صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 106

موضوع: کمک هزینه تحصیلی در فرانسه

پیش فرض پاسخ : گرفتن fund از فرانسه

برای مستر رو من نمی دونم ولی برای دکترا، وقتی پذیرش می دن حتما فاند هم داره. در مورد ویزا هم خیلی بستگی به رشته و موضوع تز داره. اگر تو زمینه های دفاعی و هسته ای و ... باشه احتمال ویزا دادن کمتره.

Thumbs up پاسخ : گرفتن fund از فرانسه

CampusBourse : search the directory of scholarship programs

اون قسمت مربوط به ملیت ٬ سمت چپ -پایین ٬فراموش نشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    university of new brunswick

نقل قول نوشته اصلی توسط imani نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان و اساتید بزرگوار
    من دانشجوی ترم آخر مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد هستم ، معدل کل بنده بالای 16 هستش.بیشتر از 9 سال سابقه کار در زمینه تخصصی خودم ( شبکه های کامپیوتری) دارم .11 تا مدرک بین المللی دارم (سیسکو - مایکروسافت-کامپیتا)
    هنوز مدرک زبان ندارم یعنی درحال گذراندن دوره هستم فکرمیکنم Ielts را بالای 6 بشم
    مدرک gre ندارم
    کار پژوهشی یا مقاله هم ندارم البته در حال حاضر دارم روی 2 تا مقاله کار می کنم و حدودا 3 ماه دیگه وقت نیازدارم به نتیجه برسم
    در حال حاضر در حال ارسال مدارک برای سینگا(پذیرش از سنگاپور) هستم. ولی خوب تا اونجا که میدونم با این شرایطی که من دارم احتمال گرفتن پذیریش 50 - 50 هستش و من نمی خوام شانس پذیرش از دانشگاه های دیگر رو از دست بدم چون باید تا سال دیگه حتما از یه جا پذیرش بگیرم
    می خواستم دوستان و اساتید به من کمک کنن و بگن با این شرایطی که دارم،بهتره واسه کدوم کشور ها اقدام کنم تا احتمال پذیرشم بالا بره
    البته می خوام از جایی پذیرش بگیم که همراه با فاند یا همون کمک هزینه تحصیل(این قسمت برام خیلی مهم هستش) باشه.

با تشکر
    معملا دانشگاه هایی بورس میدن که استاد کارای تحقیقاتی انجام میدن و اینطور دانشگاها هم بیشتر تاکیدشون رو مقاله هست. تو اروپا برای ارشد کلا رو بورس حساب نکن. البته با داشتن مدارک سیسکو فکر نمی کنم پیدا کردن کار برات سخت باشه فقط باید حواست به محدودیت کاری کشوری که می خوای براش اپلی کنی باشه، مثلا هلند هفته ای 10 ساعت بیشتر اجازه کار نداری که با توجه به شهریه دانشگاهاش برای خارجیا هزینه هات جور نمی شن. اینطور که یکی از دوستا می گفت سوئد به سابقه کار اهمیت زیادی می ده و محدودیت خاصی هم برای ساعت کاری نداره. اما باید بدنی برای کشورهای اروپایی باید از 10 میلیون به بالا در نظر بگیری. گرچه معمولا با کار کردن می شه در آورد ولی برای گرفتن ویزا باید داشته باشی این پولو. در مورد آمریکا و کانادا هم که بورس می دن تجربه شخصی من میگه اول به اساتید ای میل بزن چون اگه استاد جواب خواصی نداده باشه احتمال دریافت بورس خیلی خیلی کمه

Member
    رشته و دانشگاه
    university of new brunswick

کسی راجع به بورس ایفل یا سایر بورسایی که از طرف دانشگاه نیست خبر داره؟

توی سایت سفارت فرانسه اطلاعات کمی در مورد انواع بورسهای فرانسه داده .
    تو سایت campus france هم راجع به بورسها نوشته ولی من هم نفهمیدم که آیا میشه در هر دانشگاهی ثبت نام کرد و این بورسها رو گرفت؟
    اول کنم انديشه ای تا برگزينم پيشه ای ‏ آخر به يک پيمانه می انديشه را باطل کنم

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط anishtain4 نمایش پست ها
    کسی راجع به بورس ایفل یا سایر بورسایی که از طرف دانشگاه نیست خبر داره؟
    بورس عالي ايفل

برنامه بورس عالي ايفل سه زمينه تحصيلي را در بر مي گيرد:

- حقوق / علوم سياسي

- اقتصاد / مديريت

- علوم مهندسي

براي دریافت اين بورس اولويت با فارغ التحصيلان رشته مهندسي و مديريت و نيز دارندگان مدرك كارشناسي ارشد تخصصي و دکترا است.

