صفحه 30 از 38 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 378

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

سلام
    من الان سال سوم هستم و دارم کامپیوتر میخونم. تا 22 سالگی نمیتونم اقدام کنم؟!
    اگر معدل پایین 16 باشه بازم شانسی هست؟!
    من میخوام کالج هال توکیو گیم دیزاین بخونم.

Junior Member

دانشگاه :دانشگاه تهران
    معدل :18
    رشته تحصیلی :مهندسی معماری
    تعداد مقالات :1
    تعداد توصیه نامه: محدودتی در تعداد توصیه نامه ندارم
    سابقه کار:سابقه تدریس دورس تخصصی رشته امو به مدت 3 سال دارم
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان:هنوز برای امتحان اقدام نکردم ولی زبانم خوبه
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست(مثال :دانشگاه kaist و رشته مهندسی مکانیک - دانشگاه kaist و رشته مهندسی مکانیک):دانشگاه کیوتو - مهندسی معماری داخلی
    اسکلارشیپ مد نظرتون :FULL FUND
    نکته دیگه ای اگه هست: من سال گذشته دو ماه به عنوان داوطلب سازمان ملل با آیسک به سفر رفته ام و ظاهرا خود آیسک پوینت مثبتی توی بورسیه به حساب میاد
    نکته ای که درباره معماری وجود داره اینه که باید پورتفلیو خوبی داشته باشیم من نسبتا تو این موضوع قوی ام و همینطور چند تا مسابقه معماری به عنوان برنده و برگزیده انتخاب شدم
    من علاوه برا معماری طراحی گرافیک و تصویر سازی هم انجام میدم که معمولا یک پوینت مثبت برای دانشجویان معماری هست
    به نظرتون چقدر احتمال داره بتونم بورس دولتی ژاپن بشم ؟ برام مهمه که فول فاند بشم. یا بهتره برای دانشگاه اقدام کنم و با استاد مکاتبه کنم؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام خدمت دوست گرامی من 18سالمه و از طریق یکی از معلم هام با این بورس خیلی کم اشناش شدم.میخواستم بپرسم برا تحقیق باید چیکار کنم 18سالمه نمیدونم باید برا چی اقدام کنم فک کنم فوق دیپلم باید باشه پارسال کنکور دادم اما نرفتم دانشگاه امسال تیر کنکور دارم و اینکه تهران نیستم ک از طریق سفارت سوال کنم چطور میتونم بفهمم چیکار باید بکنم برا این بورس ؟ایا اصن مناسب سن ما هس ک بریم با بهتره از فوق بریم اصن نمیدونم چطپر تحقیق کنم میشه کمکم کنین ؟

Junior Member

سلام
    خسته نباشید
    من در دانشگاه های ژاپن اکسپت گرفتم و استاد حاضرند ماهیانه 66 هزار ین بهم پرداخت کنن ولی چون متاهلم ایشون ازم خواستند مدارکمو براشون بفرستم تا کاندیدای مکست کنن منو. منم ریز نمرات ارشدمو فرستادم و ایشون گفتن نمراتت پایینه و ازم خواستند که نمرات ترم اول ارشدمو حذف کنم و در عوض نمرات ترم اول دکترا رو وارد کنم.
    میخواستم بدونم برام مشکا ساز نمیشه و امکانش همپین کاری وجود داره کلا؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی

سلام دوستان

من دانشجوی ترم آخر کارشناسی هستم. به نظرتون برای امسال (اردیبهشت 96) میتونم برای دوره ی ارشد مدارک بفرستم؟
    یعنی اگه نامه ای از دانشگاه بگیرم که فارغ التحصیلیم رو تا آخر خرداد ضمانت کنه، مدارکم رو قبول می کنن؟ که اینجوری تا قبل زمان مصاحبه، ریزنمرات و مدرک فارغ التحصیلیم رو تحویل بدم..
    با تشکر!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Materials

سلام
    دوستان دیگه ای هم بودند که همین مسئله رو با دکتر یوسفی مطرح کردن و ایشون گفتن مشکلی نداره و حتی اینکه شما بلافاصله دارید اقدام میکنید و وقفه ای بین مقاطع تون نیست بهتر هم هست...
    بااین حال بابت معدلتون مطمئن باشید که بالای 16 هست و از سفارت بپرسید که چی باید بهشون تحویل بدید.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی

نقل قول نوشته اصلی توسط nanocrystal نمایش پست ها
    سلام
    دوستان دیگه ای هم بودند که همین مسئله رو با دکتر یوسفی مطرح کردن و ایشون گفتن مشکلی نداره و حتی اینکه شما بلافاصله دارید اقدام میکنید و وقفه ای بین مقاطع تون نیست بهتر هم هست...
    بااین حال بابت معدلتون مطمئن باشید که بالای 16 هست و از سفارت بپرسید که چی باید بهشون تحویل بدید.
    موفق باشید
    جدی؟ چه خوب... خیلی ممنون.
    خوشبختانه معدل مشکلی ندارم. اما آیا اطلاع دارید که برای ارشد، رزومه ی قابل قبول باید در چه حدی باشه؟
    من فعالیت های دانشجویی زیادی داشتم اما مقاله چاپ شده isi و یا کتاب نداشتم. زبانم هم خوبه اما امتحان آیلس یا چیز دیگه ای ندارم. رشته م هم پایان نامه احتیاج نداشته. به نظرتون با این اوصاف شانسی برای این بورس دارم؟

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مر

با سلام و خسته نباشید.
    دوستان عزیز ببخشید یه سوال مهم داشتم. من اول رزومم رو بگم خدمتتون بعد سوالم رو از خدمتتون بپرسم.
    من ارشد سازه با معدل 17.75 و کارشناسی با معدل 14.92 هر دو از دانشگاه دولتی و سه تا ISI با IF های مختلف بین 1 تا 3.8و علمی و پژوهشی و کنفرانسی هم 12 تا دارم. و آیلتس 6.5 هم دارم. همچنین 4 سال سابقه کار با بیمه دارم.
    به نظرتون آیا امکانش هست که بتونم در ژاپن از بورسی استفاده کنم؟ و اینکه با توجه به اینکه در سایت سفارت ژاپن نوشته که معدل همه مقاطع باید زیر 16 نباشه به نظرتون راه حلی هست که بتونم در ژاپن تحصیل کنم همراه با فاند.
    با تشکر فراوان.
    مممنون

دوستان منم یه سوال دارم
    من هم کاردانی دارم و هم کارشناسی. شرایط برای ما که تحصیلات کارشناسیمون دو تیکه هست چطوریه؟
    کدوم معدل ملاکه؟
    من کاردانیم ۱۵.۵ شده و کارشناسیم ۱۶.۵ . الان دقیقا باید چیکار کنم برای معدل؟
    البته رزومه تحقیقاتی و کاری هم دارم.
    پیشاپیش از پاسختون سپاس گذارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

الان بورسیه دولت ژاپن munbukagakusho درحال جریان هست و تا 12اردیبهشت هم وقت داره گویا
    کسی هست که سالهای گذشته این بورسبه رو گرفته باشه?
    و از تجربیاتش بگه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)