صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 106

موضوع: معرفی فرصتهای شغلی موجود در کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ساخت و تولید-مجلسی

پیش فرض پاسخ : معرفی فرصتهای شغلی موجود در کانادا

سلام دوستان یک راهنمایی می خوام مرسی من لیسانس مکانیک گرایش ساخت و تولید دارم معلوماتم فقط در حد دانشگاه سابقه بیمه هم ندارم اوضاع کار هم اصفهان اینقد بد که نتونستم کار تو رشته خودم پیدا کنم یکی از دوستان گفته بیمه واست رد می کنم (تامین اجتمایی) می خواستم بدونم در این یک سال یا دو سال که دارم زبان می خونم واسه ایلتس چه کار دیگه ای انجام بدم اصلا ایران برم فنی حرفه ای بهتره یه حرفه یاد بگیرم یا نه برم کانادا اونجا یه حرفه رو دنبال کنم و یاد بگیرم اگه بخام ایران یه حرفه یاد بگیرم چه کار و حرفه ای یاد بگیرم کشور کانادا بازارش خوب باشه مرسی بابت پاسخ

Junior Member

سلام آیا مهارت در ساخت زیور آلات دست ساز زمینه کاری خوبی در کانادا بویژه مونترال هست یا نه ؟ یعنی میخوام بدونم آیا میشه یه بیزینس کوچیک باهاش راه بندازم ، مثلا جائی برای ارائه و فروش هست یا مثلا غرقه ای یا مغازه ای براش اجاره کنم ؟

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

سلام خدمت همه دوستان با تجربه

هزینه باز کردن مغازه داخل تورنتو و یا ونکوور چقدر هست؟
    اگه سایتی هست بی زحمت بدید برای مطالعه

با تشکر

پ.ن: برای یکی از دوستان می خوام.

Junior Member

سلام دوستان
    من فارق التحصیل رشته MBA هستم با سه سال سابقه کاری در حوزه مارکتینگ... به نظرتون امکان پیدا کردن کار مرتبط تو زمینه شغلی خودم وجود داره؟

Junior Member

دوستان سلام کسی در مورد کار تحت عنوان financial adviserو insurance agent که ظاهرا خیلی گرفتن مدرک و ورود سختی نداره اطلاعات وتجربه ای داره ؟

Junior Member

سلام
    3 تا سوال داشتم ، ممنون ميشم كه جواب بدين:
    1- بازار كار سيسكو سطح CCNA و ميكروتيك چطور هستش ؟
    2-اگه كسي فقط مدرك ccna , ccnp switch داشته باشه و تجربه كاري مرتبط نداشته باشه ، ميشه وارد بازار كار كامپيوتر شد ؟ ( اگه حتي شده از كارهاي Help desk شروع كنه)
    3- حداقل حقوق براي كار كامپيوتر چقدر هستش؟
    **فرض اينكه مشكلي توي زبان انگليسي نداشته باشه

سلام دوستان،من ارشد مهندسي صنايع دارم ولي تو زمينه مالي كار كردم و چند تا مدرك بورسي دارم ولي حالا كه ميخام مهاجرت كنم ديگه دوست دارم تو زمينه علاقه خودم كه كار در رستوران و آشپزي هست شروع به كار كنم حتي اگه بشه در اين زمينه درسم بخونم و كارم بكنم،به نظرتون شانسي هست كه در اين زمينه كاري پيدا كنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط leilamohsen نمایش پست ها
    سلام دوستان،من ارشد مهندسي صنايع دارم ولي تو زمينه مالي كار كردم و چند تا مدرك بورسي دارم ولي حالا كه ميخام مهاجرت كنم ديگه دوست دارم تو زمينه علاقه خودم كه كار در رستوران و آشپزي هست شروع به كار كنم حتي اگه بشه در اين زمينه درسم بخونم و كارم بكنم،به نظرتون شانسي هست كه در اين زمينه كاري پيدا كنم ؟
    بازار کار خوبه ولی بدون تجربه باید از کارگری آشپزخانه شروع کنید.
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

Junior Member

سلام دوستان عزیز .من فایل نامبرمو گرفتم .من رشته م کارشناسی معماری هست و تا حدودی با مکس آشنایی دارم اما نه به صورت حرفه ای و از آنجاکه به کارهای هنری (مثل طراحی دوخت و کارهای دستی مثل سوزن دوزی و شیرینی پزی )علاقه دارم .میخوام قبل مهاجرت خودمو آماده بازار کار کنم.
    حالا دو تا سوال دارم .ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
    1.آیا کارهایی مثل خیاطی و شیرینی پزی بازار کارش در کبک ترجیحا مونترال خوبه که به صورت حرفه ای شروع کنم؟؟؟
    2.یا خودمو تو همون رشته ی معماری و مکس تقویت کنم؟؟؟؟

Junior Member MarjanMBA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد - شهید چمران و فوق MBA

اگه کانادایی به این شرکت رزومه بده www.cdw.ca
    ارسال مدارک : اپریل 2013 *صدور ویزا: 4 اپریل 2015**لند: 28 اپریل 2015
    ارسال مدارک اسپانسری همسر 23 نوامبر2015*تایید اسپانسری و ارجاع به ترکیه دسامبر2015*اپدیت و سوالات تکمیلی 17 مارچ 2016*ارسال مدارک17 اپریل*اپدیت سربازی همسر 23 اپریل* پاس ریکوئست 10می

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)