صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 106

موضوع: معرفی فرصتهای شغلی موجود در کانادا

پیش فرض پاسخ : معرفی فرصتهای شغلی موجود در کانادا

سلام و سال نو مبارک
    عجیب نیست هر چی سایت های کاریابی رو میگردم برای BI کار خیلی کمه؟ در صورتی که جاهی مختلف و سایت های تکنولوژی یا بیزینس کانادا رو می خونم نوشته این رشته این دیمند هست ..از طرف دیگه خیلی کم کار موقعیت کاری خالی دیدم ..اکثراً هم IBM کانادا بودن ...که ر2 تاش رسما نوشته بود ایرانی نمیخوان !

غیر از همه اینا احساس کردم IT کانادا خیلی هم سطح بالایی نداره ...

Junior Member shezza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environment - university of tehran

با سلام یه سوال از دوستان داخل کانادا دارم آیا می دونید که بازار کار برای رشته های حوزه محیط زیست چطوره اونجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vicky نمایش پست ها
    سلام و سال نو مبارک
    عجیب نیست هر چی سایت های کاریابی رو میگردم برای BI کار خیلی کمه؟ در صورتی که جاهی مختلف و سایت های تکنولوژی یا بیزینس کانادا رو می خونم نوشته این رشته این دیمند هست ..از طرف دیگه خیلی کم کار موقعیت کاری خالی دیدم ..اکثراً هم IBM کانادا بودن ...که ر2 تاش رسما نوشته بود ایرانی نمیخوان !

غیر از همه اینا احساس کردم IT کانادا خیلی هم سطح بالایی نداره ...

دوست گرامی در کانادا همه نوع شرکت کامپیوتری با همه جور سطح و اندازه ای هست.
    درصد بالایی از شرکتها درواقع شعبه شرکتهای تراز اول آمریکایی هستن. حتی گوگل و آمازون اینجا شعبه های اصلی نرم افزار دارن. البته شرکتهای سطح پایین هم زیاد هست.
    اتفاقا برای بدست آوردن سابقه کانادایی از همونا میشه شروع کرد. بعضیاشون Startup هستن اکثرا یک مصاحبه پیش زمینه تلفنی دارن.
    وضع کاربد نیست ولی متاسفانه نیوکامر نمیگیرن و مشکل زبان هم در پیدا کردن کار آزار دهنده است. اگر کوچکترین نکته منفی در مصاحبه ببینن رد میکنن. پست و رتبه های ایران اینجا خیلی بکار نمیاد.
    بازار BI هم خوبه شما حتما عضو لینکداین یا ایندید یا Monster هستین. کافیه اونجا BI IT رو سرچ کنین.
    و در مورد ایرانیها درسته. ممکنه Background Check هم بکنن و بعد از چند مرحله مصاحبه غیر مستقیم بگن آقا یا خانوم محترم شما اول وفاداریت رو باید به کانادا ثابت کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط on_the_way نمایش پست ها
    دوست گرامی در کانادا همه نوع شرکت کامپیوتری با همه جور سطح و اندازه ای هست.
    درصد بالایی از شرکتها درواقع شعبه شرکتهای تراز اول آمریکایی هستن. حتی گوگل و آمازون اینجا شعبه های اصلی نرم افزار دارن. البته شرکتهای سطح پایین هم زیاد هست.
    اتفاقا برای بدست آوردن سابقه کانادایی از همونا میشه شروع کرد. بعضیاشون Startup هستن اکثرا یک مصاحبه پیش زمینه تلفنی دارن.
    وضع کاربد نیست ولی متاسفانه نیوکامر نمیگیرن و مشکل زبان هم در پیدا کردن کار آزار دهنده است. اگر کوچکترین نکته منفی در مصاحبه ببینن رد میکنن. پست و رتبه های ایران اینجا خیلی بکار نمیاد.
    بازار BI هم خوبه شما حتما عضو لینکداین یا ایندید یا Monster هستین. کافیه اونجا BI IT رو سرچ کنین.
    و در مورد ایرانیها درسته. ممکنه Background Check هم بکنن و بعد از چند مرحله مصاحبه غیر مستقیم بگن آقا یا خانوم محترم شما اول وفاداریت رو باید به کانادا ثابت کنی
    ممنون
    اما متاسفانه من به دلایلی مجبورم هیچ کدوم از این سایت هایی که گفتین نباشم ( مجبورم ) با اینکه می ئونم مخصوصا linkedin و نتورک درست کردن از اون طریق خیلی به اینترویو گرفتن کمک می کنه ... وقتی من اپلای کنم و کارفرما هیچ اثری از من در این سایت ه ا پیدا نکنه خیلی جالب نبست
    خود من هر زمان که نیرو لازم داشتم اول linkedin اون رزومه ها رو نگه می کردم ..

