صفحه 96 از 190 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1898

موضوع: پذیرش از طریق UNI ASSIST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش از طریق UNI ASSISST - آشنایی

سلام به همه دوستان

برای ترم تابستان ۲۰۱۵ قصد گرفتن پذیرش از چندتا دانشگاه آلمان رو دارم ۲ تا سوال داشتم. اول اینکه من تازه فارغ التحصیل شدم و اصل دانشنامه ام دستم نمیرسه آیا uniassist. به این مساله ایراد میگیره چه کاری باید انجام بدم ؟ . سوال دومم این هست که من از چه تاریخی می تونم مدارکم رو به uniassist بفرستم تو سایتش رو گشتم پیدا نکردم . ممنون میشم راهنماییم کنید .

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadya نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

برای ترم تابستان ۲۰۱۵ قصد گرفتن پذیرش از چندتا دانشگاه آلمان رو دارم ۲ تا سوال داشتم. اول اینکه من تازه فارغ التحصیل شدم و اصل دانشنامه ام دستم نمیرسه آیا uniassist. به این مساله ایراد میگیره چه کاری باید انجام بدم ؟ . سوال دومم این هست که من از چه تاریخی می تونم مدارکم رو به uniassist بفرستم تو سایتش رو گشتم پیدا نکردم . ممنون میشم راهنماییم کنید .
    همه دانشگاه ها با یونی اسیست کار نمیکنن، اول باید سایت خود دانشگاه رو چک کنید! تمام اطلاعات مث Deadline, مدارک موردنیاز، سطح زبان مورد نیاز و همه اینا توی سایت خود دانشگاست، یونی اسیست فقط وظیفه تطبیق دادن مدارم شما با خواسته های دانشگاه رو داره! هر دانشگاه ددلاینش فرق داره ولی اکثرا برای ترم تابستان 15 ژانویه هست!
    دانشنامه یسنگی داره: سراسری یا آزاد؟ ریزنمرات کامل دارید؟ من آزاد بودم،دانشنامه م آماده نبود، ریزنمرات رسمی داشتم ولی کامل نبود، یعنی ترم آخر توش نبود! یونی اسیست قبول نکرد! چون تو ریزنمرات حین تحصیلی که دانشگاه آزاد میده هیچ معدلی نمینویسه! ولی دانشگاه سراسری ممکنه یه گواهی بده که توش معدل باشه، اونو با ریزنمرات بفرستید فک میکنم قبول کنه!
    بعلاوه اینکه از الان وقت دارید دانشنامه رو آزاد کنید! بهتره دنبالش باشید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    همه دانشگاه ها با یونی اسیست کار نمیکنن، اول باید سایت خود دانشگاه رو چک کنید! تمام اطلاعات مث Deadline, مدارک موردنیاز، سطح زبان مورد نیاز و همه اینا توی سایت خود دانشگاست، یونی اسیست فقط وظیفه تطبیق دادن مدارم شما با خواسته های دانشگاه رو داره! هر دانشگاه ددلاینش فرق داره ولی اکثرا برای ترم تابستان 15 ژانویه هست!
    دانشنامه یسنگی داره: سراسری یا آزاد؟ ریزنمرات کامل دارید؟ من آزاد بودم،دانشنامه م آماده نبود، ریزنمرات رسمی داشتم ولی کامل نبود، یعنی ترم آخر توش نبود! یونی اسیست قبول نکرد! چون تو ریزنمرات حین تحصیلی که دانشگاه آزاد میده هیچ معدلی نمینویسه! ولی دانشگاه سراسری ممکنه یه گواهی بده که توش معدل باشه، اونو با ریزنمرات بفرستید فک میکنم قبول کنه!
    بعلاوه اینکه از الان وقت دارید دانشنامه رو آزاد کنید! بهتره دنبالش باشید!
    ممنون از راهنماییتون من مقطع کارشناس ناپیوستم علمی کاربردی بود و کاردانی شبانه شمسی پور تهران همه مدارکم الان کامله ریز نمرات دیپلم کاردانی کارشناسی اصل دیپلم و کاردانی الان فقط اصل دانشنامه کارشناسی مونده که دانشگاه گفت یک سال بعد صادر میشه الان فقط گواهی موقت صادر می کنن . Uniassist تاریخ رو زده ۱۵ ژانویه من مدارکم همین الان کامل هست تقریبا به جز دانشنامه اولین زمانی که می تونم مدارک رو بفرستم کی هست منظورم دانشگاه هایی هست که با uniassist کار می کنن .

