صفحه 24 از 38 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 378

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

سلام

شما برای چه مقطع ای شرکت کردید؟؟؟؟

در ضمن زبان ژاپنی را بعد از انکه در بورس قبول شدی در ژاپن به مدت 6 ماه اموزش میدهند.

احتیاج نیست کسی در اینجا زبان ژاپنی بلد باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

با عرض تشکر از دوست عزیزمون بابت این پاسخ، اما من نظر متفاوتی دارم. دوره زبان برای من 4 ماه بود. ظاهراً بستگی به دانشگاه داره. شیوه آموزش هم جالب نیود و در کل این کلاس برای من کلاس مفیدی نبود. اگر وقت آزاد دارید، آرام آرام شروع کنید. ضرری نداره.

اگر قصد ماندن و کار کردن در ژاپن را دارید، مهمترین ابزار شما زبان ژاپنی است در سطح Business level. معادل سطح N2 در آزمون زبان ژاپنی JLPT. مگر آنکه خوش شانس باشید و در شرکتی کار پیدا کنید که زبان ژاپنی نخواهد ولی تعداد این شرکتها کم است.
    اگر فقط قصد تحصیل دارید، بستگی به سطح زبان استاد و همکلاسیهای شما دارد. اگر انگلیسی بلد نباشند کارتان سخت میشود. بنابراین بهتر است استادی انتحاب کنید که دانشجوی خارجی داشته باشد و همه دانشجویان ژاپنی نباشند. البته خود این یک مزیت دارد و آنهم این هست که مجبور میشوید ژاپنی یاد بگیرید. بهرحال وقتی اینجا هستید و ژاپنی بلد باشید زندگی برایتان خیلی راحتتر خواهد بود. با ژاپنیها میتوانید دوست شوید. هر وقت خواستید جایی تلفن بزنید خودتان تلفن میزنید و مجبور نیستید از کسی بخواهید به جای شما صحبت کند و .....
    توصیه من این است که ژاپنی یاد بگیرید. حداقل فایده این است که وقتی برمیگردید ایران میتوانید ژاپنی درس دهید و درآمدی کسب کنید.

سلام دوستان

در خصوص یاد گرفتن زبان ژاپنی اگر ما موفق شدیم و رفتیم ان طرف آن وقت فرصت برای یاد گیری سریع بسیار بالاست..البته نه اینکه اینجا نخونیم خوب باید تمرین کنیم..

ناگفته نماند هدف بنده فقط تحصیل است ولا غیر فقط گرفتن مدرک ملاک نیست درک بالا و درست درس خواندن از هدف های اصلی بنده است..

Junior Member

اگر کسی تمایل داشت در ایران زبان ژاپنی یاد بگیرد به من پیام خصوصی بدهد

Junior Member

سلام دوستان، تعدادی از کسانی که برای مصاحبه سفارت ژاپن دعوت شدند قراره با هم در ارتباط باشند، داریم کم کم دور هم جمع میشیم ، اگر اینجا کسی هست که به مصاحبه دعوت شده لطفا خصوصی بمن پیغام بده تا با بقیه آشناش کنم..... متشکرم

سلام:

دوستان همه نتیجه ها ی مصاحبه تمام مقاطع را یکجا به متقاضی ها میگویند یا طبق همان زمان بندی خودشان..

هنوز برای جمع شدن زود است عزیز..

مصاحبه برای شما چگونه بود با تشکر

Junior Member

[QUOTE=taheri72016;2305544]

هنوز برای جمع شدن زود است عزیز..

سلام
    به نطر من زود نیست چون در این مرحله رقابتی وجود نداره و همه چیز از دست ما خارجه و همه منتظر نتایج هستیم.... حداقل میتونیم تجربه ی مصاحبه رو اونجا در اختیار هم بزاریم و زمانی که جواب اومد چون به رد شده ها اطلاعی داده نمیشه از بی خبری در بیایم .... من اینطور فکر میکنم و البته شما مخیر هستید ...اگر مصاحبه دادید و دوست داشتید پیغام بدید عضوتون کنم.
    مصاحبه ام بسیار بسیار تخصصی بود.
    متشکرم

Junior Member mohammadrezar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biotechnology at University of Tehran

سلام
    اگه کسی بورس MEXT را قبول بشه حتما باید زبان ژاپنی را یاد بگیره ؟ حتی اگه بخواد تو دوره های انگلیسی شرکت کنه ؟
    بعد انگارتو سایت یکی از دانشگاه های ژاپن دیدم برای بورس MEXT ارشد و دکترا باید یک سال research student بود وبعد به دانشجوی ارشد یا دکتری تبدیل میشن ؟درست فهمیدم ؟
    بعد درسته که افراد مشمول سربازی رابورس نمیکنن؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadrezar نمایش پست ها
    سلام
    اگه کسی بورس MEXT را قبول بشه حتما باید زبان ژاپنی را یاد بگیره ؟ حتی اگه بخواد تو دوره های انگلیسی شرکت کنه ؟
    بعد انگارتو سایت یکی از دانشگاه های ژاپن دیدم برای بورس MEXT ارشد و دکترا باید یک سال research student بود وبعد به دانشجوی ارشد یا دکتری تبدیل میشن ؟درست فهمیدم ؟
    بعد درسته که افراد مشمول سربازی رابورس نمیکنن؟
    ممنون
    به هر حال شما برای زندگی در اون کشور نیاز دارید زبانش را یاد بگیرید حتی اگه در حد نیاز روزمره. برای دوره های لیسانس به بالا دوره ریسرچ را حدود یک سال یا شش ماه می گذرونید که خیلی مفیده. چون هم می تونید زبان یاد بگیرید و هم با محیط و استادتون بهتر آشنا بشید. مشکل سربازی شما هم مربوط به ایران است نه ژاپن. یعنی باید پول بدید به نظام وظیفه تا بتونید از کشور خارج بشید. من کسان زیادی را دیدم که مشمول بودن و بورس گرفتن

سلام:

ببخشید شما در چه مقطعی هستید؟؟؟

و اینکه سئوال ها بسیار تخصصی بوده یعنی چه؟؟؟؟

متشکرم.

با تشکر موفق باشید..

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)