صفحه 25 از 38 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 378

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

سلام یکی از اساتید به من اینطور جواب داده نظرتون چیه با توجه به این که من فول فاند میخوام؟
    من هنوز نکفتم متاهلم بهشون نیاز هست الان بگم؟
    میشه اکه از این بورس اطلاعاتی دارید بم بگید؟
    من نمیخوام از دست بدم این استادو چور جوابشونو بدم؟

Based on your transcript, you can apply to MEXT scholarship since your score is higher than the minimum requirement of MEXT scholarship. However, the scholarship is very competitive. Would you like to apply to MEXT scholarship? If you do not need full financial support, our Institute and I can cover half of your living expenses in Japan

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeram نمایش پست ها
    سلام یکی از اساتید به من اینطور جواب داده نظرتون چیه با توجه به این که من فول فاند میخوام؟
    من هنوز نکفتم متاهلم بهشون نیاز هست الان بگم؟
    میشه اکه از این بورس اطلاعاتی دارید بم بگید؟
    من نمیخوام از دست بدم این استادو چور جوابشونو بدم؟

Based on your transcript, you can apply to MEXT scholarship since your score is higher than the minimum requirement of MEXT scholarship. However, the scholarship is very competitive. Would you like to apply to MEXT scholarship? If you do not need full financial support, our Institute and I can cover half of your living expenses in Japan

پیشنهاد من اینه که ضمن تشکر از ایشون ازشون بخواین همزمان هم بورس مکست را اقدام کنید و هم ساپورت ایشون و قبول کنید. و بهشون خاطر نشان کنید که چنانچه موافقت با بورس شما قبول شد اونوقت دیگه نیازی به ساپورت ایشون ندارید. و حتما بهشون بگید که متاهل هستید چون ممکنه کمک بیشتری به شما بکنند و به هر حال در بخشی از رزومه همیشه اطلاعات تاهل و تجرد را قید می کنند.

Junior Member

[QUOTE=hikari;2310971]پیشنهاد من اینه که ضمن تشکر از ایشون ازشون بخواین همزمان هم بورس مکست را اقدام کنید و هم ساپورت ایشون و قبول کنید. و بهشون خاطر نشان کنید که چنانچه موافقت با بورس شما قبول شد اونوقت دیگه نیازی به ساپورت ایشون ندارید. و حتما بهشون بگید که متاهل هستید چون ممکنه کمک بیشتری به شما بکنند و به هر حال در بخشی از رزومه همیشه اطلاعات تاهل و تجرد را قید می کنند.[/QUOTE
    خیلی ممنون از وقتی که گذاشتید
    اخه من شنیدم چون متاهلم امکان داره استاد منصرف بشه، حقیقت داره؟
    نیازی هست بپرسم که شماهزینه تحصیلی هم پوشش میدید یا نه؟
    به نظرتون با این شرایط زندگی خیلی سخت خواهد شد ؟

Junior Member

سلام دوستان خواهشا لطف کنید اگه از سفارت بعد از مصاحبه زنگ زدن و قبولیتون رو اعلام کردن اینجا بگید که کسانی که قبول نشدند الکی منتظر نمونند

Junior Member

Thank you infinity for reviewed my transcripts.
    If you agree, I am apply MEXT scholarship and I will do to try to get it. If I will accept in MEXT scholarship. there will be no need your financial support and provide the best conditions for you and me..
    نظرتون در مورد این پاسخ چیه؟
    به نظرتون اشتباه در مورد نحوه اپلای و زمانش بپرسم اخه زمان های متفاوتی تو اینترت زده
    ممنون

Junior Member

Thank you infinity for reviewed my transcripts.
    If you agree, I am apply MEXT scholarship and I will do to try to get it. If I will accept in MEXT scholarship. there will be no need your financial support and provide the best conditions for you and me..
    نظرتون در مورد این پاسخ چیه؟
    به نظرتون اشتباه در مورد نحوه اپلای و زمانش بپرسم اخه زمان های متفاوتی تو اینترت زده
    ممنون

ببخشید اما متن انگلیسی اش پر از اشکاله! آیا با گوگل ترانسلیت ترجمه می کنید؟ مخصوصا در مورد اساتید ژاپن باید خیلی خیلی محترمانه برخورد کنید. لطفا سعی کنید یه متن بهتر و مودبانه تر بنویسید

