صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 106

موضوع: کمک هزینه تحصیلی در فرانسه

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه تحصیلی در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_khani نمایش پست ها
    سلام.
    هزينه ي تحصيل (در مقطع كارشناسي ارشد) و زندگي دانشجويي در فرانسه چقدره؟
    ممنون.
    سلام..سوالاتتون رو ر جاي درست مطرح بفرماييد.هزينه زندگي در فرانسه غير از پاريس و ليون زياد نيست..حتي با 4000و5000 يورو هم سالي ديده شده !درباره هزينه تحصيل دوره هاي به انگليسي زياد ميشه شايد تا 10.000 يورو هم برسه(نه همه ي دوره هاي انگليسيش!)اما تحصيل به فرانسه بيشتر از سالي يا 1.000 500 يورو ديگه نيست!

موفق باشيد
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pashmaloo نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    میخواستم ببینم با این شرایط شانسی برای پذیرش با بورس دارم؟

دانشجوی ترم 5 کارشناسی برق قدرت( معدل تا این ترم 14.11)

تافل ibt = 84

2 مقاله کنفرانس داخلی
    2 ترم TA
    ارایه 1 سمینار
    برام فاند خیلی مهمه
    کدوم دانشگاه ؟
    نیاز به نمره زبان فرانسه هست؟
    ارشد رو میخوام یا قدرت بخونم یا Renewable Energy

با تشکر
    با سلام دوست گرامي
    اينجا بخش كمك هزينه تحثصيلي است..خواهشا سوالاتتون رو در بخش درست مطرح بفرماييد
    اگر دورتون به انگليسي باشه نيازي به فرانسه نيست(اگرچه كه من به شخصه "شديدا"توصيه مي كنم به بلد بودن فرانسه در حد متوسط!)وضعيت آكادميكتون خيلي خوب هست و مشكلي براي پذيرش ندارين(يادتون باشه در مورد كشورفرانسه مساله پذيرش اصلا مطرح نيست چون اونقدر سخت نيست اما ويزا ؟؟؟؟؟ بماند!)براي مستر فاند خيلي وجود نداره چون تحصيل رايگان هست...

موفق باشيد

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arash1r نمایش پست ها
    سلام من لیسانس فیزیک معدل 13.8 و فوق فوتونیک (دوترم) 15.5 میتونم روی کمک هزینه تحصیلی توو فرانسه حساب کنم؟ سعی میکنم مقاله بدم. هیچ امتحان زبانی هم شرکت نکردم.تازه میخوام شروع کنم لطفا راهنمایی کنید.
    براي مستر 2 يا دكترا؟؟؟؟؟حتي اگر دوره تان به انگليسي باشد شديدا توصيه مي شه به بلد بودن فرانسه در حد متوسط پايين يا همون بي 1 !معدل مسترتان براي فاند مهم است..براي دكترا هم فاند در فرانسه خوب است :-)
    موفق باشيد

سلام
    تا جایی که من متوجه شدم بعضی مواقع دانشگاه های دولتی فرانسه کورس هایی به زبان انگلیسی میذارن که تحصیل توش رایگانه
    بعد حالا اگه پذیرش شدیم
    واسه هزینه زندگی جایی نیست کمک هزینه بده ؟ دانشگاه میده ؟؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    بورس ایفل برای 2014-2015 باز شده، کسی از این بورس خبر داره؟ مراحل انجام کار چطوریه، من که سر درنیاوردم!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن fund از فرانسه

سلام
    می خواستم لطف کنید یه حساب سر انگشتی کنید ببینید شانس گرفتن فاند فوق لیسانس برای این شرایط توی یکی از دپارتمان های سیستم انرژی (مهندسی مکانیک) دانشگاه های فرانسه چقدر هست. یعنی:
    1- بیخیالش شم! 2- بعیده 3- پنجاه پنجاهه 4- احتمالش زیاده

