صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 109

موضوع: افزایش مبلغ 4برابری خرید مدرک برای ورودی های 89

Member QUPHAS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHYSICS

پیش فرض پاسخ : افزایش مبلغ 4برابری خرید مدرک برای ورودی های 89

از همه بدتر جریان این منطقه هاست!
    توی دانشگاه من که رتبه بچه های منطقه 1و2و3 توی یک رنجه و تفاوتی نمیکنه! این منطقه بندی مضحکه چون کمک خاصی به بچه های منطقه 2و3 نمیکنه.
    جالب تر اینه که به منطقه 2و3 میگن محروم، حالا چون محروم هستن باید دو برابر پول بدن!
    الان یک ورودی 89 کارشناسی که از منطقه 2و3 اومده باید 15 میلیون بده!!!! به عبارتی سالی 3.5 میلیون شهریه بده! در حالی که الان شهریه دانشگاه هایدلبرگ آلمان (رنک 50 جهان) 1500 یوروه!!!
    این یعنی الان لیسانس گرفتن در ایران واسه ماهایی که میخوایم بریم از خیلی کشورای دیگه گرونتر تموم میشه!!!
    لطفاً تا میتونید در این مورد اطلاع رسانی کنید تا این کلاه بزرگ سر دانشجو ها نره!

دست شما درد نکنه. آخرش معلوم نشد این افزایش قیمت برای شبانه هم هست یا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

نقل قول نوشته اصلی توسط sina88 نمایش پست ها
    دست شما درد نکنه. آخرش معلوم نشد این افزایش قیمت برای شبانه هم هست یا نه؟
    شما وقتی میخوای مدرکت رو از دانشگاه بگیری وقتی شبانه باشی نیازی نیست پولی بپردازی . اینا همش برای دوره های روزانه دانشگاه های سراسری هست. در واقع شما پولش رو همون موقع تحصیل میپردازی.

نقل قول نوشته اصلی توسط QUPHAS نمایش پست ها
    از همه بدتر جریان این منطقه هاست!
    توی دانشگاه من که رتبه بچه های منطقه 1و2و3 توی یک رنجه و تفاوتی نمیکنه! این منطقه بندی مضحکه چون کمک خاصی به بچه های منطقه 2و3 نمیکنه.
    جالب تر اینه که به منطقه 2و3 میگن محروم، حالا چون محروم هستن باید دو برابر پول بدن!
    الان یک ورودی 89 کارشناسی که از منطقه 2و3 اومده باید 15 میلیون بده!!!! به عبارتی سالی 3.5 میلیون شهریه بده! در حالی که الان شهریه دانشگاه هایدلبرگ آلمان (رنک 50 جهان) 1500 یوروه!!!
    این یعنی الان لیسانس گرفتن در ایران واسه ماهایی که میخوایم بریم از خیلی کشورای دیگه گرونتر تموم میشه!!!
    لطفاً تا میتونید در این مورد اطلاع رسانی کنید تا این کلاه بزرگ سر دانشجو ها نره!
    من کل بخشنامه رو خوندم ولی صحبتی از منطقه نبود! بچه ها مطمئنید که مناطق 2 و 3 باید دو برابر بپردازن یا اینکه حالا که هزینه 4 برابر شده شرم کردن و دیگه این قضیه منتفیه. کسی خبر داره؟؟؟؟

Member QUPHAS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHYSICS

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushloa نمایش پست ها
    من کل بخشنامه رو خوندم ولی صحبتی از منطقه نبود! بچه ها مطمئنید که مناطق 2 و 3 باید دو برابر بپردازن یا اینکه حالا که هزینه 4 برابر شده شرم کردن و دیگه این قضیه منتفیه. کسی خبر داره؟؟؟؟
    شما میتونید برید از آموزش دانشگاهتون بپرسید. خودشون تعرفه ای رو که اومده ضربدر دو میکنن!