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadya نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون من مقطع کارشناس ناپیوستم علمی کاربردی بود و کاردانی شبانه شمسی پور تهران همه مدارکم الان کامله ریز نمرات دیپلم کاردانی کارشناسی اصل دیپلم و کاردانی الان فقط اصل دانشنامه کارشناسی مونده که دانشگاه گفت یک سال بعد صادر میشه الان فقط گواهی موقت صادر می کنن . Uniassist تاریخ رو زده ۱۵ ژانویه من مدارکم همین الان کامل هست تقریبا به جز دانشنامه اولین زمانی که می تونم مدارک رو بفرستم کی هست منظورم دانشگاه هایی هست که با uniassist کار می کنن .
    اکثز دانشگاه ها یه بازه زمانی دارن مثلا از دو ماه قبل ددلاین، ولی یونی اسیست خودش توی سوالایی که جواب داده گفته که شما هروقت قبل از ددلاین بخواید حتی زودتر از اون بازه هم میتونید مدارک رو بفرستید
    شما تمام مدارکتون رو ترجمه کنید با اون گواهی موقت حتی، و اگه گواهی ای دانشگاه میده هم بگیرید، بعد از ترجمه و تایید مدارک میتونید بفرستید مدارکتون رو!
    Sie können sich jederzeit über uni-assist bewerben, auch vor dem offiziellen Bewerbungszeitraum, den die Hochschule festgesetzt hat.

Junior Member

اونی اسیست فقط کامل بودن مدارک رو چک میکنه! معدل با خود دانشگاست! که 2.5 یعنی 15 توی دانشگاه های خیلی خوب ممکنه شرط لازم باشه!
    آقا تو رو خدا اطلاعات غلط ندین. کی گفته یونی اسیست معدل چک نمیکنه.خوبم میکنه.خود منو به خاطر معدل مدارکمو نفرستاد به دانشگاه.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alimovii نمایش پست ها
    آقا تو رو خدا اطلاعات غلط ندین. کی گفته یونی اسیست معدل چک نمیکنه.خوبم میکنه.خود منو به خاطر معدل مدارکمو نفرستاد به دانشگاه.
    اگه دانشگاه شرط معدل داشته باشه یونی اسیست هم اجرا میکنه!
    ولی اگه دانشگاه نداشته باشه، یونی اسیست کاری به معدل نداره!
    یونی اسیست به خودی خود هیچ قدرت تصمیم گیرنده ای نداره!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش از طریق UNI ASSISST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

اگر از دانشگاه آزاده، ریجکت میکنه یونی اسیست ! از دانشگاه های دیگه فک کنک راهی باشه! اطلاع دقیق ندارم!
    بنده با ریز نمره ترم آخر دانشگاه آزاد مدارک فوروارد شد برای دانشگاه و یونی اسیست قبول کرد.
    ویرایش توسط MMoHH : July 25th, 2014 در ساعت 06:31 PM

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : پذیرش از طریق UNI ASSISST - ارسال مدارک، واریز پول و سوال در مورد فرم مربوطه

