صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 106

موضوع: معرفی فرصتهای شغلی موجود در کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    occupationaltherapy-beheshti

پیش فرض پاسخ : فرصتهای شغلی موجود در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط v_civil نمایش پست ها
    حقیقتش من با سود ماهانه 4 5 درصدی که شرکتها میدن حساب کردم مخصوصا شرکتهای ساختمانی ولی خب کار درستی نیست به نظرم . و البته خوبی که کانادا داره اینه که ثبات اقتصادی داره و مثل ایران نیست ! و من سود کانادا رو ترجیح میدم
    وام 250 هزار دلاری رو میدونید به چه نحو هست ؟
    شرکتهای دیگه مثل ساب وی و ... اونا هم شرایطشون مثل تیم هورتون هست ؟ آخه از نظر مبلغ تفاوت چندانی نداشتن
    شما ترجیح میدین تو چه شرکتی سرمایه گذاری داشته باشید ؟

با سلام خدمت دوستان
    در ارتباط با این سرمایه گذاری میخواستم بدونم که تضمینی وجود داره که این سرمایه داده شده و درامدی که میگویند پس از کار کردن در مدتی معلوم برگرده یا
    ریسک ان بالاست در ضمن اجاره محل با خودشونه یا خریدار فرانچائز باید پرداخت کنه ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی فرصتهای شغلی موجود در کانادا

سلام . من کارشناسی ارشد آمار دارم و چند سالی هم دانشگاه درس دادم .میخواستم بدونم از دوستانی که در کانادا یا کبک هستند کسی می تونه در مورد مکانهایی که یک اماریست ( statistician) می تونه کار پیدا کنه اطلاعاتی بدهند .؟
    در ضمن ویزای مهاجرت من برای کبک هم آمده . زبان فرانسه و انگلیسی هم بلدم . ممنون

Banned

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در كانادا (به روایت دوستان ساکن كانادا) + سوالات ديگر دوستان

همگی سلام آیا کسی که مثل من رشته اش مترجمی زبان فرانسه ست شانس پیدا کردن چه کارهایی رو تو کبک داره؟؟

Junior Member

پیش فرض سایت آگهی های کاری در کاناداwww.JobCan.info

سلام دوستان من توی یه سایتی عضو هستم
    که کارفرماهی کانادایی توش آگهی استخدام میزنن میاد تو ایمیل
    و هر از چند گاهی مهندس مکانیک میخوان که من براشون رزومه میفرستم
    تو این سایت عضو بشیم رزومه بفرستیم امیدی هست
    اولین بار بو که اگهی استخدام میدیدم از کانادا خیلی با حال بود
    اکثرا نوشته بودن نیاز به کسی داریم که در شرایط بحرانی بتونه تصمیم گیری کنه
    اگر شما هم سایتی می شناسید بگیید
    این متنی که همیشه برام میاد

Dear Siavash, As usual, I am sending you our new job offers has that arrived today. As you can see there are jobs for many different professions.
    If you want to receive job offers only for your qualification (Example: only jobs for programmers or only for truck drivers), please email me. If you want to apply for any job, you must have your Resume written according the Canadian requirements, with your cover letter and additional documents. We can prepare all these documents for you, to let you apply for any job. If you have any questions, please email me or read FAQ page. I will be glad to help you.Regards
    Ella Anderson
    Senion Job Search Manager
    JobCan.info Montreal, Canad

www.JobCan.info

سلام و تشكر از اين تاپيك مفيد.
    آيا كسي از دوستان هستند كه اطلاعاتي در زمينه كار بازسازي ساختمان و موارد مشابه داشته باشند؟ من معمار هستم و در ايران كار بازسازي و نوسازي ودكوراسيون انجام ميدم و مي خواستم بدونم كانادا ميتونم اين كار را ادامه بدم؟شرايط كارش چطوريه؟
    ممنون
    NOC :4121/ ارسال به سیدنی سپتامبر 2009 / فایل نامبر دوم فوریه 2010 / ارسال به ورشو 12 دسامبر / اینپراسس واقعی: 2012/7 feb / دریافت مدیکال: 20 می 2013/دریافت مدارک آپدیت توسط ورشو 27 جون 2013/ پاس ریکوئست 23 آگوست 2013
    http://fsw.apphb.com/

