صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 106

موضوع: معرفی فرصتهای شغلی موجود در کانادا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مکانیک- علوم و تحقیقات

Post معرفی فرصتهای شغلی موجود در کانادا

با سلام.
    راستش من تا همین چند روز پیش برای رفتن به کانادا سر از پا نمی شناختم تا اینکه تاپیک کار برای تازه واردین به کبک رو خوندم و راستش یکم دپرس شدم. این بود که به فکرم رسید از همین الان یه کمک دوست های فروم یک موضوع به اسم فرصت های شغلی موجود در کانادا درست کنیم و کسایی که در کانادا هستند و از وجود یک فرصت شغلی خاص اطلاع دارن این موضوع رو تو همین تاپیک مطرح کنن تا تازه واردین بتونن از فرصت موجود استفاده کنن. این طوری شانس ما ایرانی ها از طریق اطلاع بهتر و زودتر از فرصتهای موجود نسبت به مهاجرین سایر ملیت ها بهتر می شه. و فکر می کنم همه قبول دارین که این نداشتن شبکه ارتباطی خوب یکی از بزرگترین نقاط ضعف ما ایرانی هاست.
    منتظر نظرات شما دوستان در مورد این تاپیک هستم . امیدوارم مورد توجه قرار بگیره.

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

پیش فرض پاسخ : فرصتهای شغلی موجود در کانادا

ممنون از فرشاد عزیز
    بودن این تاپیک با محوریت کانادا خیلی عالیه
    تاپیکهای دیگه ای هم هست که موقعیتهای شغلی رو با محوریت رشته تحصیلی تقسیم بندی کردن! دوستان می تونن از اون تاپیک ها هم استفاده کنن!
    انجمن رشته های تحصیلی هر کدوم شامل تاپیکی هستن مربوط به موقعیتهای شغلی در اون رشته

موفق باشید
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    ممنون از فرشاد عزیز
    بودن این تاپیک با محوریت کانادا خیلی عالیه
    تاپیکهای دیگه ای هم هست که موقعیتهای شغلی رو با محوریت رشته تحصیلی تقسیم بندی کردن! دوستان می تونن از اون تاپیک ها هم استفاده کنن!
    انجمن رشته های تحصیلی هر کدوم شامل تاپیکی هستن مربوط به موقعیتهای شغلی در اون رشته

موفق باشید

سلام
    این تاپیکی که اشاره کردید بیشتر مربوط به موقعیتهای تحصیلیه و بیشتر حال و هوای آکادمیک داره و زیاد در مورد چند و چون بازار کار به تفکیک رشته و تخصص کار پیدا کردن اطلاعاتی نمیده بهر حال عده ای مثل من دیگه الان فرهنگ لغتشون شده حقوق و اضافه کار و مرخصی و ... شده.
    فاند و استاد و فرصت مطالعاتی با غم نان جور در نمیاد مخصوصا در غربت و اگر چنین نبود قطعا اولویت ادامه تحصیل بود.
    مباحثی مثل اینها هم اگر مطرح بشن بد نیست (البته با محوریت کانادا) :
    مصاحبه های کاری هر رشته ، دوره های مفید کوتاه مدت برای هر رشته ، رنج حقوق به نسبت تخصص ، بیمه ،ساعات کار ، قوانین مرخصی ، قراردادهای کار دائم یا موقت و ..
    ممنون

ApplyAbroad Guru

برای دوستانی که به تورنتو می آیند عضویت در شبکه میلینگ لیست torontoiranian رو پیشنهاد میکنم. چندهزارنفر عضو داره و اگرچه بیشتر پست ها در مورد برنامه های فرهنگی و event ها و اخبار است ولی گاهگاهی هم فرصتهای شغلی پست میشود.

