صفحه 5 از 38 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 378

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

سلام

من برای دوره دکتری میخوام درخواست بدم

میخواستم بدونم از چند استاد باید توصیه نامه بگیریم

در سایتس ننوشته

سلام.
    من برای دکتری میخام اقدام کنم اما معدل لیسانسم زیر 16 هست. فرمهای سفارت را پر کنم بفرستم امیدی هست یا به ضرب ریجکت می کنند؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bluesky2012 نمایش پست ها
    سلام.
    من برای دکتری میخام اقدام کنم اما معدل لیسانسم زیر 16 هست. فرمهای سفارت را پر کنم بفرستم امیدی هست یا به ضرب ریجکت می کنند؟؟
    هر چند روی معدل لیسانس تاکید به بالای 16 بودن بود اما به نظرم رزومه خوبی داشته باشید میتونید اقدام کنید، به هر حال باید گاهی انسان شانس خودش رو هم ارزیابی کنید.امیدوارم بهتر نتیجه بگیرید.

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    هر چند روی معدل لیسانس تاکید به بالای 16 بودن بود اما به نظرم رزومه خوبی داشته باشید میتونید اقدام کنید، به هر حال باید گاهی انسان شانس خودش رو هم ارزیابی کنید.امیدوارم بهتر نتیجه بگیرید.
    دکتر یوسفی توی سفارت صراحتا گفتن اگه حتی یه صدم هم یکی از معدلاتون کم باشه رد میشین.حتی چند تا از دانشجوهایی که اونجا بودن گفتن چند واحد بعلت مریضی نمرشون کم شده ولی بازم قبول نکردن!گفتن حدود 300نفر هرسال شرکت میکنه اونقدر تعداد زیاد هست که براحتی بتونن یک نفر رو کنار بگذارن.به توصیه ی ایشون بهتره که این دوستمون از طریق استاد اقدام کنن

Wink پاسخ : بورس تحصیلی ژاپن

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    هرسال 15نفر برای این بورس انتخاب میشن که 13نفرشون برای مقاطع GRADUATEو 2نفر برای UNDERGRADUATEهستن.بعد برای مقطع خودم سن باید حداکثر 23سال باشه حداقل17سال.برای مقاطع بالاتر تا 35سال.معدل تمام مقاطع هم باید بالای 17باشه بجز بورس تحقیقاتی که بالای 16هست.به پول خودمون یه چیزی حدود ماهینانه 4.5میلیون میدن بلیط رفت و برگشتتون رو هم حساب میکنن.اونجا هم که میرسین یه راهنما دارین که میاد دنبالتون همه جا رو بهتون نشون میده.کارهای ثبت نام و همه چیز..ماهانه هم یه چیزی حدود 155000ین بهتون میدن (بعنوان پول توجیبی) علاوه بر خوابگاه و این چیزا.هرسال حدود 60نفر برای لیسانس و 20-300نفر برای فوق به بالا اقدام میکنن.تاریخ اکادمیکش هم به این صورتهفروردین هر سال فرمها میاد روی سایتدو هفته ی اول اردیبهشت:تحویل مدارکخرداد:برگزاری امتحان زبانتیر:مصاحبهشهریور:اعلام نتایج به مونبوشوبهمن:اعلام نتایجفروردین سال بعد»اولین مهلت رفتنبهمن:دومین مهلت اعزامامتیاز برای مدارک :30%مدارک30%زبان40%مصاحبه.البت برای مقطع لیسانس تمام اینا 10روز جلوتره.یه سری امتحان شیمی-ریاضی-فیزیکم میگیرن که نمونه هاش رو سایت هست.کلا جلسه ی خیلی خوبی بود خیلی اطلاعات دیگه هم در مورد غذا و خوابگاه و چیزای دیگه م دادن که جاش اینجا نیست.
    خیلی ممنون از توضیحاتتون

اینکه نوشتین علاوه بر خوابگاه ، یعنی خوابگاه بطور رایگان در اختیار دانشجویان قرار میگیره؟

حالا اگه کسی بخواد خونه بیرون دانشگاه اجاره کنه باید خودش اجاره خونه رو بده؟

پیش فرض پاسخ : بورس تحصیلی ژاپن

نقل قول نوشته اصلی توسط mhstsm نمایش پست ها
    سلام!! من خودم از کسایی هستم که بورسه مونبوشو در مقطعه لیسانس گرفتند. موارد امتحانی برای رشته ریاضی فیزی
    Math, Phys, Chem, Eng, Jap
    معمولان بچه ها ایرانی ژاپنی بلد نیستن. ولی رقیبها ی اصلی ویتنامی، مغولی، برزیلی ... هستند که ژاپنی رو از بچگی یاد میگیرن . باید با انگلیسی خوبتون جبرانش کنید!

درسا به ژاپنی خواهند بود. بترسید از این زبان مردم !! بترسید !!!
    سالی یکی دو نفر انتخاب میشن. شایدم هیچی.
    یک سری بورس جدید مطرح شده به نامG30 . حتما Google کنید و اگه تونستید انجا پذیرش بگیرید. چونکه درسها به زبان انگلیسی هستن و زندگی شیرینتر میشه.

دوست عزیز در مورد G30 میشه بیشتر توضیح بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مدیریت بازرگانی تهران مرکز

من هم می خواهم در موردG30 بیشتر بدونم دوستان کسی هست که بیشتر راهنمایی کنه؟

Junior Member

یعنی اگر یه درس هم کمتر از 16 باشه قبول نمی شیم؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirgorji نمایش پست ها
    یعنی اگر یه درس هم کمتر از 16 باشه قبول نمی شیم؟؟؟
    معدل نباید کمتر 16 باشه

Junior Member fdsn68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی/مکانیک ماشین آلات.صنعتی اصفهان

اعتبار دانشگاه هایی که این بورس شاملشون میشه در چه حده (منظورم رنکینگ جهانیشونه) ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)