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سایت آگهی های کاری در کاناداwww.JobCan.info

نقل قول نوشته اصلی توسط hisiavash نمایش پست ها
    سلام دوستان من توی یه سایتی عضو هستم
    که کارفرماهی کانادایی توش آگهی استخدام میزنن میاد تو ایمیل
    و هر از چند گاهی مهندس مکانیک میخوان که من براشون رزومه میفرستم
    تو این سایت عضو بشیم رزومه بفرستیم امیدی هست
    خیلی روی این سایتها حساب باز نکنید. البته غیر ممکن نیست ولی به ندرت از طریق این جور سایتها کار پیدا میشود.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sani89 نمایش پست ها
    سلام و تشكر از اين تاپيك مفيد.
    آيا كسي از دوستان هستند كه اطلاعاتي در زمينه كار بازسازي ساختمان و موارد مشابه داشته باشند؟ من معمار هستم و در ايران كار بازسازي و نوسازي ودكوراسيون انجام ميدم و مي خواستم بدونم كانادا ميتونم اين كار را ادامه بدم؟شرايط كارش چطوريه؟
    ممنون
    کار خوب و نسبتا پردرآمدی است که ایرانی ها هم زیاد انجام میدهند. اگر سرمایه داشته باشید که خانه های قدیمی را بخرید و بازسازی کنید و بفروشید درآمد خوبی دارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کار خوب و نسبتا پردرآمدی است که ایرانی ها هم زیاد انجام میدهند. اگر سرمایه داشته باشید که خانه های قدیمی را بخرید و بازسازی کنید و بفروشید درآمد خوبی دارد.
    ممنون از راهنمايي سريعتون. ميشه اگر اطلاع داريد بفرماييد حدودا چقدر سرمايه براي اين كار لازم است و در چه شهري اين كار رونق بيشتري داره؟
    با تشكر فراوان
    NOC :4121/ ارسال به سیدنی سپتامبر 2009 / فایل نامبر دوم فوریه 2010 / ارسال به ورشو 12 دسامبر / اینپراسس واقعی: 2012/7 feb / دریافت مدیکال: 20 می 2013/دریافت مدارک آپدیت توسط ورشو 27 جون 2013/ پاس ریکوئست 23 آگوست 2013
    http://fsw.apphb.com/

ApplyAbroad Guru

ممنون از راهنمايي سريعتون. ميشه اگر اطلاع داريد بفرماييد حدودا چقدر سرمايه براي اين كار لازم است و در چه شهري اين كار رونق بيشتري داره؟
    با تشكر فراوان
    در شهرهای بزرگ مثل تورنتو و ونکوور باید خوب جواب بده و آشنایی دارم که این کار رو در هالیفاکس داره انجام میده. راستش خیلی از مقدار سرمایه مورد نیاز مطمئن نیستم. اگر خودتون سرمایه ندارید هم میتونید کار بازسازی و تعمیرات ساختمان رو بطور کنترات برای بقیه انجام بدید. دست توی این کار زیاده و باید با کدهای ساختمانی کانادا هم آشنا باشید ولی اگر کارتون خوب باشه بازار کارش همیشه هست.

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

با تشكر فراوان
    با سلام دوست عزیز
    این سوال شما رو همسر من از دوستی که در تورنتو مشغول همین کاره، پرسید. ایشون جواب دادن که برای خرید خونه داغون حدود 600000 دلار نیاز داریم که البته با داشتن 180000 تا میشه کار رو شروع کرد و بقیه رو وام گرفت. این مطلب رو فقط از ایشون نقل قول کردم وگرنه خودم هیچ اطلاعاتی در اینمورد ندارم. بقول مش قاسم تا قبر آآآ...
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)