده اردیبهشت وقت هست نه فوق و دکتری...

سلام دوستان میخواستم اکر امکان داره راهنماییم کنید من ارشدم فقط دفاعم مونده که تو شهریوره معدلم هم ۱۷است ایا میشه با ریز نمرات این ۳ترم برای دکترا اقدام کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط artimina نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم اکر امکان داره راهنماییم کنید من ارشدم فقط دفاعم مونده که تو شهریوره معدلم هم ۱۷است ایا میشه با ریز نمرات این ۳ترم برای دکترا اقدام کرد؟
    سلام
    شما معدلتون خوبه.... ولی وقتش گذشته دیگه... تا دوازده اردیبهشت وقت بود

[QUOTE=parniangh;2249285]سلام
    شما معدلتون خوبه.... ولی وقتش گذشته دیگه... تا دوازده اردیبهشت وقت بود[/QUOTE
    یعنی همه دانشگاهیان تا 12 بود.چه بد شد آخه شنیدم دکترایی که ریسرچن برای دلایل همیشه وقت هست ژاپن اينطوري نیست،..؟

[QUOTE=artimina;2249491]
    نقل قول نوشته اصلی توسط parniangh نمایش پست ها
    سلام
    شما معدلتون خوبه.... ولی وقتش گذشته دیگه... تا دوازده اردیبهشت وقت بود[/QUOTE
    یعنی همه دانشگاهیان تا 12 بود.چه بد شد آخه شنیدم دکترایی که ریسرچن برای دلایل همیشه وقت هست ژاپن اينطوري نیست،..؟
    سلام نمیدونم دانشگاه های ژاپن چه طوره
    ولی اگر میخواستید بورسیه سفارت رو شرکت کنید گفتم وقتش گذشته
    مگر اینکه با استاد شخصا تو یکی از دانشگاه های ژاپن مکاتبه کنید

Junior Member

دوستان کسانی که قبول شدن زمان امتحان انگلیسی دقیقا کی هستش؟ خانمه گفت تو سایت ببینین ولی تو سایت زده اواخر خرداد؟!!؟!؟!؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)