مدرسه های عالی بزرگ و دانشگاهها راسا تقاضانامه داوطلبان اين بورس را كه از بين بهترين دانشجويان خارجي، ثبت نام کنندگان آینده یا احتمالا شاغلان به تحصيل در فرانسه، گزینش شده اند بررسی می کنند.

دانشجويان بورس ايفل علاوه بر یک مقرري ماهانه 1181 يورو (كه اين مبلغ هر ساله تغيير مي يابد) مبلغي نیز بابت كمك هزينه زندگي ( مسافرت ، بيمه ، فعاليتهاي فرهنگي و… ) دريافت خواهند كرد.

این بورس هزینه شهریه دانشگاه را شامل نمی شود.

براي اطلاعات بيشتر به نشاني اينترنتي www.egide.asso.fr/eiffel مراجعه كنيد.

آخرين مهلت براي ارسال پرونده ها عموماً اواخر ماه ژانويه است.

نتيجه اعطاي اين بورس اوايل ماه مارس اعلام خواهد شد.

بورسهاي ايفل برای دوره دکترا

در سال 2005 ، وزارت امور خارجه فرانسه يک برنامه جديد براي بورسها برقرار کرده است: بورسهاي ايفل برای دوره دکترا براي آموزش دانشجويان سطح عالي دوره دکترا. اين برنامه براي حمايت از فعاليت پذيرش و قبول دانشجويان خارجي دانشگاهها و مراکز آموزش عالي فرانسوي براي جذب مسئولان و مديران آينده در بخشهاي دولتي و خصوصي غير فرانسوي است.

اين برنامه به دانشجويان کشورهاي در حال پيشرفت و کشورهايي که داراي پتانسيل قوي علمي و دانشگاهي هستند امکان مي دهد که در سال دوم و يا سوم دوره تز خود يک اقامت يک ساله در فرانسه داشته باشند.

اين برنامه ويژه دانشجويان خارجي دوره تز با راهنمايي مشترک ( codirection) يا دکتراي ترددي ( cotutelle ) است.

ارتباط با :

Egide-Programme Eiffel Doctorat

28 rue de la Grance-aux-Belles

75010 Paris

Tél. : 01 40 40 59 24

Télécopie : 01 40 40 59 24

http//www.egide.asso.fr/fr/programmes/eiffeldoct/

Mél. : eiffel-doctorat@egide.asso.fr
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه تحصیلی در فرانسه

سلام برای دوره لیسانس بورسیه وجود داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc ECST , University of Bologna

سلام دوستان می خواسنم بدونم کی باید واسه ایفل شروع کنم؟شرایطش چیه؟من واسه september 2011 تازه می خوام apply کنم الان ترم آخرم رشتم الکترونیک و معدلم 15 چقدر شانس دارم؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط serendpt86 نمایش پست ها
    سلام دوستان می خواسنم بدونم کی باید واسه ایفل شروع کنم؟شرایطش چیه؟من واسه september 2011 تازه می خوام apply کنم الان ترم آخرم رشتم الکترونیک و معدلم 15 چقدر شانس دارم؟
    برای بورس ایفل خودتون نمی تونین مستقل و از الان اقدام کنین. شما باید اول پذیرش بگیرید و بعد دانشگاه برای شما درخواست بورس رو بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط basy نمایش پست ها
    برای بورس ایفل خودتون نمی تونین مستقل و از الان اقدام کنین. شما باید اول پذیرش بگیرید و بعد دانشگاه برای شما درخواست بورس رو بده.
    سلام آقا بهزاد
    بعد از گرفتن پذیرش خودمون باید از استاد بخواییم که در خواست بورس ایفل یا هر بورس دیگه ای کنه؟ یا خودشون باید در این زمینه تصمیم بگیرن؟

پی نوشت: آقا بهزاد روشی را که برای آموزش زبان فرانسه اینجا معرفی کردید معرکه است، من اواخر آواشناسی هستم ، یک بار دیگه هم تشکر می کنم، روشیه که خیلی آرام و روی اصول جلو می ره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)