نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 106

موضوع: معرفی فرصتهای شغلی موجود در کانادا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran
    Mehdi79 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرصتهای شغلی موجود در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط feral نمایش پست ها
    خیلی خوشحالم که این تاپیک رو گذاشتید و اگر دوستان همه همکاری کنند وسعی کنند تاپیک رو فعال کنند فکر می کنم بسیار مفید خواهد بود. راستش من دوستانی در کانادا دارم که گاهی از اون ها مشورت می گیرم. در مورد کار تخصصی برای شوهرم که استاد دانشگاه هست زیاد امیدی نداریم چون کمی سنش بالاست و این فاکتور به نظر می رسه مانع بزرگی برای ما باشه ولی برای راه اندازی کسب و کارهای کوچک اینطور که به نظر میرسه فرصت های خوبی پیدا میشه. اگر هنر یا خدمت خاصی بلد باشیم ممکنه حتی خودمان بتوانیم راه اندازی کنیم در غیر این صورت مشاغلی هستند که معروفند و بعضی حتی با مبالغ نسبتاً پایین شعبه می پذیرند و حتی برای شما راه اندازی میکنند. حتی تز یینات و تبلیغات را انجام می دهند و پشتیبانی می کنند. و معمولاً کارهایشان به حدی از پیش مشخص و آماده هست که گاه حتی مثل یک سریassemble کردن یا مونتاز کردن می مونه. خودشون هم یک دوره آموزش می گذارن. البته توصیه اینست که قبل از اقدام به این کار در یکی از شعب مدتی کار کنید تا بهتر بتوانید تصمیم گیری کنید یا در اینده مدیریت کنید. در زیر آدرس یکی از این سایت ها رو که می تونید کمک بگیرید می گذارم. چه بسا کسانی بتوانند در تخصص خود کاری پیدا کنند. ضمناً باید در نظر داشت که تا حدودی هم معمولاً وام می دهند که فکر می کنم قابل توجه باشه. البته اگر دوستان نظر یا اطلاعات دیگری دارند خوشحال می شوم اگر در این تاپیک شرکت کنند و به هم کمک کنیم.
    http://www.betheboss.ca
    اطلاعات زیادی در مورد هزینه ها و کمک هایی که می کنند می تونید در این سایت پیدا کنید. به این کار franchise می گویند.
    البته این ها در صورتی است که بتوانیم یک سرمایه اولیه ببریم .اما فکر میکنم اگر قرار باشد چند سال از جیب بخوریم بهتره از همون اول این گزینه ها رو هم در نظر بگیریم.
    با تشكر از اطلاعات خوبتون
    در زمينه ي بيزنس هاي كوچيك اگه اطلاعات ديگه ايي كسب كردين لطفا ْ ما رو هم بي بهره نذارين
    مرسي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مکانیک- علوم و تحقیقات

پیش فرض پاسخ : فرصتهای شغلی موجود در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi79 نمایش پست ها
    با تشكر از اطلاعات خوبتون
    در زمينه ي بيزنس هاي كوچيك اگه اطلاعات ديگه ايي كسب كردين لطفا ْ ما رو هم بي بهره نذارين
    مرسي
    سلام.
    تو همین سایتی که بالا ذکر شده همه اطلاعات با طبقه بندی های مختلف شمل صنایع، سرمایه اولیه و استان وجود داره. واقعا سایت بدرد بخوریه. موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)