به نظرتون با این اوصاف من وقتی نمی تونم با اسم واقعی خودم تو هیچ شبکه اجتماعی عضو بشم شانسی دیگه خواهم داشت ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vicky نمایش پست ها
    ممنون
    اما متاسفانه من به دلایلی مجبورم هیچ کدوم از این سایت هایی که گفتین نباشم ( مجبورم ) با اینکه می ئونم مخصوصا linkedin و نتورک درست کردن از اون طریق خیلی به اینترویو گرفتن کمک می کنه ... وقتی من اپلای کنم و کارفرما هیچ اثری از من در این سایت ه ا پیدا نکنه خیلی جالب نبست
    خود من هر زمان که نیرو لازم داشتم اول linkedin اون رزومه ها رو نگه می کردم ..

به نظرتون با این اوصاف من وقتی نمی تونم با اسم واقعی خودم تو هیچ شبکه اجتماعی عضو بشم شانسی دیگه خواهم داشت ؟

غیر از این هم چرا میشه ولی محدود میشین بعضی از شرکتها سایت مستقل برای پروفایل کاریابی دارن و میتونید مستقیما همونجا پروفایل بسازید و رزومتون رو وارد کنید.
    معمولا شرکتهای بزرگ و بانکها به این صورت هستن. یا با مراجعه به سایت بعضی از شرکتهای دلال کار یا recruiter هم میتونید پروفایل بسازید. randstad مثلا اونها از خداشونه کار پیدا کنن برای کاندیداهاچون معادل یک ماه حقوق کاندیدا کمیسیون میگیرن.
    هرچند اوایل هیچ اعتنایی نمیکنن ولی بالاخره میشه و به رزومه شما هم توجه میکنن.

Senior Member mehran23 آواتار ها

بعضي سايت ها كه هم رزومه توشون درست ميكنيد و هم اپلاي ميكنيد وجود دارند كه در اون صورت معمولا كارفرماها و ركورترها ميرن و رزومه شما رو توي اون وب سايت چك ميكنند.

Junior Member

سلام دوستان
    من ميخوام براي كار به كانادا مهاجرت كنم ، مدرك تحصيليم هم ليسانس پرستاري با دو سال سابقه ي كاره
    خودم دوست دارم برم ونكوور اما نميدونم واقعاً واسه شغل من خوبه يا نه ،
    كسي هست كمكم كنه ؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان. من سابقه کاری و تحصیلاتم تدریس زبان انگلیسیه و میدونم ک تو کانادا هم براش کار هست, اما میخوام اونجا تو کالج یا دانشگاه رشته دیگه ای بخونم تا بتونم کار مطمعن تر و بادرآمد بیشتری پیدا کنم. با توجه به اینکه رشته تحصیلیم زبان بوده و از ریاضی خیلی دور شدم, آیا میتونم اونجا مثلا حسابداری یا بیزینس بخونم؟ یعنی به عنوان مبتدی قبول میکنن من رو یا requirement های ریاضی داره اینجور رشته ها؟

Banned

دوستان میدونم پستم شاید ربطی نداشته باشه. مدیران محترم لطف کنن حدفش نکنن و در صورت صلاحدید منتقلش کنن
    راستش اگه واسه این سوالم یه موضوع ایجاد بشه بنظرم خیلی میتونه به بچه های مبتدی کمک کنه
    عنوانس میتونه این باشه: موقعیت کنونی افراد فاند گرفته و فاند نگرفته
    سوالم اینه که دوستانی که رفتن لطف کنن جواب بدن: کسانی که فاند گرفتند بالاخره یه چیزی واسه خودشون داشتن که فاندی دادن بهشون. عده ای هم حالا بخاطر مسائلی فاند نگرفتن. حالا میخام ببینیم اون عزیزانی که فاند گرفتن و اونایی که نگرفتن موقعیت کاری و شغلیشون چطوره؟ صحبت سر رزومه ها و توجه اساتید هست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasegava نمایش پست ها
    دوستان میدونم پستم شاید ربطی نداشته باشه. مدیران محترم لطف کنن حدفش نکنن و در صورت صلاحدید منتقلش کنن
    راستش اگه واسه این سوالم یه موضوع ایجاد بشه بنظرم خیلی میتونه به بچه های مبتدی کمک کنه
    عنوانس میتونه این باشه: موقعیت کنونی افراد فاند گرفته و فاند نگرفته
    سوالم اینه که دوستانی که رفتن لطف کنن جواب بدن: کسانی که فاند گرفتند بالاخره یه چیزی واسه خودشون داشتن که فاندی دادن بهشون. عده ای هم حالا بخاطر مسائلی فاند نگرفتن. حالا میخام ببینیم اون عزیزانی که فاند گرفتن و اونایی که نگرفتن موقعیت کاری و شغلیشون چطوره؟ صحبت سر رزومه ها و توجه اساتید هست
    شغل گرفتن خیلی به فاند داشتن و نداشتن ربطی نداره. رزومه های کاری مقتضیات کاملا متفاوتی با رزومه های آکادمیک دارند و یک رزومه که برای گرفتن فاند موفق نشده ممکنه برای کار خیلی موفق تر باشه و برعکس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)