Junior Member

[QUOTE=saeram;2311045]
    نقل قول نوشته اصلی توسط hikari نمایش پست ها
    پیشنهاد من اینه که ضمن تشکر از ایشون ازشون بخواین همزمان هم بورس مکست را اقدام کنید و هم ساپورت ایشون و قبول کنید. و بهشون خاطر نشان کنید که چنانچه موافقت با بورس شما قبول شد اونوقت دیگه نیازی به ساپورت ایشون ندارید. و حتما بهشون بگید که متاهل هستید چون ممکنه کمک بیشتری به شما بکنند و به هر حال در بخشی از رزومه همیشه اطلاعات تاهل و تجرد را قید می کنند.[/QUOTE
    خیلی ممنون از وقتی که گذاشتید
    اخه من شنیدم چون متاهلم امکان داره استاد منصرف بشه، حقیقت داره؟
    نیازی هست بپرسم که شماهزینه تحصیلی هم پوشش میدید یا نه؟
    به نظرتون با این شرایط زندگی خیلی سخت خواهد شد ؟

اصلا همه چه چیزی نیست که متاهل ها را قبول نکنند. بعدشم شما باید همیشه صداقت داشته باشید مخصوصا با جامعه ژاپنی. برای هزینه تحصیلی اگر منظورتون شهریه هست که می تونید برای تخفیف کل شهریه یا بخشی از آن اقدام کنید. خیلی از دانشجوهای خارجی تخفیف می گیرن

سلام، ببرای مقطع فوق لیسانس بورس موبنشو هست؟؟ با توجه به صفحه ی ویکی پدیاش برای Research Student و کسایی که ژاپنی میخونن موجوده، میشه یکی توضیح بده؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hikari نمایش پست ها
    ببخشید اما متن انگلیسی اش پر از اشکاله! آیا با گوگل ترانسلیت ترجمه می کنید؟ مخصوصا در مورد اساتید ژاپن باید خیلی خیلی محترمانه برخورد کنید. لطفا سعی کنید یه متن بهتر و مودبانه تر بنویسید
    بله کاملا حق با شماست من عجله داشتم متوجه متن ارسالی برای شما نشدم
    استاد ذکر کردن که دو هفته خارج از شهرن و نمیتونن جواب بدن من هنوز براشون ایمیلی نفرستادم.من متن زیرو اماده کردم
    Dear professor
    Many thanks for your reply and checked my transcripts. It's my pleasure your offer about financial support. cooperation with you under this condition provides a good opportunity for me but i would appreciate if you let me apply to MEXT scholarship.
    Due to my research since two days ago i knew in japan living expenses is high, and i married so i prefer to have full financial support.
    I assure you for success in competition and I'll study and try for get it.
    نظرتون میشه بم بکید؟
    مکست همون مونبوشوست دیکه درست میکم؟
    خیلی ممنون بابت راهنماییتون

Junior Member

الان تعطیلات اوبون در ژاپن است و معمولا این ایام اساتید نیستن.
    اما در مورد متن شما البته که از قبلی خیلی بهتر شده اما باز هم اشکالات گرامری بسیاری دارد لطفا سعی کنید بدون اشتباه بنویسید. و نکته مهمتر اینکه من شخصا از متن شما این برداشت را کردم که ترجیح می دهید فقط برای مکست اقدام کنید. بهتر است بگید با تشکر از پیشنهاد شما حتما ساپورت شما را قبول می کنم و چنانچه توانستم بورس مکست را بگیرم آنوقت دیگر نیازی به ساپورت شما ندارم.
    اما لطفا روی متن انگلیسی تون کار کنید و بسیار مودبانه و با احترام و بدون اشکال گرامری ارسال کنید. با آرزوی موفقیت شما

بله کاملا حق با شماست من عجله داشتم متوجه متن ارسالی برای شما نشدم

استاد ذکر کردن که دو هفته خارج از شهرن و نمیتونن جواب بدن من هنوز براشون ایمیلی نفرستادم.من متن زیرو اماده کردم
    Dear professor
    Many thanks for your reply and checked my transcripts. It's my pleasure your offer about financial support. cooperation with you under this condition provides a good opportunity for me but i would appreciate if you let me apply to MEXT scholarship.
    Due to my research since two days ago i knew in japan living expenses is high, and i married so i prefer to have full financial support.
    I assure you for success in competition and I'll study and try for get it.
    نظرتون میشه بم بکید؟
    مکست همون مونبوشوست دیکه درست میکم؟
    خیلی ممنون بابت راهنماییتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)