صفحه 8 از 38 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 378

موضوع: بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : بورسیه ها | فاند ها | نحوه اقدام در ژاپن و مسائل مرتبط

سلام به نظر شما من با شرایط زیر از چه دانشگاه هایی می تونم حتما بورسیه بشم :
    1. کارشناسی مهندسی مواد و متالورژی معدل 17.85 نفر دوم دانشکده دانشگاه کرج
    2. 3 مقاله ISI در زمینه های بیو مواد و مواد پیشرفته
    3. مقام دوم مسابقات عملیات حرارتی کشور
    4. تافل : 112
    5. GRE : VRB :155 antl : 3.5 qut : 165
    با این شرایط به نظرتون شانسی برای بورس تو مستر از ژاپن وجود دارد
    با سپاس فراوان
    و زمین چه دیریست دیوانه خانه ای بوده است ...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط pandemonium نمایش پست ها
    سلام به نظر شما من با شرایط زیر از چه دانشگاه هایی می تونم حتما بورسیه بشم :
    1. کارشناسی مهندسی مواد و متالورژی معدل 17.85 نفر دوم دانشکده دانشگاه کرج
    2. 3 مقاله ISI در زمینه های بیو مواد و مواد پیشرفته
    3. مقام دوم مسابقات عملیات حرارتی کشور
    4. تافل : 112
    5. GRE : VRB :155 antl : 3.5 qut : 165
    با این شرایط به نظرتون شانسی برای بورس تو مستر از ژاپن وجود دارد
    با سپاس فراوان
    شانست خیلی خوبه.
    واسم عجیبه چرا برای ژاپن؟!! البته ژاپن هم خیلی عالیه! اما 2 مقاله خوب ISI هم در مقطع لیسانش داری که عالیه. به نظرم از طریق سفارت ژاپن در ایران کارت رو پیگیری کن. درصد بالایی برای بورس مونومبوشو داری. اگر هم استاد پیدا کنی که تضمین کارت بالا میره.

سلام
    من با یه استاد تو ژاپن مکاتبه داشتم و از اون طریق اپلای کردم.دیروز ایمیل زده که من بورس MEXT رو به احتمال زیاد برنده شدم ولی هنوز قطعی نیست. میخواستم بدونم کسی میدونه چقدر میدن و آیا کفاف هزینه ها رو میده یا نه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alicha نمایش پست ها
    سلام
    من با یه استاد تو ژاپن مکاتبه داشتم و از اون طریق اپلای کردم.دیروز ایمیل زده که من بورس MEXT رو به احتمال زیاد برنده شدم ولی هنوز قطعی نیست. میخواستم بدونم کسی میدونه چقدر میدن و آیا کفاف هزینه ها رو میده یا نه
    بورس MEXT یکی از زیر شاخه های بورس مونومبوشو هست که بیشترین درخواست کننده رو بعد از بورس دولتی داره و تقریباً همه موارد رو پوشش میده. اینکه شما منظورت از مقدارش هست رو بسته به دانشگاه و کمیته بررسی تعیین میکنه. به هر حال همین که با استاد در ارتباط بودی خودش خیلی مهمه. درکل برای شهرهای بزرگ نمیشه خیلی پول ذخیره کرد. اما برای کشور با سیستم تحصیلات عالی خوبه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Materials

سلام
    من امسال پیش دانشگاهی ام و برای مقطع کارشناسی بورس مونبوکاگاکوشو اقدام کردم 2 روز پیش هم تماس گرفتن که مدارکت پذیرفته شده،اگه کسی از میانگین درصد قبولی های امتحان کتبی فیزیک و شیمی و ریاضی و زبان سال پیش اطلاع داره لطفا بگین.
    واینکه مثلا اگه یه نفر امتحانش از من بهتر بشه و من که رتبه المپیاد و یه مقاله علمی پژوهشی داخل و کلی رتبه تو مسابقات مختلف دارم کدوم به نظرشون باارزش تره؟این چیزا رو هم ترجمه کردم براشون فرستادم.

