صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 106

موضوع: معرفی فرصتهای شغلی موجود در کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مکانیک- علوم و تحقیقات

پیش فرض پاسخ : معرفی فرصتهای شغلی موجود در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    دوستان سلام
    عنوان تاپیک فرصتهای شغلی هست نه فرصتهای سرمایه گذاری

فکر کنم عنوان تاپیک رو عوض کنیم بهتر باشه! چون تاپیک های مشابه در مورد کاریابی در کانادا در انجمن کار در کانادا هست!!!
    سلام دوست عزیز
    البته تغییر عنوان تاپیک ایده خوبیه. میتونین ادرس این انجمن های کاریابی رو برای ما عنوان کنین. مثلا برای کاریابی ایرانی ها تو کبک یا اونتاریو انجمن خاصی وجود داره؟

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshaad نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    البته تغییر عنوان تاپیک ایده خوبیه. میتونین ادرس این انجمن های کاریابی رو برای ما عنوان کنین. مثلا برای کاریابی ایرانی ها تو کبک یا اونتاریو انجمن خاصی وجود داره؟
    البته اين يه جور نظرسنجي بود نه .... كه مثلا در همين تاپيك مبناي بحث بشه فرصتهاي سرمايه گذاري در كانادا و در تاپيك هاي ديگه بحث كاريابي باشه!

تاپيكها:
    سايتهاي كاريابي در كانادا:http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D8%AF%D8%A7
    كار در ونكوور: http://www.applyabroad.org/forum/sho...88%D9%88%D8%B1
    آموزش يافتن شغل و مراحل آن: http://www.applyabroad.org/forum/sho...4-%D8%A2%D9%86
    موفق باشيد
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    دوستان سلام
    عنوان تاپیک فرصتهای شغلی هست نه فرصتهای سرمایه گذاری

فکر کنم عنوان تاپیک رو عوض کنیم بهتر باشه! چون تاپیک های مشابه در مورد کاریابی در کانادا در انجمن کار در کانادا هست!!!
    فرانچیزها هم بیشتر شغل هستند تا فقط سرمایه گذاری چون در این موارد شما بیزینس خودتان را میگردانید. به نظر من خوب است که این تاپیک همه امکانات شغلی هم کارمندی و هم بتجاری را در بر بگیرد.

البته من فکر می کنم اگر عنوان تاپیک چیزی می شد که می تونست به قسمت فدرال منتقل بشه بسیار فعال تر می شد مثل تاپیک اوضاع واقعی کار در کبک که در قسمت کبک آمده و بسیار فعال شده گاهی در روز چندین پست نوشته می شه ولی قسمتی از آن ممکن است برای همه مورد استفاده باشد. معمولاً دوستان دیرتر به این قسمت سر می زنند ولی به فدرال مرتب سر می زنند.