اینجا میتونید عضو بشوید:
    http://groups.yahoo.com/group/TorontoIranians

Junior Member
    رشته و دانشگاه

البته کاربرد این تاپیک تو بلند مدت خودشو نشون می ده ولی من فکر می کنم حتی اگه یه نفر هم از این راه بتونه کار پیدا کنه ارزش داره.
    اگه به تاپیک های انتظار برای مدیکال سر بزنین می بینین همه فقط برای رفتن روزشماری می کنن. ولی کمتر به این فکر می کنن که بعد از اینکه رفتن چی می شه و چی منتظرشونه. از دوستان خواهش می کنم تا اونجایی که میتونن همه رو از وجود این تاپیک مطلع کنن. تصورشو بکنبن که از این راه بتونین یه روز از وجود یه فرصت شغلی موجود خبردار شین یا باعث بشین یه ایرانی دیگه از یه فرصت شغلی اطراف شما مطلع بشه. این موضوع حتی می تونه برای خیلی از ماها که ترجیح می دن برای اینتگریشن بهتر و یادگیری سریع تر زبان بیشتر با غیر ایرانی ها بر بخورن هم جالب باشه.
    اولش فکر کردم بد نیست که از طریق Facebook این ارتباط به وجود بیاد ولی شاید خیلی ها نخوان کلی ادم دیگه ادشون کنن. نظرتون در مورد اینکه یه بانک از ایمیل های مهاجرها چه اونایی که تو کبک هستن و چه اونایی که هنوز منتظرن درست کنیم چیه؟ مثل این بحث ویزانما. لطفاً این موضوع رو جدی بگیرین و پیشنهاد بدین. این طور که من فهمیدم اوضاع کار برای مهاجرهای تازه وارد خیلی خیلی خیطه.

خیلی خوشحالم که این تاپیک رو گذاشتید و اگر دوستان همه همکاری کنند وسعی کنند تاپیک رو فعال کنند فکر می کنم بسیار مفید خواهد بود. راستش من دوستانی در کانادا دارم که گاهی از اون ها مشورت می گیرم. در مورد کار تخصصی برای شوهرم که استاد دانشگاه هست زیاد امیدی نداریم چون کمی سنش بالاست و این فاکتور به نظر می رسه مانع بزرگی برای ما باشه ولی برای راه اندازی کسب و کارهای کوچک اینطور که به نظر میرسه فرصت های خوبی پیدا میشه. اگر هنر یا خدمت خاصی بلد باشیم ممکنه حتی خودمان بتوانیم راه اندازی کنیم در غیر این صورت مشاغلی هستند که معروفند و بعضی حتی با مبالغ نسبتاً پایین شعبه می پذیرند و حتی برای شما راه اندازی میکنند. حتی تز یینات و تبلیغات را انجام می دهند و پشتیبانی می کنند. و معمولاً کارهایشان به حدی از پیش مشخص و آماده هست که گاه حتی مثل یک سریassemble کردن یا مونتاز کردن می مونه. خودشون هم یک دوره آموزش می گذارن. البته توصیه اینست که قبل از اقدام به این کار در یکی از شعب مدتی کار کنید تا بهتر بتوانید تصمیم گیری کنید یا در اینده مدیریت کنید. در زیر آدرس یکی از این سایت ها رو که می تونید کمک بگیرید می گذارم. چه بسا کسانی بتوانند در تخصص خود کاری پیدا کنند. ضمناً باید در نظر داشت که تا حدودی هم معمولاً وام می دهند که فکر می کنم قابل توجه باشه. البته اگر دوستان نظر یا اطلاعات دیگری دارند خوشحال می شوم اگر در این تاپیک شرکت کنند و به هم کمک کنیم.
    http://www.betheboss.ca
    اطلاعات زیادی در مورد هزینه ها و کمک هایی که می کنند می تونید در این سایت پیدا کنید. به این کار franchise می گویند.
    البته این ها در صورتی است که بتوانیم یک سرمایه اولیه ببریم .اما فکر میکنم اگر قرار باشد چند سال از جیب بخوریم بهتره از همون اول این گزینه ها رو هم در نظر بگیریم.
    شروع پروسه در دمشق:11 اپریل 2006-UL از طرف ورشو: 2سپتامبر 2010-ارسال مدارک: 15سپتامبر و تکمیلی 5 اکتبر
    دریافت مدیکال: 29 اکتبر 2012- رسیدن مدیکال به لندن: 8 نوامبر-pr: Feb 8, 2013 دریافت ویزا: 12 فوریه 2013

