صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: خرید سیم کارت تلفن همراه در فرانسه

پیش فرض خرید سیم کارت تلفن همراه در فرانسه

یکی از اولین کارهائی که در فرانسه باید انجام دهید (بعد از ورود) خرید یک سیم کارت موبایل هست. متاسفانه هزینه موبایل نسبت به دیگر کشورهای پیشرفته کمی زیاد است، برای همین انتخاب یک اپراتور خوب و ارزان برای بسیاری از افراد یکی از مسائلی است که همیشه سوال برانگیز است.
    شرکتهای بزرگی در فرانسه هستند که سرویسهای خوبی را ارائه می کنند اما بیشتر مزیت این سرویسها زمانی است که شما بخواهید یک بسته کامل شامل تلفن خانه و اینترنت و تلویزیون و موبایل را با هم از آنها بخرید. اما معمولا در ابتدای کار نیاز ندارید که همه اینها را با هم داشته باشید و تنها داشتن یک شماره تلفن با کمترین هزینه ماهیانه کمک بزرگی است.
    در اینجا تعدادی از شرکتهای معروف موبایل در فرانسه با شرکتهای جدید مقایسه شده اند. ارزانترین ( بهترین )‌سرویس موبایل در حال حاضر در فرانسه شرکتی است بنام سیمیو که با دادن یک یورو می توانید یک کارت موبایل داشته باشید که بین ۵ تا ۷ یورو شارژ در آن هست. هزینه تماس آنهم حدود ۱۹ سنت یورو در دقیقه است که ازرانترین هزینه در حال حاضر بین شرکتهای ارائه کننده سرویس موبایل در فرانسهاست.

مقایسه اپراتورهای موبایل فرانسه از نظر کمترین هزینه ماهیانه برای کارتهای پیش پرداخت

پیش فرض پاسخ : خرید سیم کارت تلفن همراه در فرانسه

خیلی ممنون علیرضا جان بابت مطالب مفیدی که همیشه به اشتراک میزاری، این دقیقا یکی از موضوعاتی بود که فی الحال دنبالش بودم!
    این فروش ویژه سیمیو تا ککی برقرار هست؟ من 6 می میرم فرانسه،
    راستی در مورد خدمات اینترنت هم اگر میتونی مطلبی قرار بده، اینکه به چه صورت هست (برای خانه) و از چه شرکتی بهتره گرفته بشه و هزینش چقدر هست؟ در فرانسه هم ترافیک\پهنای باند فروخته میشه یا اینکه بشکل دیگری هست؟ سرعت چه طوره؟ و اینکه آیا میشه از سایتهای تورنت و دانلود بدون اینکه خطری متوجهت بشه استفاده کرد؟! (کپی رایت ...)، و اگر نمیشه میشه با استفاده از وی پی ان این مشکل رو برطرف کرد یا رد اون رو هم میگیرن؟!
    و باز هم خیلی ممنون،
    میم

آها، طبق توضیح سایت تا 27ام آپریل این افر برقرار هست! (میشه امروز)
    و ازون 5 اویرو اعتبار رایگان فقط 2 اویرو قابل استفاده هست و 3 اویرو موقع شارژ بعدی اضافه میشه!
    ولی باز هم جالبه فقط برای یک اویرو ولی در هر حال وقتی ما برسیم دیگه خبری از این آفر نیست! شانس! )

Offre valable jusqu´au 27/04/2011. 5€ de crédit offerts, dont 2€ inclus dans la carte SIM et 3€ à la 1ère recharge.

در حال حاضر این شرکت سیم کارتها را مجانی به شما می دهد. به اینصورت که ۵ یورو می دهید و سیم کارتی میگیرید که ۵ یورو شارژ توش هست. حتی بااین حالت هم ارزونترین سیم کارت توی فرانسه هست. هم از نظر قیمت اولیه سیم کارت که مجانی در می آید و هم از نظر هزینه مکالکه و اس ام اس. الان قیمت یک دقیقه مکالمه با این سیم کارت ۱۹ سنت یورو هست که ارزانترین هزینه مکالمه تلفن موبایل در فرانسه هست.

