نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: اثر حکم تعلیق موقت بر روی فرجه 6 ماه سربازی

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، طراحی کاربردی، زیرگرایش بایو

Question اثر حکم تعلیق موقت بر روی فرجه 6 ماه سربازی

سلام دوستان. من حکم تعلیق از تحصیل به مدت یک نیمسال دارم. البته بدون احتساب سنوات. کسی می دونه که این یک ترم تعلیق روی زمان اعزام و فرجه 6 ماه تاثیر می زاره یا نه؟ امیدوارم این موضوع رو در شاخه درست ارسال کرده باشم.

پیش فرض پاسخ : اثر حکم تعلیق موقت بر روی فرجه 6 ماه سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط homo نمایش پست ها
    سلام دوستان. من حکم تعلیق از تحصیل به مدت یک نیمسال دارم. البته بدون احتساب سنوات. کسی می دونه که این یک ترم تعلیق روی زمان اعزام و فرجه 6 ماه تاثیر می زاره یا نه؟ امیدوارم این موضوع رو در شاخه درست ارسال کرده باشم.
    چون بدون احتساب سنوات است لذا بی اثر است.

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه

لطفا متن زیر رو که از سایت پلیس گرفتم رو بخونین:

4. مشمولان فارغ‌التحصيل دانشگاه‌ها درصورت فراغت از تحصيل حداكثر تا 6ماه مهلت دارند كه وضعيت مشموليت خود را روشن نمايند.تذكر1: مشمولاني كه پس از اتمام سقف سنوات تحصيلي(سنوات مجاز+سنوات ارفاقي كميسيون موارد خاص) فارغ التحصيل مي‌شوند بايد بلافاصله خود را براي روشن شدن وضعيت مشموليت معرفي نمايند. (اين قبيل مشمولان داراي مهلت 6 ماهه پس از فراغت از تحصيل نمي باشند).

نکنه این به این معنیه که منی که 6 ترم تحصیل کردم واسه ارشدم (دو سال سنواتی بودم) باید بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی خودم رو معرفی کنم؟!
    راستی اینم لینکش:http://www.police.ir/portal/Home/Sho...a-e94a4fcc4653

Member babakmhr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Science and Culture 

نقل قول نوشته اصلی توسط homo نمایش پست ها
    لطفا متن زیر رو که از سایت پلیس گرفتم رو بخونین:

4. مشمولان فارغ‌التحصيل دانشگاه‌ها درصورت فراغت از تحصيل حداكثر تا 6ماه مهلت دارند كه وضعيت مشموليت خود را روشن نمايند.تذكر1: مشمولاني كه پس از اتمام سقف سنوات تحصيلي(سنوات مجاز+سنوات ارفاقي كميسيون موارد خاص) فارغ التحصيل مي‌شوند بايد بلافاصله خود را براي روشن شدن وضعيت مشموليت معرفي نمايند. (اين قبيل مشمولان داراي مهلت 6 ماهه پس از فراغت از تحصيل نمي باشند).

نکنه این به این معنیه که منی که 6 ترم تحصیل کردم واسه ارشدم (دو سال سنواتی بودم) باید بلافاصله بعد از فارغ التحصیلی خودم رو معرفی کنم؟!
    راستی اینم لینکش:http://www.police.ir/portal/Home/Sho...a-e94a4fcc4653
    نه برادر،من هم یک نیمسال تعلیق بدون سنوات داشتم،تاثیری نداره،مطمئن باش.مگر اینکه از 14 ترم محاسبه شده در سنوات بیشتر شده باشه طوله تحصیلت که در این صورت هم قبل از اینکه خودت بفهمی دانشگاه بهت اعلام میکنه و از ثبت نام تا مشخص شدن وضعیت جلوگیری میکنه!

Member homo آواتار ها
    رشته و دانشگاه

مرسی بابک جان
    بردار شما ارشد بودن یا کارشناسی؟ این 14 ترم احتمالا مربوط به کارشناسیه، درسته؟
    فکر کنم که من تنها ارشدی هستم که حکم خوردم واسه همین هم کسی نمی دونه که چی کار باید بکنم. به استادم نگفتم. اگر بفهمه که یک ترم دیگه هم بیخ ریشش هستم حسابی شاکی می شه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)