- مهندسی مکانیک- دانشگاه امیرکبیر- معدل 13.5
    - پروژه ی کارشناسی: تحلیل و محاسبات مرتبط توربین بخار. پروژه به مرحله ی تست و آزمایش رسیده و قراره صنعتی هم بشه
    - آشنایی با نرم افزار: MATLab و Fluent و EES تا حد متوسط/ Catia آشنایی کلی
    - سطح انگلیسی: مسلط
    - سطح فرانسوی: آشنایی نسبی/ تا یک سال دیگه اگه بخوام برم قطعا بهتر شده چون همچنان دارم ادامه می دم
    - recom: دو تا. از اساتید دانشگاه امیرکبیر بعلاوه ی یکی از اساتید دانشگاه تهران

اگر کسی از دوستان مربوط به این رشته ی تحصیلی هم مشغول درس خوندن توی فرانسه بود جواب بده هم که دیگه عالی می شه. از همه تون تشکر می کنم

Junior Member hamedpkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geology, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط ali739 نمایش پست ها
    سلام
    بورس ایفل برای 2014-2015 باز شده، کسی از این بورس خبر داره؟ مراحل انجام کار چطوریه، من که سر درنیاوردم!!
    بورس ایفل اول باید پذیرش از دانشگاه بگیرید. اون فرم بورس رو خود دانشگاه پر میکنه میفرسته.

Banned

أوستان چه فاکتورهایی برای اراسموس مهم هستند برای فاند ارشد؟
    مثلا معدل در چه حدی و زبان چی؟
    میشه برای ارایه مدرک زبان زمان تعیین کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali739 نمایش پست ها
    سلام
    باید از طریق سایت های اینها زمان اقدام برای بورس و شرایط دیگه رو چک کنید و اقدام کنید. این بورس ها، کمک مالی خیلی خوبی میکنند. و بیشتر برای کارهای تحقیقاتی هستن.
    مثل دانشگاه های کانادا نیست که از طریق استاد و دانشگاه بورس بگیرید. در واقع این سازمان ها شرایط شما رو بررسی میکنند.
    ترم گذشته یکی از اساتید ما وقتی وضعیت درسی من و همسرم رو دید به ما پیشنهاد داد که برای بورس ایفل اقدام کنیم و الان منتظر جواب هستیم. اما نکته ای که در مورد بورس ایفل وجود داشت این بود که استاد مسئول اون دپارتمان باید نامه ای روی مدارک ما میگذاشت و درواقع یک معرفی نامه از طرف دانشگاه باید میداشتیم. البته خود استاد به ما گفت نظر من خیلی تاثیر گذار نخواهد بود و این فقط صرفا یک معرفی نامه هست و در نهایت کارشناسان خود ایفل با توجه به مدارک تون تصمیم گیری میکنن که بهتون بورس بدن یا نه!
    در مورد شرایط بورس، فاکتورهایی هست که هر کدوم امتیازهایی دارند، مثل سن، مدرک تحصیلی، پروژه هایی که انجام دادید و پروژه هایی که میخواهید در آینده انجام بدید و...
    انگیزه نامه ای که نوشته میشه خیلی مهم هست چون در واقع شما باید مشخص کنید که میخواهید چی کار کنید! و باید به اندازه کافی قانع کننده باشه.
    فکر میکنم زودتر از دسامبر شروع شده بوده و تا 8 ژانویه فرصت داشت برای ارسال مدارک.

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi2012 نمایش پست ها
    أوستان چه فاکتورهایی برای اراسموس مهم هستند برای فاند ارشد؟
    مثلا معدل در چه حدی و زبان چی؟
    میشه برای ارایه مدرک زبان زمان تعیین کرد؟
    دوست عزیز بهترین جواب درباره فاکتورها تو سایت اراسموس هست. چون ممکنه هرسال شرایط و نمره فاکتورها تغییر کنه. به خود سایت سر بزنید و شرایط رو ببینید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)