صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 106

موضوع: معرفی فرصتهای شغلی موجود در کانادا

Junior Member MarjanMBA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد - شهید چمران و فوق MBA

پیش فرض پاسخ : معرفی فرصتهای شغلی موجود در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط taj_afra نمایش پست ها
    سلام دوستان یک راهنمایی می خوام مرسی من لیسانس مکانیک گرایش ساخت و تولید دارم معلوماتم فقط در حد دانشگاه سابقه بیمه هم ندارم اوضاع کار هم اصفهان اینقد بد که نتونستم کار تو رشته خودم پیدا کنم یکی از دوستان گفته بیمه واست رد می کنم (تامین اجتمایی) می خواستم بدونم در این یک سال یا دو سال که دارم زبان می خونم واسه ایلتس چه کار دیگه ای انجام بدم اصلا ایران برم فنی حرفه ای بهتره یه حرفه یاد بگیرم یا نه برم کانادا اونجا یه حرفه رو دنبال کنم و یاد بگیرم اگه بخام ایران یه حرفه یاد بگیرم چه کار و حرفه ای یاد بگیرم کشور کانادا بازارش خوب باشه مرسی بابت پاسخ
    همون ایران حرفه ای رو که علاقه دارین دنبال کنید کانادا هزینه های خیلی بیشتری داره
    ارسال مدارک : اپریل 2013 *صدور ویزا: 4 اپریل 2015**لند: 28 اپریل 2015
    ارسال مدارک اسپانسری همسر 23 نوامبر2015*تایید اسپانسری و ارجاع به ترکیه دسامبر2015*اپدیت و سوالات تکمیلی 17 مارچ 2016*ارسال مدارک17 اپریل*اپدیت سربازی همسر 23 اپریل* پاس ریکوئست 10می

Junior Member

با سلام دوستان
    میخواستم ببینم آیا گرفتن سرتیفیکیت کورس های آنلاین در زمینه برنامه نویسی کامپیوتر میتونه کمک کنه که تو کانادا کار پیدا کنم؟ در حالی که رشته تحصیلیم کاملا متفاوته
    خیلی ممنون

Junior Member

با سلام دوستان
    به نظر شما کدوم رشته بازار کارش بهتره تو کانادا؟ bioscience یا برنامه نویسی کامپیوتر؟
    با تشکر

Junior Member

با سلام و خسته نباشید
    من ارشد حقوق تجارت بین الملل دارم و در ایران وکیل هستم. میخواستم بدونم برای اینکه در کانادا هم وکیل بشم و بتونم وکالت کنم باید چه کاری انجام بدم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sankam نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    من ارشد حقوق تجارت بین الملل دارم و در ایران وکیل هستم. میخواستم بدونم برای اینکه در کانادا هم وکیل بشم و بتونم وکالت کنم باید چه کاری انجام بدم؟
    مقررات هر استان متفاوته. این لینک مربوط به استان اونتاریو است:

https://www.lsuc.on.ca/licensingprocesslawyer/
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

با سلام،

بنده کارشناس ارشد مترجمی زبان فرانسه هستم و پرونده مهاجرت به کبک دارم. در حال حاضر دوره های تور گایدی رو دارم میرم و تا چند ماه دیگه کارتم رو میگیرم که بین المللی هستش. حالا سوالم این هست که اگه بخوام توی کانادا کار تور لیدری و تورگایدی انجام بدم بازارش چطور هست؟ و اینکه مثلا از کانادا به فرانسه یا بلعکس تور ببرم. کسی هست راهنمایی کنه؟
    سوال بعدیم این هست که غیر از انگلیسی و فرانسه، آموزش چه زبان دیگه ای رو پیشنهاد میکنین که الان که ایران هستم شروع کنم که بعدا برای کار تور گایدیم مفید باشه و موفق تر باشم؟؟

مرسی

عرض سلام و ادب من تازه وارد این سایت شدم.میخاستم ببینم میشه کمکم کنید تا یه کار در زمینه مخابرات پیدا کنم.رزومه کاری هم دارم کارت پایان خدمت م دارم مدرک تحصیلی مهندسی مخابرات دارم واسه شرکت های بین المللی مثل نوکیا و اریکسون هم کار کردم لطفا میشه راهنماییم کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadreza1368 نمایش پست ها
    عرض سلام و ادب من تازه وارد این سایت شدم.میخاستم ببینم میشه کمکم کنید تا یه کار در زمینه مخابرات پیدا کنم.رزومه کاری هم دارم کارت پایان خدمت م دارم مدرک تحصیلی مهندسی مخابرات دارم واسه شرکت های بین المللی مثل نوکیا و اریکسون هم کار کردم لطفا میشه راهنماییم کنید
    اول باید اقامت دائم کانادا بگیرید. تاپیکهای مهاجرت کانادا به روش اکسپرس انتری را نگاه کنید.

Junior Member

سلام
    من سازنده و ریخته گری زیورآلات میکنم- میخوام بدونم کار ساخت زیورآلات و ریخته گری رو میتونم اونجا ادامه بدم ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrad28 نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنون ک همچین تاپیکی راه انداختین و کمک می کنین
    می خواستم از آقای amirho3ein یا ghlobe یا دوستایی ک اونجا کار می کنن بپرسم کار ایمنی صنعتی occupational و industrial به چ صورت هست آیا معموله بازارش برای ایرانی ها و کلا بازار کارش نیاز ب نیرو داره یا نه من لیسانس ایمنی بهشتیم و ۲۸ سالمه
    Senior-junior safety officer
    HSE officer
    HSE man
    Safety man
    خیلی ممنونم

سلام ببخشید شما جوابی گرفتید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)