نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین کشور برای اخذ ویزای توریستی آمریکا ( از نظر آمار

رأی دهندگان
90. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • امارات ( دبی )

19 21.11%
  • ترکیه ( آنکارا )

21 23.33%
  • قبرس ( نيكوزيا )

5 5.56%
  • آذربایجان ( باکو )

3 3.33%
  • امارات ( ابوظبی )

0 0%
  • ترکیه ( استانبول )

3 3.33%
  • سایر

39 43.33%
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 26

موضوع: بهترین کشور برای اخذ ویزای توریستی آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین کشور برای اخذ ویزای توریستی آمریکا

سلام به همه، من خودم امریکا هستم و برای والدینم میخوام وقت سفارت بگیرم که توریستی بیان اینجا، مشکل اینجاست که هفته پیش وقت آزاد تو آنکارا بود ولی این هفته هیچ وقتی وجود نداره (نه فقط برای این ماه، کلا!!)
    من دوست دارم که خونواده ام اگه گلیر شدند بهار یا تابستون اینجا باشن، ولی بخاطر نبودن وقت ویزا یکم نگران شدم، کسی اطلاعی داره که آیا مشکلی پیش اومده یا نه؟ چون خود سفارت میگه مسئله خاصی نیست! یا بنظرتون بهترین کار اینه که وقت بگیرم براشون از دبی یا ارمنستان؟

مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Interior Architecture

سلام .
    دوستان کسی هست که برای ویزا توریستی اقدام کرده باشه؟ممنون میشم مراحل کارو شرح بده و تجربیات خودشو بیان کنه که بتونم هرچه سریعتر آماده بشم
    اگه لازم هست شرایط کنونی خودمو بیان کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط majid83 نمایش پست ها
    سلام .
    دوستان کسی هست که برای ویزا توریستی اقدام کرده باشه؟ممنون میشم مراحل کارو شرح بده و تجربیات خودشو بیان کنه که بتونم هرچه سریعتر آماده بشم
    اگه لازم هست شرایط کنونی خودمو بیان کنم؟
    سلام
    از کجا میخاین اقدام کنید؟ شاید تجربه من که اخیرا ویزای توریستی امریکا رو از خاک کانادا گرفتم به درد شما نخوره.

نقل قول نوشته اصلی توسط ssorourii نمایش پست ها
    سلام به همه، من خودم امریکا هستم و برای والدینم میخوام وقت سفارت بگیرم که توریستی بیان اینجا، مشکل اینجاست که هفته پیش وقت آزاد تو آنکارا بود ولی این هفته هیچ وقتی وجود نداره (نه فقط برای این ماه، کلا!!)
    من دوست دارم که خونواده ام اگه گلیر شدند بهار یا تابستون اینجا باشن، ولی بخاطر نبودن وقت ویزا یکم نگران شدم، کسی اطلاعی داره که آیا مشکلی پیش اومده یا نه؟ چون خود سفارت میگه مسئله خاصی نیست! یا بنظرتون بهترین کار اینه که وقت بگیرم براشون از دبی یا ارمنستان؟

مرسی
    سلام دوست عزیز شما وقت گرفتین؟ هنوز باز نکرده. چطوریه باید زنگ بزنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط RamS نمایش پست ها
    دوستان ارمنستان چطور هست به نظر شما؟ من کلی تحقیق کردم و فکر میکنم سفارت بهتری به نسبت سفارت های اطراف باشه! البته این نظر منه!
    سلام من شيش ماه پيش رفتم ايروان ريجكت شدم اينم بخاطر فرمي كه آژانس پر كرده بود اشتباه پر كرده بود و منم ريجكت شدم خيليارو ريجكت كردم به اوناييم كه ريجكت نشدن كليير خورد خيلي حساس هستن سفارت آمريكا حالا ميخوام واسه آنكارا اقدام كنم نظرتون چيه؟ممنون ميشم راهنمايي كنيد

سلام دوستان.
    در حال حاضر کدوم سفارت رو برای ویزای توریستی امریکا توصیه میکنید؟

پدر من میخواد برای دیدن دوستش بره امریکا. وضع مالی نسبتا خوبی داره و سند خونه و چند تا ویزای شنگن مالتیپل و سینگل داشته. دوستش از امریکا هم براش دعوت نامه میفرسته.
    میخواست از دبی اقدام کنه اما من شنیدم که ایروان گزینه بهتری هست. شنیده ها و تجربیات شما چی هست؟ کجا رو توصیه میکنید؟

آیا ایروان مصاحبه فارسی هست؟

آیا اگه مادر و خواهرم (مجرد 32 ساله) هم بخوان با پدرم اقدام کنن شانس ویزای هر سه کمتر میشه؟

ممنون

Junior Member

درود بر دوستان عزیز

دو تا پرسش داشتم، نخست تلاش کردم با State Dept. تماس بگیریم و بپرسم، ولی 40 دیقه صبر کردم بازم نوبتم نرسید. گفتم اینجا شاید شما بتونید کمکم کنید. پرسشام ایناس:
    1. از وقتی سفارت ایمیل می زنه به والدین که ویزاشون آماده ست، چه قدر وقت دارن برن ویزا رو بردارن؟
    2. تاریخ انقضایی که روی ویزا چاپ شده، آخرین تاریخیه که میشه به امریکا وارد شد یا آخرین تاریخیه که میشه پس از سفر از امریکا خارج شد؟ گروهی از هم دانشگاهیام می گفتن این در واقع آخرین مهلت وروده و از هر وقت وارد شدن والدین شش ماه می تونن تو امریکا بمونن. این درسته؟

اگه لینک رسمی هم دارید که پاسخ سوالا رو داشته باشه، چه بهتر که خیال پدرم که می خواد بیاد راحت باشه

سپاس
    اشکان

سلام دوستان کسی اطلاع داره الان کدوم سفارت واسه ویزای آمریکا راحت تره؟! ارمنستان، ترکیه، یا کجا؟!
    مرسی

سلام
    دوستي كه فرمودن از كنازا ويزاي توريستي براي آمريكا را دريافت كردن ميشه توضيح كاملي در مورد اينكه چطور كانادا رفتن و روز سفارت و سوال هايي مه ازشون پرسيدن براي آمريكا را ميشه براي منم بگين ،ممنون ميشم

سلام خدمت همه دوستان

من در حال حاضر در کشور آلمان و در مقطع ارشد بمدت 1 سال تحصیل میکنم و ویزای شنگن دارم حقیقت کسی رو آمریکا ندارم واسم دعوتنامه بفرسته و قصدم فقط سفر توریستی به امریکاست. خواستم بدونم امکان گرفتن ویزا وجود داره یا خیر با توجه به این که من اینجا دانشجو هستم و قطعا قصدم برگشت از آمریکا هست اگر جواب مثبت هست چه درصدی شانس دارم. واسه ویزای توریستی هم نیاز به تهیه موجودی حساب بانکی هست یا خیر. اگر کسی از دوستان اطلاعاع یا تجربه مشترکی داره پیشاپیش از راهنماییشون سپاسگزارم.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)