Junior Member

Post پاسخ : فرصتهای شغلی موجود در کانادا

باسلام و تشکر از به اشتراک گذاشتن اطلاعاتتون . اگر برایتان امکان پذیر است اطلاعاتی در زمینه میزان سرمایه اولیه مورد نیاز جهت شروع همکاری با این موسسات خاص را ذکر فرمایید و اینکه چطور می شود در بدو ورود با این موسسات ارتباط برقرار کرد و آیا تجربه موففی از همکاری با اینموسسات را دیده یا شنیده اید. باتشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط feral نمایش پست ها
    خیلی خوشحالم که این تاپیک رو گذاشتید و اگر دوستان همه همکاری کنند وسعی کنند تاپیک رو فعال کنند فکر می کنم بسیار مفید خواهد بود. راستش من دوستانی در کانادا دارم که گاهی از اون ها مشورت می گیرم. در مورد کار تخصصی برای شوهرم که استاد دانشگاه هست زیاد امیدی نداریم چون کمی سنش بالاست و این فاکتور به نظر می رسه مانع بزرگی برای ما باشه ولی برای راه اندازی کسب و کارهای کوچک اینطور که به نظر میرسه فرصت های خوبی پیدا میشه. اگر هنر یا خدمت خاصی بلد باشیم ممکنه حتی خودمان بتوانیم راه اندازی کنیم در غیر این صورت مشاغلی هستند که معروفند و بعضی حتی با مبالغ نسبتاً پایین شعبه می پذیرند و حتی برای شما راه اندازی میکنند. حتی تز یینات و تبلیغات را انجام می دهند و پشتیبانی می کنند. و معمولاً کارهایشان به حدی از پیش مشخص و آماده هست که گاه حتی مثل یک سریassemble کردن یا مونتاز کردن می مونه. خودشون هم یک دوره آموزش می گذارن. البته توصیه اینست که قبل از اقدام به این کار در یکی از شعب مدتی کار کنید تا بهتر بتوانید تصمیم گیری کنید یا در اینده مدیریت کنید. در زیر آدرس یکی از این سایت ها رو که می تونید کمک بگیرید می گذارم. چه بسا کسانی بتوانند در تخصص خود کاری پیدا کنند. ضمناً باید در نظر داشت که تا حدودی هم معمولاً وام می دهند که فکر می کنم قابل توجه باشه. البته اگر دوستان نظر یا اطلاعات دیگری دارند خوشحال می شوم اگر در این تاپیک شرکت کنند و به هم کمک کنیم.
    http://www.betheboss.ca
    اطلاعات زیادی در مورد هزینه ها و کمک هایی که می کنند می تونید در این سایت پیدا کنید. به این کار franchise می گویند.
    البته این ها در صورتی است که بتوانیم یک سرمایه اولیه ببریم .اما فکر میکنم اگر قرار باشد چند سال از جیب بخوریم بهتره از همون اول این گزینه ها رو هم در نظر بگیریم.