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi79 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط feral نمایش پست ها
    خیلی خوشحالم که این تاپیک رو گذاشتید و اگر دوستان همه همکاری کنند وسعی کنند تاپیک رو فعال کنند فکر می کنم بسیار مفید خواهد بود. راستش من دوستانی در کانادا دارم که گاهی از اون ها مشورت می گیرم. در مورد کار تخصصی برای شوهرم که استاد دانشگاه هست زیاد امیدی نداریم چون کمی سنش بالاست و این فاکتور به نظر می رسه مانع بزرگی برای ما باشه ولی برای راه اندازی کسب و کارهای کوچک اینطور که به نظر میرسه فرصت های خوبی پیدا میشه. اگر هنر یا خدمت خاصی بلد باشیم ممکنه حتی خودمان بتوانیم راه اندازی کنیم در غیر این صورت مشاغلی هستند که معروفند و بعضی حتی با مبالغ نسبتاً پایین شعبه می پذیرند و حتی برای شما راه اندازی میکنند. حتی تز یینات و تبلیغات را انجام می دهند و پشتیبانی می کنند. و معمولاً کارهایشان به حدی از پیش مشخص و آماده هست که گاه حتی مثل یک سریassemble کردن یا مونتاز کردن می مونه. خودشون هم یک دوره آموزش می گذارن. البته توصیه اینست که قبل از اقدام به این کار در یکی از شعب مدتی کار کنید تا بهتر بتوانید تصمیم گیری کنید یا در اینده مدیریت کنید. در زیر آدرس یکی از این سایت ها رو که می تونید کمک بگیرید می گذارم. چه بسا کسانی بتوانند در تخصص خود کاری پیدا کنند. ضمناً باید در نظر داشت که تا حدودی هم معمولاً وام می دهند که فکر می کنم قابل توجه باشه. البته اگر دوستان نظر یا اطلاعات دیگری دارند خوشحال می شوم اگر در این تاپیک شرکت کنند و به هم کمک کنیم.
    اطلاعات زیادی در مورد هزینه ها و کمک هایی که می کنند می تونید در این سایت پیدا کنید. به این کار franchise می گویند.
    البته این ها در صورتی است که بتوانیم یک سرمایه اولیه ببریم .اما فکر میکنم اگر قرار باشد چند سال از جیب بخوریم بهتره از همون اول این گزینه ها رو هم در نظر بگیریم.
    با تشكر از اطلاعات خوبتون
    در زمينه ي بيزنس هاي كوچيك اگه اطلاعات ديگه ايي كسب كردين لطفا ْ ما رو هم بي بهره نذارين
    مرسي

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi79 نمایش پست ها
    با تشكر از اطلاعات خوبتون
    در زمينه ي بيزنس هاي كوچيك اگه اطلاعات ديگه ايي كسب كردين لطفا ْ ما رو هم بي بهره نذارين
    مرسي
    سلام.
    تو همین سایتی که بالا ذکر شده همه اطلاعات با طبقه بندی های مختلف شمل صنایع، سرمایه اولیه و استان وجود داره. واقعا سایت بدرد بخوریه. موفق باشید.

Junior Member

Post پاسخ : فرصتهای شغلی موجود در کانادا

باسلام و تشکر از به اشتراک گذاشتن اطلاعاتتون . اگر برایتان امکان پذیر است اطلاعاتی در زمینه میزان سرمایه اولیه مورد نیاز جهت شروع همکاری با این موسسات خاص را ذکر فرمایید و اینکه چطور می شود در بدو ورود با این موسسات ارتباط برقرار کرد و آیا تجربه موففی از همکاری با اینموسسات را دیده یا شنیده اید. باتشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط feral نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1353 نمایش پست ها
    باسلام و تشکر از به اشتراک گذاشتن اطلاعاتتون . اگر برایتان امکان پذیر است اطلاعاتی در زمینه میزان سرمایه اولیه مورد نیاز جهت شروع همکاری با این موسسات خاص را ذکر فرمایید و اینکه چطور می شود در بدو ورود با این موسسات ارتباط برقرار کرد و آیا تجربه موففی از همکاری با اینموسسات را دیده یا شنیده اید. باتشکر
    معمولاً روی هر کدام کلیک کنید می تونید یک سری اطلاعات مخصوصاً در طرف چپ پیدا کنید ولی راستش من به تازگی شک کردم که آیا این قیمت هایی که در این سایت هست همه چیز رو شامل می شه یا مثلاً محل رو باید داشته باشیم؟ چون بعضی قیمت ها به نظر واقعاً مناسب میاد خصوصاً اگر وام هم بدهند. دوستان اگر می دانند لطفاً راهنمایی کنند.

صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)