صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 82 , از مجموع 82

موضوع: بررسی علت ریجکت از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

Member

پیش فرض پاسخ : بررسی علت ریجکت از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

فقط جملات رو از پستهای قبلی خودت استخراج میکنم.
    پست شماره 29 از همین تاپیک > چندتا آیتم رو بچه ها بهش دقت نمی کنن
    1-سن (بالای 25 نداشته باشین وگرنه پوئن منفی هست
    3-دانشگاه آزاد یه پوئن منفی هست حتی اگه معدلتون خوب باشه
    4- قبول شدن در آزمون سراری با رتبه خوب (مخصوصا TUTکه از ایرانی ها خوشش میاد و قلقمون دستشونه)
    پست شماره 31 از همین تاپیک 1. کسایی که بندر عباس می خونن رتبه کنکورشون رو یک نگاه بفرمایید با اونایی که آزاد تهران می خونن مقایسه کنید عمومی هم نگاه کنید نه خاص بعد خودتون قضاوت کنید زمان ما که زیره 6000 منطقه یک من کسی ندیدم حتی مدیرت هم قبول شه
    2.قبولی در دانشگاه دولتی به منزله قبولی در یک امتحان رسمی معتبر و گرفتن اسکولارشیپ دولتی هست امتیاز نداره؟
    4.حتی برای هیئت علمی شدن من از استادم پرسیدم گفت در دانشگاه شیراز حتی اگر یکی از مراتب تحصیلی در دانشگاه آزاد باشه ما هیئت علمیت نمی کنیم حتی یاسوجم اینجوریه!!
    پست شماره 54 این جوابیه که به یه ریجکتی دادی: شال دیگه به جای motivation letter التماس دعا باید فرستاد
    پست شماره 61 :کلا به احتمال زیاد دیدگاه هر گروه هر کدوم از دو دانشگاه فرق داشته ولی چیزی که مشخصه tut خیلی با ایرانی ها بهتره
    پست 66 :the statement of purpose must be written by you and show your genuine motivation - agency language is easily discovered اینم می تونه یه دلیل باشه
    پست شماره 68 :چالمرز الآنم اقدام کنید قبول می شین پس با فنلاند مقایسش نکنید.
    مثل مقایسه آزاد بیضا با صنعتی شریف هست
    __________________________________________________ ____________________ حالا اینها حرفهای خودمه:

وقتی این چیزا رو مینویسی هر خواننده ای بلافاصله رجوع میکنه به شرایطی که خودت باهاش پذیرش گرفتی.اونوقت شروع مشکله. این چیزایی که شما میگی اگه آآدم از یکی از بچه های شریف یا تهران بشنوه درسته که شخص خیلی ناراحت میشه و سعی میکنه موضوع رو هضم کنه.من اگر این پست میزارم باهات خصومت شخصی ندارم. برات واقعا آرزوی موفقیت میکنم ولی حرفهات وقتی میتونه باعث ناامید شدن ریجکتیها بشه چطوری من بی تفاوت باشم؟؟؟؟؟ توی مملکتی که خراب شدن توی یه لحظه اتفاق میوفته ولی پیشرفت و حس خوشبختی چیزیه که بابتش باید کوه بکن و رنج بکشی..هیچوقت کسی رو ناامید نکن.چه عمدی و چه غیرعمدی. اساتید دانشگاه هم پیغمبر و قدیسه نیستن. من 9 سال توی دانشگاه درس خوندم.5سال مهندسی عمران توی تهران و چهار سال فناوری اطلاعات توی سنندج. کلی استاد داشتم همه فارغ التحصیل از بهترین جاها ولی این دلیل بر انسان بودن نیست. خیلی از اساتید ضعف شخصیتی دارن. غرض ورزی میکنن.کی این حرف رو زده که اگه کسی حتی فقط یه مقطع ار تحصیلش رو دانشگاه آزاد بوده جایی برای تدریس نداره؟؟؟ انتظار داری به همچین استادی احترام گذاشت.؟؟؟ پس طبق حرف خودت ماها که آزاد خوندیم بهتر دیگه تحصیلاتمون رو ادامه ندیم.

عزیزم به من نگو چی زشته چی زشت نیست. شاید ده سال اختلاف سنی داشته باشیم.و ازت خواهش میکنم این بحث رو تموم کنیم. من اگه این بحث رو به اینجا کشوندم فقط برای دوستایی هست که خیلی به بخاطر نتیجه ناراحت شدن چون من میتونم درک کنم.

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

پیش فرض پاسخ : بررسی علت ریجکت از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

با سلام،

با توجه به اعلام نتایج پذیرش دانشگاه ها،
    این موضوع بسته و پس از مدت کوتاهی حذف خواهد شد.

با تشکر

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)