Junior Member

سلام یک سوال برای من پیش اومده، سی ام خرداد امتحان کتبی هست و هنوز با من تماسی گرفته نشده(برای دوره ی دکتری) اگر تا کی تماس نگرفتند دیگه به طور قطع میشه گفت که در مرجله پذیرش مدارک رد شدم؟

Salam ozr mikham babate keyboarde arabi ke bazi hurufo nadare
    سلام من دانشجوي كارشناسي مهندسي شيمي ميلان بلي تكنيكم و معدلم به هيج عنوان خوب نيست كه بر مي كرده به زبان و سيستم اموزشي اينجا كه بعد اذ هر امتحان كتبي يه شفاهي هم مي كيره به زبان ايتاليايي مي خواستم ببينم واسه كرفتن بورس و بذيرش از دانشكاه توكيو نمي شه با كمك ريكام هاي استادا كه كامل در جريانن و بالا بودن نمره تافل اميدي داشت؟ و اينكه جه راهي رو بيشنهاد مي ديد كه بتونم از دانشكاهي با سطح بالاتر از بلي تكنيك ميلان با اين وضيعت اسفبار :دي معدلي بذيرش بكيرم ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazhajjami نمایش پست ها
    Salam ozr mikham babate keyboarde arabi ke bazi hurufo nadare
    سلام من دانشجوي كارشناسي مهندسي شيمي ميلان بلي تكنيكم و معدلم به هيج عنوان خوب نيست كه بر مي كرده به زبان و سيستم اموزشي اينجا كه بعد اذ هر امتحان كتبي يه شفاهي هم مي كيره به زبان ايتاليايي مي خواستم ببينم واسه كرفتن بورس و بذيرش از دانشكاه توكيو نمي شه با كمك ريكام هاي استادا كه كامل در جريانن و بالا بودن نمره تافل اميدي داشت؟ و اينكه جه راهي رو بيشنهاد مي ديد كه بتونم از دانشكاهي با سطح بالاتر از بلي تكنيك ميلان با اين وضيعت اسفبار :دي معدلي بذيرش بكيرم ممنون
    دانشگاه پلی تکنیک خودش خیلی در زمینه مهندسی و علوم سر رشته داره و مشهوره!! شما برای دانشگاه توکیو میخوای اقدام کنی؟ خیلی راه سختیه! هم به لحاظ رنکینگ هم به لحاظ ازمون وروودی و مدارک و رزومه عالی. شما از معدلت .و رزومه ات چیزی نگفتی؟!!!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط noch نمایش پست ها
    سلام یک سوال برای من پیش اومده، سی ام خرداد امتحان کتبی هست و هنوز با من تماسی گرفته نشده(برای دوره ی دکتری) اگر تا کی تماس نگرفتند دیگه به طور قطع میشه گفت که در مرجله پذیرش مدارک رد شدم؟
    شما اگر درخواست پذیرش ارائه دادید و بورس یا تماسی از استاد داری بهتره خودت وارد عمل بشی و اقدام کنی اما اگر نداری خیلی پیگیر نباش چون رزومه های قوی تر رو نیاز دارن. به هر حال فرصت رو از دست نده و خودت هم تماس بگیر.

Junior Member

با سلام
    چند تا سوال درباره بورس سفارت ژاپن
    من برای مقطع دکتری مدارک فرستادم. میخوام بدونم نمره امتحان زبانش باید حدودا چند باشه؟ امتحانش نمره منفی داره؟ اگر حدودا چند درصد بزنی احتمال قبولی در این مرحله رو داری؟ چه منبعی برای آماده شدن در امتحانشو پیشنهاد میکنید اگر تجربه شرکت در آزمونشو دارید با توجه به اینکه الان 13 خرداده و دو هفته دیگه امتحانشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)