صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 109

موضوع: افزایش مبلغ 4برابری خرید مدرک برای ورودی های 89

Member arm7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : افزایش مبلغ 4برابری خرید مدرک برای ورودی های 89

بچه ها این موضوع خیلی جدی هستش. حتما تا فرصت هست به طور کلی یه اعتراضی چیزی بنویسیم. آخه من موندم چطوری دوره شبانه ترمی 1100 می دن، ما باید 1750 بدیم؟ من اگه می دونستم از قبلش می رفتم دوره شبانه. کسانی که هستند بیان اینجا اعلام آمادگی کنیم یه نامه جمع کنیم بفرستیم.

Junior Member

با سلام.
    دوستان با نوشتن تو این سایت به هیچ جایی نمی رسیم. اینو گفتم چون می دونم خیلی ها فقط میان اینجا کامنت میدن و موقعش که بشه دیگه خبری ازشون نیست. با این حال، حالا که اینقدر دوستان می خوان پیگیر باشن، بگم که نامه و اعتراض نوشته شده. حدود دو ماه پیگیری از طریق مجلیس و وزارت علوم داشته که خیلی از دوستام انجام دادن. آلان هم نامه پیش مدیر کل دفتر حقوقی وزارت علوم، دکتر اسکویی هست. این شماره دبیر خانه حقوقی طبقه ششم وزارت خونست که باید حضوری یا تلفنی پیگیر نامه بشیم : 82233632

نقل قول نوشته اصلی توسط pezhman66 نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان با نوشتن تو این سایت به هیچ جایی نمی رسیم. اینو گفتم چون می دونم خیلی ها فقط میان اینجا کامنت میدن و موقعش که بشه دیگه خبری ازشون نیست. با این حال، حالا که اینقدر دوستان می خوان پیگیر باشن، بگم که نامه و اعتراض نوشته شده. حدود دو ماه پیگیری از طریق مجلیس و وزارت علوم داشته که خیلی از دوستام انجام دادن. آلان هم نامه پیش مدیر کل دفتر حقوقی وزارت علوم، دکتر اسکویی هست. این شماره دبیر خانه حقوقی طبقه ششم وزارت خونست که باید حضوری یا تلفنی پیگیر نامه بشیم : 82233632
    نه دوست من درسته یه سری افراد فقط حرف میزنند ولی خیلی ها هستند که مرد عمل هستند

شما این شماره ای که دادید رو باید زنگ بزنیم چی بگیم؟

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

نقل قول نوشته اصلی توسط sare2010 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    باید بگم که اگر یه کمی اطلاعات داشته باشد باید بدونید که میشه در قبال 50 میلیون ریال ضمانت نامه بانکی تعهد خدمت در قبال آمزش رایگان رو تا 8 سال (3 سال فوق و 5 سال دکتری) به تعویق انداخت!
    برای اطلاعات بیشتر به قسمت " اداره بورس دانشجویان " وزارت علوم www.msrt.ir مراجعه کنید و یا با شماره 02182233144 یا 02182233143 تماس برقرار کنید:
    ریزنمرات شما رو به صورت ترجمه شده و با مهر وزارت علوم به شما تحویل میدند به علاوه "گواهی موقت فارغ التحصیلی" که قابل ترجمه است!

پس نگران شهریه 8 تا 20 میلیون تومانی نباشید.
    تمام این کارها رو هم میتونید از طریق سامانه "نشا" که توی همون قسمت وزارت علوم هست، به صورت آنلاین انجام بدید!

دوستون دارم!
    دوستان کسی از صحت این ماجرا خبر داره؟ من الان با قانون اینا باید 7 و دویست باید پای لیسانسم بدم، اگر بشه با 5 تومن جریانو حل کرد که خیلی خوبه...
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

Junior Member

تا اون جایی که می دونم اونقدر بچه ها رفتن و گیر دادن که همین عنوان " خرید 4 برابری مدرک " رو هم بگید متوجه می شن. بگید واسه پیگیری زنگ زدیم. اگرم که باز متوجه نشد بگید نامه ای که 300-400 تا امضا داشته در مورد خرید مدرک!!

Junior Member

دوست عزیز این سامانه نشا و اون مبلغ 5 میلیون مال زمانی بود که کل تعهدات لیسانس و فوق شما 4 میلیون هم نمی شد. الانم بچه ها هنوز دارن همون 5 میلیون رو می ذارن اما امروز فردا که نامه جدید بیاد چی؟ یعنی می گید وزارت علوم حاضره بابت 8-9 میلیون مدرک ما وثیقه 5 میلیونی بگیره؟؟ اینم واسه این چند روز و این چند نفری که از دستشون در بره. اما نهایتاً که باید این مشکل کلی رفع بشه!!!

Junior Member

سلام
    آیا در مقطع کارشناسی ارشد لازم هست که برای apply مدرک کارشناسی را هم آزاد کنیم؟

Member QUPHAS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHYSICS

نقل قول نوشته اصلی توسط sahm نمایش پست ها
    سلام
    آیا در مقطع کارشناسی ارشد لازم هست که برای apply مدرک کارشناسی را هم آزاد کنیم؟
    بله، چون شما هر دو ریز نمره آفیشال لیسانس و ارشد رو باید ارائه بدید.

دوستان خبر جدیدی نشد ؟

کسی پیگیری نکرد ببینه هنوز باید همون چهار برابر را پرداخت کنیم؟

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinjc نمایش پست ها
    دوستان خبر جدیدی نشد ؟

کسی پیگیری نکرد ببینه هنوز باید همون چهار برابر را پرداخت کنیم؟
    من از شماره تلفتی که دوستمون قرار داده اند جواب سرراستی نگرفتم. نمی دونم چطوری باید پیگیر شد (؟!)
    کاش یه petition جمع میشد ( یا کار مشابهش )
    من که تصمیم گرفتم این ترم که شروع شد، ترم بعد اگر نخوان این قانون رو بردارند شبانه بشم، 300 و خورده ای بابت هر ترم کجا، یه تومن بابت هر ترم ( کارشناسی ) کجا؟
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)