صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 82

موضوع: بررسی علت ریجکت از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض بررسی علت ریجکت از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

خیلی جالب من معدلم ۱۶.۵ بود بعلاوه ۱ کتاب و یه رزومه خوب با کلی کار تحقیقاتی و آیلتس ۶ به من ایمیل ندادن از دپارتمان IT یعنی رد شدم؟!! آخه چرا؟ کجای کارم می لنگید؟! من فقط برا همین وقت کردم که اپلای کنم اگه اینم نشه سال بعد پولی دیگه باید بیخیال بشم.

Mic_Makarti
    ---------------

با سلام،

این تاپیک بصورت موقتی برای تبادل نظر دوستان در مورد علت ریجکت از دانشگاه های فنلاند ساخته شد.

لطفا از ارسال سوالاتی از این نوع در دیگر تاپیک ها خودداری بفرمایید.

توجه داشته باشید که این تاپیک و تمام ارسال های آن بعد از قطعی شدن نتایج سال 2011 بصورت کامل حذف خواهد شد.

با تشکر از توجه شما
    ویرایش توسط mic_makarti : April 30th, 2011 در ساعت 10:40 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering, METU

پیش فرض پاسخ : دانشگاه TUT

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali2011 نمایش پست ها
    خیلی جالب من معدلم ۱۶.۵ بود بعلاوه ۱ کتاب و یه رزومه خوب با کلی کار تحقیقاتی و آیلتس ۶ به من ایمیل ندادن از دپارتمان IT یعنی رد شدم؟!! آخه چرا؟ کجای کارم می لنگید؟! من فقط برا همین وقت کردم که اپلای کنم اگه اینم نشه سال بعد پولی دیگه باید بیخیال بشم.
    علی آقا به نظر من یکی صبر کنی بهتره. زود نتیجه گیری نکن. دارن کم کم برای بچه ها ایمیل میزنن
    انشاالله شما هم با این مشخصات قبولی.

Junior Member

یه سوال برام مطرح شده!! آیا از دوستانی که برای این دانشگاه TUT درخواست دادن کسی هست که فارغ التحصیل نباشه و قبول شده باشه. مثلا من فارغ التحصیل نبودم-ترم آخر و درخواست دادم و هنوز نتیجه ای نیومده و به احتمال زیاد دیگه هم نمی یاد. اگه از دوستان کسی هست که فارغ التحصیل نباشه و در این دانشگاه امسال قبول شده باشه اعلام کنه. چون فکر کنم سیاست دانشگاه امسال این بوده که فقط فارغ التحصیل قبول کنن. چند تا از بچه ها هم شرایطشون مثل من بوده و قبول نشده بودن.لطفا اگه هست بگین چون من دنبال علت قبول نشدنم هستم می خوام بدونم بخاطر این بوده و برای همه که فارغ التحصیل نبودن یکسان بوده یا دلیل دیگه داشته.
    نمیدونم منم رزومم خوب بود و نامه ای هم که نشون بده کی فارغ التحصیل میشم با تایید دادگستری و وزارت امور خارجه واسشون دادم رشته درخواستیمم ماشین اتومیشن بود و خودم مکانیک خوندم معدل 14.85 و 3 تا مقاله و رزومه مناسب و تافل 550 یعنی امسال تراکم و رقابت چقد شدید بوده که ریجکت شدم ....
    به هر حال به دوستایی که قبول شدن تبریک میگم و آرزوی موفقیت دارم واستون.

Member

یه سوال برام مطرح شده!! آیا از دوستانی که برای این دانشگاه TUT درخواست دادن کسی هست که فارغ التحصیل نباشه و قبول شده باشه. مثلا من فارغ التحصیل نبودم-ترم آخر و درخواست دادم و هنوز نتیجه ای نیومده و به احتمال زیاد دیگه هم نمی یاد. اگه از دوستان کسی هست که فارغ التحصیل نباشه و در این دانشگاه امسال قبول شده باشه اعلام کنه. چون فکر کنم سیاست دانشگاه امسال این بوده که فقط فارغ التحصیل قبول کنن. چند تا از بچه ها هم شرایطشون مثل من بوده و قبول نشده بودن.لطفا اگه هست بگین چون من دنبال علت قبول نشدنم هستم می خوام بدونم بخاطر این بوده و برای همه که فارغ التحصیل نبودن یکسان بوده یا دلیل دیگه داشته.
    مگر ایمیل ریجکت برات اومده که اینقدر مطمئن هستی ریجکت شدی؟؟؟ من یه حدسی میزنم یادت بمونه تا زمان لازم. من میگم شماها چند نفر چون فارغ التحصیل نبودین بهتون پذیرش کاندیشنال میدن برای همین توی یه زمان مشخص برای شما ایمیل میفرستن. چون متن پذیرش قطعی و کاندیشنال با هم فرق داره.الان برای ما چند نفر که پذیرش قطعی هستیم ایمیل اومده. فقط جواب سوال من رو بده آیا ایمیل ریجکت برات اومده؟؟؟ در کل باید تا دوشنبه صبر کنی.میدونم خیلی خیلی کار سختیه.

