نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: دریافت Work permit برای دوره Co-op در حین تحصیل

پیش فرض دریافت Work permit برای دوره Co-op در حین تحصیل

با سلام
    در مورد موضوع فوق نتونستم تاپیک مشابهی پیدا کنم.

من دانشجوی مستر و الان داخل کانادا هستم. دوره کو-آپ بخشی از تحصیل من هستش و دانشگاه نامه‌اش رو صادر کرده.
    برای اخذ اجازه کار برای کو-آپ، توی سایت CIC خواستم اپلای کنم. توی قسمت Optional Documents دو مورد رو خواسته:

Schedule 1 - Application for a Temporary Resident Visa Made Outside Canada (IMM 5257)
    که فرمی هستش که موقع اپلای برای استادی پرمیت سابمیت کرده بودم.
    و
    Client Information

می‌خوام بدونم در قسمت کلاینت اینفورمیشن دوباره اطلاعات خاصی رو باید سابمیت کنم یا نه فقط مدارک اصلی رو بفرستم؟
    از این جهت میپرسم که برای استادی پرمیت این قسمت کلاینت اینفورمیشن اهمیت خاصی توی تکمیل پرونده داشت.

پیش فرض پاسخ : دریافت Work permit برای دوره Co-op در حین تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshadn نمایش پست ها
    با سلام
    در مورد موضوع فوق نتونستم تاپیک مشابهی پیدا کنم.

من دانشجوی مستر و الان داخل کانادا هستم. دوره کو-آپ بخشی از تحصیل من هستش و دانشگاه نامه‌اش رو صادر کرده.
    برای اخذ اجازه کار برای کو-آپ، توی سایت CIC خواستم اپلای کنم. توی قسمت Optional Documents دو مورد رو خواسته:

Schedule 1 - Application for a Temporary Resident Visa Made Outside Canada (IMM 5257)
    که فرمی هستش که موقع اپلای برای استادی پرمیت سابمیت کرده بودم.
    و
    Client Information

می‌خوام بدونم در قسمت کلاینت اینفورمیشن دوباره اطلاعات خاصی رو باید سابمیت کنم یا نه فقط مدارک اصلی رو بفرستم؟
    از این جهت میپرسم که برای استادی پرمیت این قسمت کلاینت اینفورمیشن اهمیت خاصی توی تکمیل پرونده داشت.
    جهت اطلاع دوستانی که ممکنه سوال مشابه داشته باشند، من ورک پرمیت کو-آپ رو گرفتم و ایمیگریشن برام پست کرد.
    برای اپلای کار خاصی لازم نیست انجام بدید پروسه شبیه اپلای برای استادی پرمیت هستش و نیازی به ارائه مدارک اضافی نیست.
    مهمترین مدرکی که باید به اپلیکیشنتون اضافه کنید همون نامه دانشگاه هستش که شما رو جهت دریافت کو-آپ ورک پرمیت به ایمیگریشن معرفی می کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)