صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 106

موضوع: کمک هزینه تحصیلی در فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه تحصیلی در فرانسه

سلام
    دوستان میشه به این سوال من جواب بدید ؟ ممنون میشم
    ببینید با دانشگاههای رایگان به غیر از اون هزینه بیمه و غیره ... که باید بدیم
    اگر برای ارشد بخوایم درس بخونیم .
    برای هزینه زندگی منظورم هزینه 600 یورو ماهیانه منظورم هزینه های مسکن و ... اینا راهی هست که بشه کمک بگیریم یعنی مثل فاند ؟؟؟ به غیر از داستان بورس اراسموس و ... چون به نظر میاد دنگ و فنگش زیاد باشه
    یعنی میشه به دانشگاه و اساتید گفت برای کمک هزینه های زندگی ؟؟؟؟
    یا همون 20-30 میلیون رو برای 2 سال 100% باید بیارم .

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

نقل قول نوشته اصلی توسط Artiiist نمایش پست ها
    سلام ..
    یعنی میشه به دانشگاه و اساتید گفت برای کمک هزینه های زندگی ؟؟؟؟
    یا همون 20-30 میلیون رو برای 2 سال 100% باید بیارم .
    سلام، دوست عزیز اشخاص یا دانشگاهها برای بورس و کمک هزینه تحصیلی شما کاری نمیتوانند بکنند.
    فقط همان سازمانهای رسمی هستند که بورس دانشجویی پرداخت میکنند. برای کمک هزینه مسکن متولی مربوط به خود در فرانسه هست که تاپیک مرتبط با آن نیز موجود هست.
    بطور کلی هم با شرایط اقتصادی موجود فاند و بورسها کمتر قابل دسترسی هستند (خصوصا در مقاطع پایین تر از دکترا) و بیشتر به منابع خودتون اتکا کنید.

دوستان اطلاعی دارین که بورسهای کامپوس فرانس به کسانی که از دانشگاههای بین المللی مثلا دانشگاه آمریکایی پاریس پذیرش گرفته باشن تعلق میگیره یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من مشخصات خودم رو بگم ابتدا:
    دانشگاه: علم و صنعت ایران
    رشته: مهندسی عمران
    مفطع: لیسانس (۵ سال)
    معدل: ۱۵
    موضوع پایان نامه: مطالعه روی یک حوضه‌ی آبریز (خیلی کلی گفتم )
    مقاله: ۱ مقاله ISI در حوضه مهندسی آب (موضوع پایان نامه‌م) - یکی دیگه هم در دست تالیف
    سطح زبان فرانسه: تا B1 خوندم. توی فرصتی که دارم میتونم برای B2 هم آماده بشم.
    سطح زبان انگلیسی: سال دوم دبیرستان TOEFL PBT 576 آوردم. الان فکر کنم میتونم روی TOEFL ibt 100 به بالا حساب باز کنم.
    توصیه نامه: از ۲ تا از اساتید حوضه‌ی آب می‌تونم بگیرم.

می‌خوام اقدام کنم برای پذیرش مستر عمران (مدیریت منابع آب) در یکی از موسسات آموزش عالی یا دانشگاه‌های دولتی فرانسه.

الان یک سال فرصت دارم تا فارغ التحصیل بشم. توی این یک سال میتونم فرانسه م رو خیلی بکشونم بالا. یکمم معدلم رو میتونم بکشم بالا. می‌خواستم بدونم با این توصیفات میتونم کمک هزینه‌ای برای خودم جور کنم برای تحصیل تو فرانسه؟ کسی تجربه‌ای مشابه داره برای گرفتن بورس تحصیلی از موسسات در رشته‌های فنی؟
    ممنون
    ویرایش توسط kasra545 : December 9th, 2015 در ساعت 09:51 AM دلیل: افزودن اطلاعات

Junior Member

سلام
    کسی هست که امسال برای بورس ایفل اقدام کرده باشه؟ من برای ارشد اقدام کردم، موافقت یک استاد راهنما را هم گرفتم و مدارکم را برای دانشگاه فرستادم، دانشگاه هم اعلام وصول کرد اما هنوز جوابی از طرف دانشگاه نیومده(در صورتی که تا 8 ژانویه اصولاً باید تکلیف پرونده من مشخص شده باشه). ایمیل دادم اما هیچ جوابی نگرفتم. کسی پیشنهادی نداره؟

دوستان من یه پوزیشن با فاند 1400 یورور خالص اوکی گرفتم. با توجه به اینکه متاهل هستم بنظرتون برای یه زندگی دونفره تو شهر تولوز یا لیل کافیه؟
    ممنون

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط armand_pl91 نمایش پست ها
    دوستان من یه پوزیشن با فاند 1400 یورور خالص اوکی گرفتم. با توجه به اینکه متاهل هستم بنظرتون برای یه زندگی دونفره تو شهر تولوز یا لیل کافیه؟
    ممنون
    بله کافیه....شاید فقط برای پاریس کم باشه :-)
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط feer نمایش پست ها
    سلام
    کسی هست که امسال برای بورس ایفل اقدام کرده باشه؟ من برای ارشد اقدام کردم، موافقت یک استاد راهنما را هم گرفتم و مدارکم را برای دانشگاه فرستادم، دانشگاه هم اعلام وصول کرد اما هنوز جوابی از طرف دانشگاه نیومده(در صورتی که تا 8 ژانویه اصولاً باید تکلیف پرونده من مشخص شده باشه). ایمیل دادم اما هیچ جوابی نگرفتم. کسی پیشنهادی نداره؟
    امیدوارم که این بورس بهتون تعلق بگیره چون یکی از اساتید اونجا بهممیگفت تابحال این بورس به هیچ ایرانی تعلق پیدا نکرده، البته در رشته علوم سیاسی

Junior Member

سلام دوستان، من مدارک مو برای بورس تحصیلی فرانسه به آدرس ایمیل های که سفارت اعلام کرده ارسال کردم ولی نمی دونن چرا همه ایمیل ها برگشت می خورند. کسی در این مورد اطلاع داره که دلیلش چی می تونه باشه. اگر کسی در این خصوص اطلاع داره ممنون میشم پاسخ بدید چون فردا آخرین مهلت ارسال مدارک هست.ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم سیاسی -سوربن

سلام دوستان
    یک سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدید
    کسی که برای مقطع دکترا پذیرش گرفته (بدون فاند) میتونه برای ترمهای اینده کمک هزینه ای دریافت کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)