Member disaster آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نمیدونن که اگه کسی تصمیم به رفتن داشته باشه، به هر صورتی که شده میره به هر قیمتی که شده
    به جای اینکه برنامه ریزی کنن نخبه ها رو جذب کنن اینجوری مثلا دارن جلوی رفتنشونو میگیرن، شرم آوره!

Junior Member

فکر میکنم با این وضعیت تمایل به شبانه بیشتر از روزانه بشه

Member sare2010 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    اگر منظورتون از دلیل دوم اینه که با یه تعهد دادن و بدون پرداخت پول مدرک رو می دند من اولین بار هست که می شنوم! فکر می کنم منظورتون همون تعهد خدمت رایگان باشه که اون هم یا باید معادل سالهای درس خوندتون از فارغ التحصیلی تون بگذره، یا اینکه پولش رو بدید.
    قوانین که در این موارد تقریباً همیشه ثابت بوده و فقط هزینه ها تغییر کرده. فکر نمی کنم هزینه روزانه در سالهای بعد از این کمتر بشه، ولی شبانه ها مطابق دفترچه هست و در طول تحصیل تغییر نمی کنه. اینه که بازم به نظرم شبانه به صرفه تر هست.
    سلام خدمت دوستان
    باید بگم که اگر یه کمی اطلاعات داشته باشد باید بدونید که میشه در قبال 50 میلیون ریال ضمانت نامه بانکی تعهد خدمت در قبال آمزش رایگان رو تا 8 سال (3 سال فوق و 5 سال دکتری) به تعویق انداخت!
    برای اطلاعات بیشتر به قسمت " اداره بورس دانشجویان " وزارت علوم www.msrt.ir مراجعه کنید و یا با شماره 02182233144 یا 02182233143 تماس برقرار کنید:
    ریزنمرات شما رو به صورت ترجمه شده و با مهر وزارت علوم به شما تحویل میدند به علاوه "گواهی موقت فارغ التحصیلی" که قابل ترجمه است!

پس نگران شهریه 8 تا 20 میلیون تومانی نباشید.
    تمام این کارها رو هم میتونید از طریق سامانه "نشا" که توی همون قسمت وزارت علوم هست، به صورت آنلاین انجام بدید!

دوستون دارم!
    ممنون از اینکه پست من رو خوندید!

Member MrMind آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Information Security, Tehran University

خرید مدرک یعنی چی ؟ oO
    یعنی هزینه ای که توی این چندسال تحصیلی باید کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sare2010 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    باید بگم که اگر یه کمی اطلاعات داشته باشد باید بدونید که میشه در قبال 50 میلیون ریال ضمانت نامه بانکی تعهد خدمت در قبال آمزش رایگان رو تا 8 سال (3 سال فوق و 5 سال دکتری) به تعویق انداخت!
    برای اطلاعات بیشتر به قسمت " اداره بورس دانشجویان " وزارت علوم www.msrt.ir مراجعه کنید و یا با شماره 02182233144 یا 02182233143 تماس برقرار کنید:
    ریزنمرات شما رو به صورت ترجمه شده و با مهر وزارت علوم به شما تحویل میدند به علاوه "گواهی موقت فارغ التحصیلی" که قابل ترجمه است!

پس نگران شهریه 8 تا 20 میلیون تومانی نباشید.
    تمام این کارها رو هم میتونید از طریق سامانه "نشا" که توی همون قسمت وزارت علوم هست، به صورت آنلاین انجام بدید!

دوستون دارم!
    ببخشيد همونطوري كه گفتيد ريزنمرات و گواهي موقت بهتون ميدن. يكي از دوستام ميخواست بره كانادا بهش گفته بودن كه اصل مدرك رو فقط و فقط در شرايطي كه مدرك رو خريده باشي بهت ميديم, اين يعني ميخواي بري خارج = مدركتو بايد بخري = پولو بايد قبل از رفتنت بدي.
    حالا شايد اطلاعات ما كمه اما اگر يك نفر رو سراغ داريد كه بدون خريد مدرك تونسته بره خارج از كشور ممنون ميشم ازش بخواهيد كه راهنماييمون كنه تا كسي نگران نباشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)