صفحه 4 از 38 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 378

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : بورس دولت ژاپن 2012

بله کسایی که از این بورس استفاده کردهاند ازش راضی هستن چون بورس سخواوتمندانه ای هست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

سلام دوستان. می خواستم بدونم اگه برای این بورس مونبوشگو قبول بشیم و بریم ژاپن حتما باید دوره 6ماهه یادگیری زبان ژاپنی روطی کنیم و به زاپنی درس بخونیم.... من می خوام زبان تدریس دانشگاه به انگلیسی باشه؟؟؟؟؟یعنی انگلیسی نمیشه؟؟؟؟

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان. می خواستم بدونم اگه برای این بورس مونبوشگو قبول بشیم و بریم ژاپن حتما باید دوره 6ماهه یادگیری زبان ژاپنی روطی کنیم و به زاپنی درس بخونیم.... من می خوام زبان تدریس دانشگاه به انگلیسی باشه؟؟؟؟؟یعنی انگلیسی نمیشه؟؟؟؟
    سلام شما برای چه مقطعی میگین؟مقطع لیسانسش که به زبان ژاپنیه

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering &science and technology

سلام دوستان
    میخواستم بدونم برا ارشد مکانیک گرایش سیالات زبان انگلیسی هست یا نه؟و اینکه میشه پذیرش مستقیم به دکترا از توکیو گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad71 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم برا ارشد مکانیک گرایش سیالات زبان انگلیسی هست یا نه؟و اینکه میشه پذیرش مستقیم به دکترا از توکیو گرفت؟
    اخيرا دانشگاههاي معتبر در مقطع ارشد دوره به زبان انگليسي برگزار مي كنند كه بهتر است سايت اين دانشگاهها را بازديد كنيد. مثلا دانشگاه توكيو ، كيوتو، اوساكا و... حتما اطلاعات پيدا مي كنيد. در ضمن امكان ورود مستقيم به مقطع دكترا هم هست البته نيازمند موافقت استاد و قبولي در امتحان ورودي است كه معمولا اساتيد به ندرت موافقت مي كنند مگر اينكه طرف چيز خاصي داشته باشد! در ضمن وزارت علوم ايران هم اينگونه مدارك را ارزشيابي نمي كند كه در صورت قصد بازگشت داشتن بايد مورد توجه قرار بگيرد.

اگر دانشجویی برای مقطع دکترا این بورس رو بگیره چقدر کمک هزینه بهش میدن. با این پول 2 نفر میتونم زندگی کنند؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Law

سلاماز دوستان کسی میدونه این بورس ثبت نامش از چه تاریخیه? تو سایت سفارت که همه چیز مال سال پیشه

رشته و دانشگاه

سلام این بورس ثبت نامش توی فروردین باید باشه تاریخ ها تغییری نمی کنن امسال هم همون تاریخه.فقط توجه داشته باشین که برای شرکت در این بورس باید پیش دانشگاهی داشته باشین وکنکور هم داده باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Law

خوب من امسال پیش دانشگاهی هستم و تیر ماه هم کنکور میدم حالا ب ا این شرایط من میتونم ثبت نام کنم یا باید امسال کنکور بدم سال بعد ثبت نام کنم؟
    از بچه های اینجا کسی این بورس قبول شده ببینیم خوبه یا نه؟واسه شش ماه آموزش ژاپنی خودشون هزینه ها رو میدن یا با خودمونه؟هزینه ای که موقع تحصیل میدن واسه زندگی دانشجویی کافی هست یا باید از جیب هم بذاری روش؟کسایی که این بورسیه رو قبول میشن توی هر دانشگاه ژاپن میتونن تحصیل کنن؟
    کلی سوال دارم:دی آخه بار اول راجع به این بورس میشنوم!!! راستی اگه فروردین هست که الان باید ثبت نامش شروع شده باشه ولی سایت سفارت هنوز مطالب سال گذشته رو گذاشته!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط adelsamimi1374 نمایش پست ها
    خوب من امسال پیش دانشگاهی هستم و تیر ماه هم کنکور میدم حالا ب ا این شرایط من میتونم ثبت نام کنم یا باید امسال کنکور بدم سال بعد ثبت نام کنم؟
    از بچه های اینجا کسی این بورس قبول شده ببینیم خوبه یا نه؟واسه شش ماه آموزش ژاپنی خودشون هزینه ها رو میدن یا با خودمونه؟هزینه ای که موقع تحصیل میدن واسه زندگی دانشجویی کافی هست یا باید از جیب هم بذاری روش؟کسایی که این بورسیه رو قبول میشن توی هر دانشگاه ژاپن میتونن تحصیل کنن؟
    کلی سوال دارم:دی آخه بار اول راجع به این بورس میشنوم!!! راستی اگه فروردین هست که الان باید ثبت نامش شروع شده باشه ولی سایت سفارت هنوز مطالب سال گذشته رو گذاشته!
    سلام.چه جالب شرایطمون مثل همهباید سال بعد ثبت نام کنین کارنامه کنکور میخوان.دوست من زحمت میکشیدین پست بنده رو توی صفحه ی قبل رو میخوندین جواب سوالاتون رو میگرفتن.برای مقطع ما یکساله کلاس زبان نه 6ماه.خودشون هزینه رو میدن چون هدف از این بورس اینه که زبان ژاپنی رواج پیدا کنه.کفاف میده اضافه م میاد.جواب سوال اخر رو نمیدونم.این بورس 60ساله که توی دنیا داره اجرا میشه قوانینشم یکیه.اگه تهران زندگی میکنین پنجشنبه ساعت 9-11صبح دکتر یوسفی در مورد این بورس توی سفارت توضیح میدن.....جواب همه ی سوالاتون رو هم میدن.فقط اگه پسر هستین مشکل سربازیتون رو حتما حل کنین چون دوست من این بورس رو قبول شد و فقط بخاطر سربازی نتونست برهسوالیم داشتین بپرسین بتونم جواب میدم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)