صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 106

موضوع: معرفی فرصتهای شغلی موجود در کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : معرفی فرصتهای شغلی موجود در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_ نمایش پست ها
    خوب پس خیلی شرایط بهتره نسبت به آمریکا

میشه به کارهای دیگه از این دست هم فکر کرد

میشه فروشگاه اینترنتی یا اصلا یه شرکت خدماتی باز کرد؟ یا حتی یک مغازه واقعی؟ اینا هم شامل 20 ساعت کار میشه یا خیر؟
    از نظر قانونی شدنی هست و قانون نوع کار رو محدود نکرده. اطلاعاتش اینجاست:
    http://www.cic.gc.ca/english/study/work-offcampus.asp

البته در عمل مثلا بعیده هیچ بانکی به شما وام بده که مغازه باز کنید. وضعیت تحصیل فول تایم رو هم باید نگهدارید (از نظر تعداد درسها و شهریه و غیره).
    چه رشته و مقطعی میخواهید بخوانید؟

ببخشید مگه مغازه باز کردن حدودا چقدر هزینه داره؟ اجاره هم میشه کرد دیگه؟ درسته؟

از اون مهمتر ... شرکت هم میشه تاسیس کرد یا اجازه نمیدن؟ در حین تحصیل یک شرکت کامپیوتری تاسیس و کارای توی این زمینه انجام بدیم ... آیا میشه؟

یا مثلا یک دفتر فیلمسازی باز کنیم و کارای مثل تولید فیلم بلند و کوتاه و تولید تیزر های تبلیغاتی و ویدیو کلیپ واسه خواننده ها و ... و ....

اجازه همچین کارهایی داده میشه؟

ApplyAbroad Guru

ببخشید مگه مغازه باز کردن حدودا چقدر هزینه داره؟ اجاره هم میشه کرد دیگه؟ درسته؟

از اون مهمتر ... شرکت هم میشه تاسیس کرد یا اجازه نمیدن؟ در حین تحصیل یک شرکت کامپیوتری تاسیس و کارای توی این زمینه انجام بدیم ... آیا میشه؟

یا مثلا یک دفتر فیلمسازی باز کنیم و کارای مثل تولید فیلم بلند و کوتاه و تولید تیزر های تبلیغاتی و ویدیو کلیپ واسه خواننده ها و ... و ....

اجازه همچین کارهایی داده میشه؟
    ببینید ممکنه بتونید این کارها رو انجام بدید ولی بعنوان دانشجوی فوق لیسانس یا دکترا مگر فکر میکنید چقدر وقت آزاد دارید؟ تمام وقتتون به درسها و کار روی پروژه پژوهشی و کار TA و نظیر اون میگذره. ایران که نیست که آدم فقط سر دوتا کلاس بره و آخر هم یک چیزی سرهم کنه بعنوان تز و بده بره. معمولا روی کار بیرون دانشگاه برای تامین هزینه تحصیل در مقاطع بالا حساب زیادی نمیشه کرد. با بیست ساعت اجازه کار در هفته اصلا وقتی ندارید که بتونید برای بیزینس و مشتری پیدا کردن و غیره بگذارید.

حالا خدا بزرگه ... و فکر میکنم تو گرفتن ویزای کار و اقامت بعدش هم موثر باشه

در حین تحصیل میشه برای اقامت هم اقدام کرد؟ اگر نه ، بعد از اون چقدر طول میکشه گرفتنش؟

ApplyAbroad Guru

حالا خدا بزرگه ... و فکر میکنم تو گرفتن ویزای کار و اقامت بعدش هم موثر باشه

در حین تحصیل میشه برای اقامت هم اقدام کرد؟ اگر نه ، بعد از اون چقدر طول میکشه گرفتنش؟
    شما چه مقطع تحصیلی میخواهید اقدام کنید؟

در ضمن خدا بزرگ هست ولی برای اونهائی که از قبل برنامه ریزی دقیق انجام میدن
    بدترین کاری که میشه کرد اینه که بیائید خارج به این امید که "بالاخره یک کارش میکنیم!"

من لیسانس سخت افزار دارم از دانشگاه شیراز ، معدل حول و حوش 15 اینا ...البته بهمن میگیرم

میخوام مهندسی رباتیک بخونم ... اگر پذیرش بدن دکترا ، اگر ندن ارشد ... ترم اول هم فاند ندن مهم نیست از ترم های بعد میگیرم(اینو دیگه با یقین میگم !!)

منم واسه همین برنامه ریزی هستش که این فروم رو زیر و رو کردم و همش اخطار پشت اخطار میگیرم از مدیران

ضمنا از شما تشکر ویژه دارم

ApplyAbroad Guru

من لیسانس سخت افزار دارم از دانشگاه شیراز ، معدل حول و حوش 15 اینا ...البته بهمن میگیرم

میخوام مهندسی رباتیک بخونم ... اگر پذیرش بدن دکترا ، اگر ندن ارشد ... ترم اول هم فاند ندن مهم نیست از ترم های بعد میگیرم(اینو دیگه با یقین میگم !!)

منم واسه همین برنامه ریزی هستش که این فروم رو زیر و رو کردم و همش اخطار پشت اخطار میگیرم از مدیران

ضمنا از شما تشکر ویژه دارم
    پذیرش مستقیم دکترا در کانادا خیلی معمول نیست یا لااقل من ندیدم. طبق قوانین فعلی وقتی مستر تون رو تموم کردید میتونید برای اقامت اقدام کنید (بطریق استانی). برای رباتیک دانشکده های مهندسی برق و کامپیوتر رو چک کنید. یکی از دوستان روی همین فروم نوشته بود دانشگاه کوئینز یک استاد ایرانی داره که رباتیک کار میکنه.

Junior Member

سلام
    من كارشناسي ارشد معماري دارم و براي مهاجرت به كانادا اقدامن كرده ام. ولي با توجه به تفاوتهاي موجود بين صنعت ساختمان كانادا و ايران و با توجه به اينكه عملا تجربيات من در ايران به درد اونجا نمي خوره در نظر دارم وارد كار ديگه اي مثل رستورا ن داري يا كافي شاپ،‌ سوپر ماركت يا همچين كارهايي بشم.
    مي خواستم ببينم كسي تجربه يا اطلاعات مناسبي داره كه بگه آيا اين كارا خوبه،‌كدوم شهر بهتره برم، چجوري بايد شروع كنم و ...."؟

سلام
    من تو ایران ، کترینگ غذا دارم ، در این رشته هم تو مبحث غذا های سنتی وارد هستم. تو مبحث بازاریابی هم سر رشته دارم . به نظر شما اگه من بخوام تو ونکوور زندگی کنم میتونم در زمینه رستوران موفق بشم؟ لطفا هر نظری دارین بگین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronic Eng

سلام
    میخواستم بدونم کسی در مورد بازار کار مهد کودک اطلاعاتی داره ؟
    میدونید نحوه تاسیس مهد کودک، درآمد و میزان سرمایه و یا وامی که دولت برای حمایت میده چطوره ؟ مدرک تحصیلی مرتبط میخوان ؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)