صفحه 21 از 38 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 378

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط nanocrystal نمایش پست ها
    بستگی به نمرات امتحان داره،سال گذشته 6 نفر
    خیلی ممنون. شما پارسال هم شرکت کرده بودید؟ راستش می خوام در مورد مصاحبه سوال کنم. کسی می تونه در مورد مصاحبه راهنمایی کنه؟ مثلا چه سوالهایی می پرسن؟

Junior Member

The entrance examination for the doctor course of the Graduate School of Science will be held in January 2017. The entrance examination will be an interview base via the Internet. You have enough time to prepare for it. could you send me the full details of your publication including journal name, volume and page numbers, and your transcript at undergraduate and master course? If you have a passport, send me the photocopy of the first page of it showing your date of birth, and your face. Could you tell me what did you do after you received master degree in 2014?
    سلام دیروز یکی از اساتید از ژاپن ب ایمیل من اینطوری جواب داده. من پاسپورت ندارم چطوری جواب بدم که بد نشه؟
    و اینکه گفتن تو دو سال بعد مسترت چیکار میکردی؟ من کار تحقیقاتی کردم ولی مقالش چاپ نشده و کنکور دکترای ایرانو قبول شدم ب نظرتون بنویسم؟
    خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeram نمایش پست ها
    The entrance examination for the doctor course of the Graduate School of Science will be held in January 2017. The entrance examination will be an interview base via the Internet. You have enough time to prepare for it. could you send me the full details of your publication including journal name, volume and page numbers, and your transcript at undergraduate and master course? If you have a passport, send me the photocopy of the first page of it showing your date of birth, and your face. Could you tell me what did you do after you received master degree in 2014?
    سلام دیروز یکی از اساتید از ژاپن ب ایمیل من اینطوری جواب داده. من پاسپورت ندارم چطوری جواب بدم که بد نشه؟
    و اینکه گفتن تو دو سال بعد مسترت چیکار میکردی؟ من کار تحقیقاتی کردم ولی مقالش چاپ نشده و کنکور دکترای ایرانو قبول شدم ب نظرتون بنویسم؟
    خیلی ممنون
    بهتره همیشه با صداقت جواب داد. همین چیزهایی که اینجا نوشتید را برای ایشون بنویسید. کمی هم براشون توضیح بدید که چون پذیرفته شدن در آزمون دکترا در ایران بسیار مشکل است من بعد از فوق لیسانس خودم و برای کنکور دکترا آماده کردم. در مورد پاسپورت هم اگر اقدام کنید کمتر از یک هفته آماده میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hikari نمایش پست ها
    بهتره همیشه با صداقت جواب داد. همین چیزهایی که اینجا نوشتید را برای ایشون بنویسید. کمی هم براشون توضیح بدید که چون پذیرفته شدن در آزمون دکترا در ایران بسیار مشکل است من بعد از فوق لیسانس خودم و برای کنکور دکترا آماده کردم. در مورد پاسپورت هم اگر اقدام کنید کمتر از یک هفته آماده میشه.
    خیلی ممنون که پاسخ دادید.
    شما از بورس مکست اطلاعی دارید ؟ ایشون بم گفتند که برای حمایت مالی از اون طریق اقدام کنم.
    ی سوال دیگه! ازم خواستند که جزییات مقاله ها رو براشون ایمیل کنم ب نظرتون کل مقالاتمو اتچ کنم براشون ایرادی دارد؟
    نظرتون در مورد پاسخشون چیه؟ من رزومه خودمو براشون نیل کرده بودم

Junior Member

خیلی ممنون که پاسخ دادید.
    شما از بورس مکست اطلاعی دارید ؟ ایشون بم گفتند که برای حمایت مالی از اون طریق اقدام کنم.
    ی سوال دیگه! ازم خواستند که جزییات مقاله ها رو براشون ایمیل کنم ب نظرتون کل مقالاتمو اتچ کنم براشون ایرادی دارد؟
    نظرتون در مورد پاسخشون چیه؟ من رزومه خودمو براشون نیل کرده بودم
    بهترین راه برای دریافت بورس از طریق سفارت است و یا اگر استادی را بطور مشخص می شناسید که بتواند شما را بورس کند خودشان می توانند این کار را انجام دهند. تا جایی که من اطلاع دارم تعدادی از دوستان ما بواسطه معرفی مستقیم از استاد در ٰژاپن بورس گرفتند. اما تعدادشون کمه!
    در مورد مقاله هم ایرادی نداره که کل مقاله را براش بفرستید. رزومه تونم می شد با یه عکس از خودتون براش بفرستید
    (نظرتون در مورد پاسخشون چیه؟): متوجه منظورتون نشدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hikari نمایش پست ها
    بهترین راه بی دریافت بورس از طریق سفارت است و یا اگر استادی را بطور مشخص می شناسید که بتواند شما را بورس کند خودشان می توانند این کار را انجام دهند. تا جایی که من اطلاع دارم تعدادی از دوستان ما بواسطه معرفی مستقیم از استاد در ٰژاپن بورس گرفتند. اما تعدادشون کمه!
    در مورد مقاله هم ایرادی نداره که کل مقاله را براش بفرستید. رزومه تونم می شد با یه عکس از خودتون براش بفرستید
    (نظرتون در مورد پاسخشون چیه؟): متوجه منظورتون نشدم؟
    این بورس همون مونبوشوست؟ یعنی شرایط معدل داره؟
    منظورم اینکه میتونم ب این استاد امیدوار باشم؟

Junior Member

این بورس همون مونبوشوست؟ یعنی شرایط معدل داره؟
    منظورم اینکه میتونم ب این استاد امیدوار باشم؟
    شرط معدل را سفارت ژاپن چند سال است که گذاشته وگرنه قبلا نبود. یعنی برای بورس گرفتن الزامی نیست اما به هر حال ریز نمرات شما نشان دهنده ی کاراکتر علمی شما خواهد بود برای استادی که هیچ شناختی از شما نداره و می خواهد شما را بورس کند.
    بورس مونبوشو فقط همین یک مدل است اما بورس های زیادی در ژاپن وجود دارد که اکثر آنها را از طریق دانشگاه های ژاپن می توان اقدام کرد. لیست کامل شان را می توانید از همین مکست بدست بیارید و مطالعه کنید

Junior Member

یه سوال مصاحبه تو خود سفارت برگذار میشه؟

سلام، نتایج امتحان کتبی بورس تحقیقات رو هنوز اعلام نکردند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sarinalu نمایش پست ها
    یه سوال مصاحبه تو خود سفارت برگذار میشه؟
    بله، در کتابخانه سفارت.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)