نه ایمیل ریجکت نیومده ولی تو فرم راهنمای اپلیکیشن گفته بود اگه براتون ایمیل نیومد یعنی قبول نشدین!یکی دیگه از بچه ها gerard2007 از رشته ماشین اتومیشن بود که ۲ روز پیش اعلام نتایج کردن و اونم فارغ التحصیل نبود و ایمیلی هم دریافت نکرد-مثل من-۲ پست قبل رو بخون- این دپارتمان ها با همدیگه فرق دارن ولی عین هم رفتار کردن برا همین گفتم سیاست دانشگاه بوده. در هر صورت شاید حرفت درست باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    New Jersey Institute of Technology

منم درسم تمام نشده و برای RF اپلی کردم. تا الان به من ایمیلی مبنی بر ریجکتی یا اکسپتی نزدن. ولی یکی از بچه ها با 6 ترم اپلی کرده بود برای Aalto و اکسپت شده امسال.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها
    اخه تو سه تا رشته که مال ما هم یکیشه یعنی هیچکی نگرفته؟
    من از رشته های دیگه خبر ندارم ولی قضیه اینه که معماری خیلی تعداد محدودی میگیره و با رشته های کامیپوتر و برق و اینا که چهل پنجاه تا به بالا میگیرن فرق داره.معماری آخرش ده پونزده تا بگیره و عجیب نیس اگه ازین چن نفر اینجا هیشکی نگرفته باشه.
    البته الان من شاید خیلی بدبینم ولی ازونجا که فکر میکردم شرایطم خوبه ولی ریجکت شدم از ouluاینه که الان الکی نمیخام امیدوار باشم مثه قبلی.

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط *sara* نمایش پست ها
    من از رشته های دیگه خبر ندارم ولی قضیه اینه که معماری خیلی تعداد محدودی میگیره و با رشته های کامیپوتر و برق و اینا که چهل پنجاه تا به بالا میگیرن فرق داره.معماری آخرش ده پونزده تا بگیره و عجیب نیس اگه ازین چن نفر اینجا هیشکی نگرفته باشه.
    البته الان من شاید خیلی بدبینم ولی ازونجا که فکر میکردم شرایطم خوبه ولی ریجکت شدم از ouluاینه که الان الکی نمیخام امیدوار باشم مثه قبلی.
    دقیقا!!! جالبه که من معماری رو هیچ جا ندیدم که چند نفر میگیرن... یعنی اصلا نمیزنن... بد میان ۹ نفر میگیرن...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها
    دقیقا!!! جالبه که من معماری رو هیچ جا ندیدم که چند نفر میگیرن... یعنی اصلا نمیزنن... بد میان ۹ نفر میگیرن...
    آره.تازه اینا خوباشه.بدیش باز اینه که فقط ملاک معدل و اینا نیس که بگی معدلم از فلان بالاتره پس پذیرش میگیرم.پورتفولیوت هم هس.
    با همه ی این حرفا اما کاش این حدس من غلط باشه و معماری و اون رشته های دیگه رو گذاشته باشن واسه دوشنبه

دوستان امیدوار باشین(مثل من!) ولی بعید(به توان بی نهایت) هست که یه همچین کاری کرده باشن. یعنی چی مثلا رشته ما(IT) فقط به اون هایی که فارغ التحصیل هستن ایمیل دادن ! این یعنی بقیه برن دنبال کارشون! شما هم اگه ایمیل دریافت نکردین به احتمال ۹۰٪ از ایران برای این رشته قبولی نداشتن. بهتر دعا کنید که برا سال بعد این دانشگاه پولی نشه.در هر صورت بزرگی می فرماید:
    امید رفیقی مونس است.اگر سرانجامی نیز نداشته باشد تو را سرگرم می دارد
    امید داشته باشین که شاید امسال روند کارشون تغییر کرده باشه و انشاالله دوشنبه نتیجه قبولی بیاد.

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)