.بنده با ریز نمره ترم آخر دانشگاه آزاد مدارک فوروارد شد برای دانشگاه و یونی اسیست قبول کرد.
    دوست عزیز بهتره ادبیات لازمه رو رعایت کنید، و مقررات فروم رو بخونید، در پست دومتون در فروم انقدر تند نرید
    و اگر میخواید جواب بدید و کمکی کرده باشید به پست های جدید جواب بدید! در پست های قدیمی شاید اطلاعات من هم کافی نبوده!
    بنده با ریزنمرات بخاطر نداشتن دانشنامه یونی اسیست مدارکم رو به دانشگاه فوروارد نکرد پارسال، ولی بعدا در همین فروم نوشتم که ریزنمرات من حاوی معدل نبوده، و ترم آخر رو نداشته!
    و اگر ریزنمرات معدل داشته باشه و نهایی باشه، میشه باهاش اقدام کرد! البته ریزنمرات نهایی رو دانشگاه آزاد به راحتی نمیده و تقریبا همزمان با دانشنامه موقت یا دانشنامه کارشناسی میده
    ویرایش توسط MMoHH : July 25th, 2014 در ساعت 11:50 PM

Junior Member

دوست عزیز بهتره ادبیات لازمه رو رعایت کنید، و مقررات فروم رو بخونید، در پست دومتون در فروم انقدر تند نرید
    و اگر میخواید جواب بدید و کمکی کرده باشید به پست های جدید جواب بدید! در پست های قدیمی شاید اطلاعات من هم کافی نبوده!
    بنده با ریزنمرات بخاطر نداشتن دانشنامه یونی اسیست مدارکم رو به دانشگاه فوروارد نکرد پارسال، ولی بعدا در همین فروم نوشتم که ریزنمرات من حاوی معدل نبوده، و ترم آخر رو نداشته!
    و اگر ریزنمرات معدل داشته باشه و نهایی باشه، میشه باهاش اقدام کرد! البته ریزنمرات نهایی رو دانشگاه آزاد به راحتی نمیده و تقریبا همزمان با دانشنامه موقت یا دانشنامه کارشناسی میده
    فک نمیکنم از ادبیات بدی استفاده کرده باشم و همینطور فک نمیکنم که تعداد پست دلیل محکمی بر اطلاعات کسی باشه.
    اگر یونی اسیست شما رو ریجکت کرده دلیل نمیشه همه رو به خاطر نداشتن معدل درریز نمره ریجکت کنه، حتما دلیل محکمتری داشته چون بنده هم در ریز نمراتم معدل نداشتم
    و تمام نمراتم کامل نبودند ولی مدارکم هفته پیش به دانشگاه فوروارد شد.
    پس بهتره به جای انگ گذاشتن بر ادبیات کسی به فکر دادن اظلاعات صحیح و یا ندادن اطلاعات غلط باشیم.
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

فک نمیکنم از ادبیات بدی استفاده کرده باشم و همینطور فک نمیکنم که تعداد پست دلیل محکمی بر اطلاعات کسی باشه.
    اگر یونی اسیست شما رو ریجکت کرده دلیل نمیشه همه رو به خاطر نداشتن معدل درریز نمره ریجکت کنه، حتما دلیل محکمتری داشته چون بنده هم در ریز نمراتم معدل نداشتم
    و تمام نمراتم کامل نبودند ولی مدارکم هفته پیش به دانشگاه فوروارد شد.
    پس بهتره به جای انگ گذاشتن بر ادبیات کسی به فکر دادن اظلاعات صحیح و یا ندادن اطلاعات غلط باشیم.
    موفق باشید
    سعی میکنم فقط جواب اونجای حرفتون رو بدم که به تاپیک مربوطه!
    یونی اسیست هنگام ریجکت پی دی اف میفرسته و دلیلش رو مینوسه توش! براساس حدس و گمان دلیل نفرستادن مدرکمو نفهمیدم! برای من این دلیل رو نوشته بود: ریزنمرات من حاوی معدل نبود! و هیچ مدرکی که معدلم رو نشون بده و رسمی باشه نداشتم! به همین دلیل ریجکت شدم!
    البته این مورد پارسال بوده! و اگه امسال برای شما اتفاق دیگه ای افتاده و تجربه دیگه ای داشتید میتونید خیلی سیویلایزد تر بیانش کنید! مطمعنا من هم استقبال میکنم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)