صفحه 28 از 36 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 378

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazale_san نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من می خواستم برای تحصیل در ژاپن اقدام کنم در رشته زبان و ادبیات ژاپنی برای مقطع کارشناسی . اما برای تحصیل به بورس احتیاج دارم . سوالم اینه که برای درخواست بورس کارشناسی برای این رشته شرایط سنی به چه صورته ؟ چون بعضی جاها دیدم باید کمتر از ۲۲ باشن . من تازه کارشناسی مترجمی زبان گرفتم و تا فارغ التحصیل شدم ۲۲ سالم شد . و اینکه کسی می دونه برای این رشته مد نظرم کدوم دانشگاه بهتره ؟ من خودم دانشگاه tokyo university of foriegn studies مد نظرمه . البته بگم معدل کارشناسی مترجمی زبان انگلیسیم بالای ۱۷ هست .
    がざろさん
    فک کنم بهترین کار اینه که امتحان jlpt را بدی.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazale_san نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من می خواستم برای تحصیل در ژاپن اقدام کنم در رشته زبان و ادبیات ژاپنی برای مقطع کارشناسی . اما برای تحصیل به بورس احتیاج دارم . سوالم اینه که برای درخواست بورس کارشناسی برای این رشته شرایط سنی به چه صورته ؟ چون بعضی جاها دیدم باید کمتر از ۲۲ باشن . من تازه کارشناسی مترجمی زبان گرفتم و تا فارغ التحصیل شدم ۲۲ سالم شد . و اینکه کسی می دونه برای این رشته مد نظرم کدوم دانشگاه بهتره ؟ من خودم دانشگاه tokyo university of foriegn studies مد نظرمه . البته بگم معدل کارشناسی مترجمی زبان انگلیسیم بالای ۱۷ هست .

سلام
    شرط سنی برای بورسیه دولتی(مونبوشو) 22 سال هستش.
    من زبان و ادبیات ژاپنی رو پارسال ندیدم تو فرمای بورسیه دولتی، بهتره باز فرمای پارسالو نگاه کنین ببینین داره ادبیات زاپنی یا نه
    معدلتونم خوبه واسه بورسیه دولتی حداقل باید 16 باشه
    موفق باشید

Junior Member

سلام خدمت دوست گرامی من 18سالمه و از طریق یکی از معلم هام با این بورس خیلی کم اشناش شدم.میخواستم بپرسم برا تحقیق باید چیکار کنم 18سالمه نمیدونم باید برا چی اقدام کنم فک کنم فوق دیپلم باید باشه پارسال کنکور دادم اما نرفتم دانشگاه امسال تیر کنکور دارم و اینکه تهران نیستم ک از طریق سفارت سوال کنم چطور میتونم بفهمم چیکار باید بکنم برا این بورس ؟ایا اصن مناسب سن ما هس ک بریم با بهتره از فوق بریم اصن نمیدونم چطپر تحقیق کنم میشه کمکم کنین ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مر

الان بورسیه دولت ژاپن munbukagakusho درحال جریان هست و تا 12اردیبهشت هم وقت داره گویا
    کسی هست که سالهای گذشته این بورسبه رو گرفته باشه?
    و از تجربیاتش بگه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مر

نقل قول نوشته اصلی توسط azamnemati نمایش پست ها
    الان بورسیه دولت ژاپن munbukagakusho درحال جریان هست و تا 12اردیبهشت هم وقت داره گویا
    کسی هست که سالهای گذشته این بورسبه رو گرفته باشه?
    و از تجربیاتش بگه
    همین روزا صفحه ی مربوط به بورس رو بروز می کنند و در صفحه اصلی نمایش میدن. هنوز که فرمهای جدید رو قرار ندادن.

منم ممنون میشم اگه کسی تجربه داره به اشتراک بذاره

Junior Member

با سلام
    من میخوام در مقطع فوق دیپلم برای بورس شرکت کنم و میخواستم بدونم که آیا وقتی بعد از 1 سال خواندن زبان ژاپنی باید در کنکور خارج از کشوری که ایران برگزار میکنه شرکت کنیم یا کنکوری که خود ژاپن برگزار میکنه؟
    لطفا جواب بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط naser22 نمایش پست ها
    با سلام
    من میخوام در مقطع فوق دیپلم برای بورس شرکت کنم و میخواستم بدونم که آیا وقتی بعد از 1 سال خواندن زبان ژاپنی باید در کنکور خارج از کشوری که ایران برگزار میکنه شرکت کنیم یا کنکوری که خود ژاپن برگزار میکنه؟
    لطفا جواب بدید
    کنکورخود ژاپن.

سلام
    من الان سال سوم هستم و دارم کامپیوتر میخونم. تا 22 سالگی نمیتونم اقدام کنم؟!
    اگر معدل پایین 16 باشه بازم شانسی هست؟!
    من میخوام کالج هال توکیو گیم دیزاین بخونم.

Junior Member

دانشگاه :دانشگاه تهران
    معدل :18
    رشته تحصیلی :مهندسی معماری
    تعداد مقالات :1
    تعداد توصیه نامه: محدودتی در تعداد توصیه نامه ندارم
    سابقه کار:سابقه تدریس دورس تخصصی رشته امو به مدت 3 سال دارم
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان:هنوز برای امتحان اقدام نکردم ولی زبانم خوبه
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست(مثال :دانشگاه kaist و رشته مهندسی مکانیک - دانشگاه kaist و رشته مهندسی مکانیک):دانشگاه کیوتو - مهندسی معماری داخلی
    اسکلارشیپ مد نظرتون :FULL FUND
    نکته دیگه ای اگه هست: من سال گذشته دو ماه به عنوان داوطلب سازمان ملل با آیسک به سفر رفته ام و ظاهرا خود آیسک پوینت مثبتی توی بورسیه به حساب میاد
    نکته ای که درباره معماری وجود داره اینه که باید پورتفلیو خوبی داشته باشیم من نسبتا تو این موضوع قوی ام و همینطور چند تا مسابقه معماری به عنوان برنده و برگزیده انتخاب شدم
    من علاوه برا معماری طراحی گرافیک و تصویر سازی هم انجام میدم که معمولا یک پوینت مثبت برای دانشجویان معماری هست
    به نظرتون چقدر احتمال داره بتونم بورس دولتی ژاپن بشم ؟ برام مهمه که فول فاند بشم. یا بهتره برای دانشگاه اقدام کنم و با استاد مکاتبه کنم؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام
    خسته نباشید
    من در دانشگاه های ژاپن اکسپت گرفتم و استاد حاضرند ماهیانه 66 هزار ین بهم پرداخت کنن ولی چون متاهلم ایشون ازم خواستند مدارکمو براشون بفرستم تا کاندیدای مکست کنن منو. منم ریز نمرات ارشدمو فرستادم و ایشون گفتن نمراتت پایینه و ازم خواستند که نمرات ترم اول ارشدمو حذف کنم و در عوض نمرات ترم اول دکترا رو وارد کنم.
    میخواستم بدونم برام مشکا ساز نمیشه و امکانش همپین کاری وجود داره کلا؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)