صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 106

موضوع: کمک هزینه تحصیلی در فرانسه

Member

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه تحصیلی در فرانسه

سلام keivanpro ی عزیز
    راستش من اونقدر ریز قضیه رو نمی دونم و این رو هم در فایل های بورس ایفل خوندم نه اینکه تجربه شخصیم باشه. بهر حال منطقیش اینه که شما به استادتون میگید که بورس میخواهید، و اونهم مسلما سبک و سنگین خودش رو میکنه و اقدام میکنه...یعنی هم شمادرخواست میدید و هم اونا بررسی میکنن! مث هر بورس دیگه ای.

پ ن: خیلی خوشحالم. این متد عالی واقعا مهجور و ناشناخته هست! امید وارم شما هم به همه معرفیش کنید.

پیش فرض گرفتن بورس ایفل برای مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های فرانسه

سلام
    سوالی داشتم:
    میشه درباره گرفتن بورسیه از ایفل یا هر جای دیگه توضیح بدین. من لیسانس مهندسی مکانیک دارم و میخوتم برای مستر اقدام کنم. اصولا برای مستر میشه بورس گرفت. جایی خوندم باید اول پذیرش بگیریم بعد خود دانشگاه برای فاند اقدام میکنه. روند چه جوریه؟ یعنی اول باید رفت دانشگاه بعد رفت دنبال بورس و فاند؟ کسی هست که برای مقطع مستر بورس گرفته باشه. مهلت اقدام برای بورسیه رو میدونید؟ ممنون میشم کمکم کنید.

من یه دانشجوی رشته تکنولوژی آموزشی تو دانشگاه تربیت معلم تهران هستم
    خیلی دام میخاد برای Masterبرم خارج از کشور
    من از یه خانواده خیلی ضعیف از نظر مالی هستم یعنی اصلا بدون گرفتن کمک هزینه نمی تونم حتی بهش فکر کنم
    از نظر خروج مشکل ندارم کارت معافیت از خدمت دارم//رزومه قوی هم ندارم //2سال هم عضو انجمن علمی رشته بودم /معدل 15/ یه سالم دبیر برگزاری یه کنفرانس بودم// آشنایی با نرم افزارهای فلش و ساخت نرم افزار آموزشی دارم//تا حالا 1 مقاله هم تو یه کنفراس داخلی دارم// البته نمره 600تافل PBTدارم //یه کتاب هم ترجمه کردم.// 2تا کلاس آموزشی هم داشتم یکی در زمینه اینترنت در آموزش و دیگری در زمینه تولید چند رسانه آموزشی تو دانشگاه تربیت معلم // یه کارگاه آموزشی هم در زمینه تولید فیلم آموزشی و میکس فیلم تو همون دانشگاه داشتم .
    با این رزومه میتونم به یه کمک هزینه درست و حسابی که خرج تحصیل و زندگی منو پوشش بده امیدوار باشم // جاش برام مهم نیست//لطفا یکی کمکم کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS: Mechanical Engineering, Ferdowsi University

سلام دوستان...........
    من دانشجوی سال آخر کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه فردوسی هستم. معدل کارشناسیم تا اینجا 16.02 و دو ترم قبل 16.80 بود. واحد زیادی برام نمونده و این دو ترم باقیمونده رو میتونم معدل رو بالاتر هم کمی ببرم....
    تافل 101 و دو یا احتمالا سه تا recom هم میتونم جور کنم....
    زبان فرانسه هم در حد B1
    یه مقاله البته داخلی دارم که البته فکر نکنم زیاد کمک کنه....
    به نظرتون با این رزومه دانشگاهی شانس واسه فاند دارم حالا اگر کامل هم نبود تا حدی که یه مقدارشو پوشش بده.....
    ممنون میشم اگه دوستان لطف کنن و نظراشونو بدن..........ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz69 نمایش پست ها
    سلام دوستان...........
    من دانشجوی سال آخر کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه فردوسی هستم. معدل کارشناسیم تا اینجا 16.02 و دو ترم قبل 16.80 بود. واحد زیادی برام نمونده و این دو ترم باقیمونده رو میتونم معدل رو بالاتر هم کمی ببرم....
    تافل 101 و دو یا احتمالا سه تا recom هم میتونم جور کنم....
    زبان فرانسه هم در حد B1
    یه مقاله البته داخلی دارم که البته فکر نکنم زیاد کمک کنه....
    به نظرتون با این رزومه دانشگاهی شانس واسه فاند دارم حالا اگر کامل هم نبود تا حدی که یه مقدارشو پوشش بده.....
    ممنون میشم اگه دوستان لطف کنن و نظراشونو بدن..........ممنون.
    دوست عزیز! همونطور که بارها گفته شده چیزی به اسم فاند در فرانسهبا توجه به رایگان بودن تحصیلات در دانشگاه های دولتی این کشور وجود نداره. ولی میتونید دنبال بورسهایی مثل اراسموس باشید.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

بورس اراسموس را حتما اقدام کنید. معمولات برای این بورسها از شما می خواهند که در دو دانشگاه در اروپا درس بخوانید که فرصتی برای شما است که بتوانید زندگی در دو کشور را تجربه کنید. اضافه بر اینکه اعتبار خوبی برای کار پیدا کردن یا ادامه تحصیل در دوره دکترا خواهد داشت.
    معمولا هم بصورت برنامه های مستقل اعلام عمومی میشه. شما می توانید با کمک سرویس گوگل آلرت از وجود این برنامه ها در رشته خودتان باخبر بشوید.

من دوره دوساله (آلمان و فرانسه) در رشته کامپیوتر را استفاده کردم و کاملا راضی هستم. در ضمن معمولا این دوره ها به زبان انگلیسی هستند اما بهتره که شما در مورد زبان دو کشوری که می خواهید درس بخوانید کمی اطلاعات داشته باشید تا بتوانید زبان خودتان را تقویت کنید.

Banned

سوال دوستان .
    میخاستم بدونم شرایط برای بورس چیه ؟
    ایا این بورس به لیسانس ها هم داده میشه ؟
    مقدارش چقدر هست ؟
    ممنون از شما

Banned

خیر بورس برای لیسانس وجود نداره ...

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط arezae نمایش پست ها
    بورس اراسموس را حتما اقدام کنید. معمولات برای این بورسها از شما می خواهند که در دو دانشگاه در اروپا درس بخوانید که فرصتی برای شما است که بتوانید زندگی در دو کشور را تجربه کنید. اضافه بر اینکه اعتبار خوبی برای کار پیدا کردن یا ادامه تحصیل در دوره دکترا خواهد داشت. معمولا هم بصورت برنامه های مستقل اعلام عمومی میشه. شما می توانید با کمک سرویس گوگل آلرت از وجود این برنامه ها در رشته خودتان باخبر بشوید. من دوره دوساله (آلمان و فرانسه) در رشته کامپیوتر را استفاده کردم و کاملا راضی هستم. در ضمن معمولا این دوره ها به زبان انگلیسی هستند اما بهتره که شما در مورد زبان دو کشوری که می خواهید درس بخوانید کمی اطلاعات داشته باشید تا بتوانید زبان خودتان را تقویت کنید.
    میشه یکی درباره این داستان بیشتر توضیح بده ؟ برای لیسانس هم هست ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Université Paris 7 - Paris Diderot

نقل قول نوشته اصلی توسط hichkas2 نمایش پست ها
    میشه یکی درباره این داستان بیشتر توضیح بده ؟ برای لیسانس هم هست ؟
    نه، تا جایی که من میدونم فقط برای فوق و دکترا هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)