پیش فرض پاسخ : فرصتهای شغلی موجود در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1353 نمایش پست ها
    باسلام و تشکر از به اشتراک گذاشتن اطلاعاتتون . اگر برایتان امکان پذیر است اطلاعاتی در زمینه میزان سرمایه اولیه مورد نیاز جهت شروع همکاری با این موسسات خاص را ذکر فرمایید و اینکه چطور می شود در بدو ورود با این موسسات ارتباط برقرار کرد و آیا تجربه موففی از همکاری با اینموسسات را دیده یا شنیده اید. باتشکر
    معمولاً روی هر کدام کلیک کنید می تونید یک سری اطلاعات مخصوصاً در طرف چپ پیدا کنید ولی راستش من به تازگی شک کردم که آیا این قیمت هایی که در این سایت هست همه چیز رو شامل می شه یا مثلاً محل رو باید داشته باشیم؟ چون بعضی قیمت ها به نظر واقعاً مناسب میاد خصوصاً اگر وام هم بدهند. دوستان اگر می دانند لطفاً راهنمایی کنند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط feral نمایش پست ها
    معمولاً روی هر کدام کلیک کنید می تونید یک سری اطلاعات مخصوصاً در طرف چپ پیدا کنید ولی راستش من به تازگی شک کردم که آیا این قیمت هایی که در این سایت هست همه چیز رو شامل می شه یا مثلاً محل رو باید داشته باشیم؟ چون بعضی قیمت ها به نظر واقعاً مناسب میاد خصوصاً اگر وام هم بدهند. دوستان اگر می دانند لطفاً راهنمایی کنند.
    بستگی داره به فرانچیزش. مثلا فرانچیز معروف قهوه فروشی تیم هورتون کانادا سرقفلی اش 450 هزار دلاره که از این مبلغ باید حدود 200 هزار دلارش رو نقد بدید و بقیه اش وام بانکیه. ولی نه محل رو خودتون میتونید انتخاب کنید (تیم هورتون انتخاب میکنه) و خودشون هم ساختمان رو میسازند و به شما اجاره میدهند. همه دستگاههای لازمه رو هم به شما میدهند. در عوض درآمدش فوق العاده خوبه (بنا بر گزارش روزنامه های کانادا یک مغازه تیم هورتون بطور متوسط در حدود 200 هزار دلار در سال سود خالص داره). مشکل اینه که چون محل رو تیم هورتون خودش انتخاب میکنه هرجایی که بخواهین نمیتونین مغازه بزنین. شنیدم در محدوده GTA و بیشتر شهرهای بزرگ کانادا دیگه تیم هورتون جدید نمیدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بستگی داره به فرانچیزش. مثلا فرانچیز معروف قهوه فروشی تیم هورتون کانادا سرقفلی اش 450 هزار دلاره که از این مبلغ باید حدود 200 هزار دلارش رو نقد بدید و بقیه اش وام بانکیه. ولی نه محل رو خودتون میتونید انتخاب کنید (تیم هورتون انتخاب میکنه) و خودشون هم ساختمان رو میسازند و به شما اجاره میدهند. همه دستگاههای لازمه رو هم به شما میدهند. در عوض درآمدش فوق العاده خوبه (بنا بر گزارش روزنامه های کانادا یک مغازه تیم هورتون بطور متوسط در حدود 200 هزار دلار در سال سود خالص داره). مشکل اینه که چون محل رو تیم هورتون خودش انتخاب میکنه هرجایی که بخواهین نمیتونین مغازه بزنین. شنیدم در محدوده GTA و بیشتر شهرهای بزرگ کانادا دیگه تیم هورتون جدید نمیدن.
    سلام . ممنون از اطلاعات خوبتون . من الان ایران هستم . میخواستم بدونم با خرید یکی از این فرانچیزها مثل همینی که فرمودید میتونم امکان گرفتن اقامت هم داشته باشم ؟ و اینکه وامی که فرمودید رو شرایطش رو میدونید ؟ (اون 250 هزار دلار) و اون سودی که فرمودید (200 هزار در سال) یکم پایین نیست برای این سطح سرمایه گذاری ؟
    ببخشید اگه سوالاتم آماتور هستن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط v_civil نمایش پست ها
    سلام . ممنون از اطلاعات خوبتون . من الان ایران هستم . میخواستم بدونم با خرید یکی از این فرانچیزها مثل همینی که فرمودید میتونم امکان گرفتن اقامت هم داشته باشم ؟ و اینکه وامی که فرمودید رو شرایطش رو میدونید ؟ (اون 250 هزار دلار) و اون سودی که فرمودید (200 هزار در سال) یکم پایین نیست برای این سطح سرمایه گذاری ؟
    ببخشید اگه سوالاتم آماتور هستن
    بدون کردیت کافی و اقامت کانادا احتمالا نمیتونید فرانچیز بگیرید. ولی در تعجبم که چطور شما 200 هزار دلار سود در سال برای 450 هزار دلار سرمایه گذاری (چهل درصد سود در سال) رو پائین میدونید!! حتی در بازار ایران هم سود سرمایه گذاری اینقدر نمیشه! در کانادا یک سرمایه گذاری که 10-15 درصد سرمایه تون رو در سال برگردونه خیلی سودآور حساب میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بدون کردیت کافی و اقامت کانادا احتمالا نمیتونید فرانچیز بگیرید. ولی در تعجبم که چطور شما 200 هزار دلار سود در سال برای 450 هزار دلار سرمایه گذاری (چهل درصد سود در سال) رو پائین میدونید!! حتی در بازار ایران هم سود سرمایه گذاری اینقدر نمیشه! در کانادا یک سرمایه گذاری که 10-15 درصد سرمایه تون رو در سال برگردونه خیلی سودآور حساب میشه.
    حقیقتش من با سود ماهانه 4 5 درصدی که شرکتها میدن حساب کردم مخصوصا شرکتهای ساختمانی ولی خب کار درستی نیست به نظرم . و البته خوبی که کانادا داره اینه که ثبات اقتصادی داره و مثل ایران نیست ! و من سود کانادا رو ترجیح میدم
    وام 250 هزار دلاری رو میدونید به چه نحو هست ؟
    شرکتهای دیگه مثل ساب وی و ... اونا هم شرایطشون مثل تیم هورتون هست ؟ آخه از نظر مبلغ تفاوت چندانی نداشتن
    شما ترجیح میدین تو چه شرکتی سرمایه گذاری داشته باشید ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)