صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 109

موضوع: افزایش مبلغ 4برابری خرید مدرک برای ورودی های 89

پیش فرض پاسخ : افزایش مبلغ 4برابری خرید مدرک برای ورودی های 89

من دانشجوی کارشناس ورودی 89 هستم میخواستم برای کارشناسی ارشد بمونم ولی به نظرتون برای کارشناسی ارشد بوم بهتره با این وضعیت هزینه ها ؟

Member QUPHAS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHYSICS

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinjc نمایش پست ها
    من دانشجوی کارشناس ورودی 89 هستم میخواستم برای کارشناسی ارشد بمونم ولی به نظرتون برای کارشناسی ارشد بوم بهتره با این وضعیت هزینه ها ؟
    من جای شما بودم فکر موندن رو نمیکردم. واقعاً ارزش نداره! شما وقت هم داری برای ارشد اپلای کنید.

Junior Member

من دانشجوی ارشد سازه ورودی 89 هستم. ظاهرا با این قیمتها از شبانه ها که بیشتر باید پول بدیم. حالا اگه کسی پذیرشش جور نشه و موندگار بشه تکلیف چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_v08 نمایش پست ها
    من دانشجوی ارشد سازه ورودی 89 هستم. ظاهرا با این قیمتها از شبانه ها که بیشتر باید پول بدیم. حالا اگه کسی پذیرشش جور نشه و موندگار بشه تکلیف چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگه نرفتی، 2 سال کار می کنی، مدرکتو بهت می دن، پولی هم ازت نمی گیرند، هرچند اینجا بمونی تقریبا هیچ وقت اصل مدرک بکارت نمی یاد و همون گواهی موقت کفایت می کنه!
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majidi123 نمایش پست ها
    اگه نرفتی، 2 سال کار می کنی، مدرکتو بهت می دن، پولی هم ازت نمی گیرند، هرچند اینجا بمونی تقریبا هیچ وقت اصل مدرک بکارت نمی یاد و همون گواهی موقت کفایت می کنه!
    برای اخذ پذیرش ریز نمرات و مدرک لازمه چون بدون اینها که نمیشه برای پذیرش اقدام کرد، برای گرفتن اینها هم باید تقریبا 10 میلیون(ارشد89) پول داد.حالا اگه پذیرشت جور نشه یا به هر دلیل دیگه ای نتونی بری 10 میلیون بیخودی پول دادی.

Member QUPHAS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHYSICS

برای اخذ پذیرش ریز نمرات و مدرک لازمه چون بدون اینها که نمیشه برای پذیرش اقدام کرد، برای گرفتن اینها هم باید تقریبا 10 میلیون(ارشد89) پول داد.حالا اگه پذیرشت جور نشه یا به هر دلیل دیگه ای نتونی بری 10 میلیون بیخودی پول دادی.
    شما با کارنامه non official هم میتونید پذیرش بگیرید بعد کارنامه مهر شده رو بفرستید! لازم نیست اول مدرک رو بخرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط QUPHAS نمایش پست ها
    شما با کارنامه non official هم میتونید پذیرش بگیرید بعد کارنامه مهر شده رو بفرستید! لازم نیست اول مدرک رو بخرید.
    منظور از این نوع کارنامه ای که ذکر کردید چیست؟ و باید از دانشگاه بگیریم؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

کارنامه unofficial برای مراحل پذیش کافیه ولی اگر انگلیسی باشه. مشکل اینه که بدون خرید مدرک اگه دانشگاه کارنامه unofficial انگلیسی نداشته باشه به شما بده برای ترجمه ش به مشکل اساسی می خورید. چون بدون خرید مدرک مهر نمی کنن ریز نمره رو و وزارت علوم هم نمیتونید برینش و دارالترجمه هم ترجمه نمیکنه مگه آشنا باشه.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    کارنامه unofficial برای مراحل پذیش کافیه ولی اگر انگلیسی باشه. مشکل اینه که بدون خرید مدرک اگه دانشگاه کارنامه unofficial انگلیسی نداشته باشه به شما بده برای ترجمه ش به مشکل اساسی می خورید. چون بدون خرید مدرک مهر نمی کنن ریز نمره رو و وزارت علوم هم نمیتونید برینش و دارالترجمه هم ترجمه نمیکنه مگه آشنا باشه.
    بالاخره باید یک راهی باشه، اول پذیرشو ok کنیم بعد 10 میلیون پول بی زبونو بدیم. من می خوام بدونم یعنی واقعا هر کس برای پذیرش اقدام کرده اول پول پرداخت کرده؟ چون اصلا منطقی نیست. تا پذیرش OK نشه که نمیشه برنامه ریزی کرد. من ارشد روزانه سمنان میخونم الانم سال دومم. برای آلمان می خوام اقدام کنم، اگه نشد نهایتا مالزی.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

بالاخره باید یک راهی باشه، اول پذیرشو ok کنیم بعد 10 میلیون پول بی زبونو بدیم. من می خوام بدونم یعنی واقعا هر کس برای پذیرش اقدام کرده اول پول پرداخت کرده؟ چون اصلا منطقی نیست. تا پذیرش OK نشه که نمیشه برنامه ریزی کرد. من ارشد روزانه سمنان میخونم الانم سال دومم. برای آلمان می خوام اقدام کنم، اگه نشد نهایتا مالزی.
    همونطوری که دوستان گفتند، اگر دانشگاه ریزنمرات انگلیسی بهتون نده یا دارالترجمه آشنا نداشته باشید، باید مدرکتونو بخرید تا بتونید ترجمه رسمی کنید.
    1-اگر دانشگاه ریزنمرات انگلیسی (رسمی یا غیر رسمی) رو بدون آزاد کردن مدرک بده شما مشکلی نخواهید داشت و با همون می تونیند اپلای کنید و پرونده شما هم بررسی می شه.
    2-اگر دانشگاه فقط ریز نمرات فارسی می ده و شما یک دارالترجمه آشنا دارید که اونو با مهر خودش براتو ترجمه می کنه، باز هم می شه یک کارهایی کرد
    اگر هیچ کدوم از موارد فوق نباشه تا اونجایی که من می دونم چاره ای جز آزاد کردن مدرک قبل از اپلای نیست البته دوستان صاحب نظر دیگه هم نظر بدهند.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)