شرکتهای ارائه دهنده سرویس موبایل در فرانسه دوباره در رقابت با یکدیگر برای جذب مشتری قیمتهای خودشان را کاهش داده اند. البته نه همه آنها و فقط بعضی از آنها اما تصور من اینه که بقیه هم بالاخره به جمع این گروه اضافه خواهند شد.
    در حال حاضر ارزانترین سرویس متعلق به شرکت free هست که با پرداخت ۲ یورو در ماه می تواند ۶۰ دقیقه صحبت کنید و ۶۰ تا اس ام اس بفرستید. در مورد بقیه شرکتها هم با توضیحات بیشتر در لینک زیر مطالبی نوشته شده است.
    قراردادهای جدید موبایل در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط arezae نمایش پست ها
    شرکتهای ارائه دهنده سرویس موبایل در فرانسه دوباره در رقابت با یکدیگر برای جذب مشتری قیمتهای خودشان را کاهش داده اند. البته نه همه آنها و فقط بعضی از آنها اما تصور من اینه که بقیه هم بالاخره به جمع این گروه اضافه خواهند شد.
    در حال حاضر ارزانترین سرویس متعلق به شرکت free هست که با پرداخت ۲ یورو در ماه می تواند ۶۰ دقیقه صحبت کنید و ۶۰ تا اس ام اس بفرستید. در مورد بقیه شرکتها هم با توضیحات بیشتر در لینک زیر مطالبی نوشته شده است.
    قراردادهای جدید موبایل در فرانسه
    خواستم اینرا اضافه کنم که من سیم کارت جدید ماهیانه ۲ یورو را گرفتم و متاسفم که اعلام کنم مفت نیم ارزه. برای اینکه در بیشتر موارد هیچ کسی نمی تواند شما را پیدا کند و شماره شما را بگیرد. معمولا شبکه آنقدر شلوغ هست که گاهی حتی پیامهای شما صبط هم نمیشه. برای همین در حال حاضر این سرویس مطمئن نیست. هرچند بهتر از هیچ هست.
    اگر خواستید با هزینه ای حدود ۱۰ یورو در ۳ ماه سیم کارت داشته باشید من همان سرویس سیمیو را پیشنهاد میکنم که در نوشته های قبلی معرفی کرده ام.

Banned

سلام دوستان.
    سوال من این هست که ایا مثل ایران هست که سیم کارت میخریم و شارژ میکنیم؟
    معمولا هزینه شارژ ماهیانه چقدر میشه؟
    شنیدم چند چیز رایگان هم داره درسته ؟
    ایا مثل کانادا میشه ازشون موبایل هم با قیمت کمتر خرید ؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط brother2hood نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    سوال من این هست که ایا مثل ایران هست که سیم کارت میخریم و شارژ میکنیم؟
    معمولا هزینه شارژ ماهیانه چقدر میشه؟
    شنیدم چند چیز رایگان هم داره درسته ؟
    ایا مثل کانادا میشه ازشون موبایل هم با قیمت کمتر خرید ؟
    ممنون
    در فرانسه همه مدلی از سرویس موبایل هست. هم می توانید مثل ایران سیم کارت را بخرید و شارژ کنید کا البته سیم کارت تقریبا مجانی هست (بین یک یورو تا ۱۰ یورو) در بیشتر شرکتها.
    در ضمن می توانید قرارداد سالیانه ببندید و در موبایل هم از آنها بگیرید با قیمت کم (که البته بدانید که قبلا قیمت موبایل را روی هزینه ماهیانه اضافه کرده اند).
    گاهی قرارداد به شما اجازه میده که بصورت نامحدود از تلفن و اینترنت آن استفاده کنید در ازاء میزان معینی هزینه ماهیانه که برای کسی که استفاده زیادی از موبایل داره خیلی عالی هست.
    یا می توانید ماهیانه حدود ۲ ساعت مکالمه با میزان معینی حجم دانلود اینترنت بخرید و استفاده کنید.

خلاصه اینکه بسته به استفاده شما و اینکه چقدر می خواهید در این زمینه خرج کنید سرویسهای زیادی هست.
    فقط یادتان باشد که بعضی از قراردادها محدودیت زمان دارند. یعنی اینکه مثلا شما را مجبور می کنند که برای مدت دو سال تمام قرارداد را نگه بدارید و شما نمی توانید قرارداد را لغو کنید.

Banned

با خرید گوشی ها ی امریکای سیم کارت هایی به شما داده میشه که امریکایی هست و اینترنت رایگان دارن ...
    کلا میتونید ماهی 20 تا 60 یورو برای هزینه موبایل حساب کنید ...

نقل قول نوشته اصلی توسط hichkas2 نمایش پست ها
    با خرید گوشی ها ی امریکای سیم کارت هایی به شما داده میشه که امریکایی هست و اینترنت رایگان دارن ...
    کلا میتونید ماهی 20 تا 60 یورو برای هزینه موبایل حساب کنید ...
    میشه اطلاعات بیشتری در مورد این گوشی های آمریکائی بدین؟ اینکه چطور میشه در فرانسه اونها را خرید؟ و چه شرکتی اونها را پشتیبانی میکنه؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)