صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 82

موضوع: بررسی علت ریجکت از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    New Jersey Institute of Technology

پیش فرض پاسخ : دانشگاه TUT

بچه ها یک نفر تو نتایج پزیرش (mehrnaz837) نوشته از RF اکسپت شده. برای شما هم ایمیل زدن؟ امروز که شنبست و اونا تعطیلن که !!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط rezagolestanica نمایش پست ها
    بچه ها یک نفر تو نتایج پزیرش (mehrnaz837) نوشته از RF اکسپت شده. برای شما هم ایمیل زدن؟ امروز که شنبست و اونا تعطیلن که !!!!
    چی می گی! مگه میشه. نه احتمالا دیروز بهش ایمیل زدن ولی اینقدر خوشحال بوده که فراموش کرده نتایجشو وارد کنه! گفتم که اگه تا دیروز بهتون ایمیل نیومده امید داشته باشین ولی به احتمال ۹۰٪ قبول نشدین. یه ۱۰٪ امکان قبولی هست!منکه دارم برا سال بعد آماده می شم(با ۱۰٪ امید تا دوشنبه!)

Junior Member
    رشته و دانشگاه

اره دیروز امیل زدن. درسش تموم شده بوده و 1 سال سابقه کار داشته. تو میلش گفتن 2 شنبه نتیجه ها رو سایته. برای ریجکتیا ایمیل نمیزنن؟

نه اینقدر این دانشگاه باحال! که تا ۱۵ می! تو راهنمای اپلیکیشن آي تی زده بود اگه براتون ایمیل نیومد یعنی خدا حافظ!! حالا من منتظرم ببینم چرا همش فارغ التحصیل قبول کردن! هیچ دانشگاهی همچین کاری نکرده. جالب اینجاست که خودشونم گفتن اگه ترم آخر هستین درخواست بدین. با این حال تا دوشنبه صبر کن شاید وقت نکردن به بقیه خبر بدن!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ezio.Auditore نمایش پست ها
    خانمها و آقایون محترم, لطفا الکی و رو هوا امید ندین. اینطوری که داره پیش میره احتمالا بعد از اعلام نتایج هم باز برای امید دادن به هم میگیم که این یک قسمت از پذیرش شده هاست, صبر کنین تا به بقیه با ایمیل خبر بدن...
    بهتره چشممون رو باز کنیم و واقعیت رو ببینیم. خوب معلومه که با معدل 13 یا 14 و بدون هیچ سابقه پژوهش و تحقیق نمیان پذیرش بدن که بره تو کشورشون مجانی درس بخونه. لطفا هم عزیزانی که تو بخش شانس پذیرش نظر میدن رو هوا حرف نزنن. چون ما که واقعا نمیدونیم این حرفها الکی هست و در نتیجه مبنای برنامه ریزی ها رو بر این حرفها قرار میدیم و نهایتش این میشه که شده.
    دانشگاه TUT اگر بخواد به هر کسی که یه لیسانس شکسته بسته داره پذیرش بده که از دانشگاه های غیر انتفاعی هم میاد پایین تر. حالا باز بعضی از عزیزان آخر اعتماد به نفس کاذب هستن و با وضعیت درامی که دارن دنبال فاند هم میگردن.
    موضوع زیاد معدل یا کیفیت دانشگاه تحصیلت نیس چون من دیدم از دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی هم پذیرش داده فنلاند براشون سابقه کار مهمه و تموم بودن تحصیلات چون من 14.85 بودم از دانشگاه دولتی با 7 تا مقاله بین المللی و ملی ولی تحصیلاتم تمام الان تمام شده و به من پذیرش ندادن . من با این شرایط از فنی تورین و بلژیک پذیرش گرفتم نمیدونم گویا پایان تحصیلات خیلی مهمه

Member ali0robot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک آزاد

خانمها و آقایون محترم, لطفا الکی و رو هوا امید ندین. اینطوری که داره پیش میره احتمالا بعد از اعلام نتایج هم باز برای امید دادن به هم میگیم که این یک قسمت از پذیرش شده هاست, صبر کنین تا به بقیه با ایمیل خبر بدن...
    بهتره چشممون رو باز کنیم و واقعیت رو ببینیم. خوب معلومه که با معدل 13 یا 14 و بدون هیچ سابقه پژوهش و تحقیق نمیان پذیرش بدن که بره تو کشورشون مجانی درس بخونه. لطفا هم عزیزانی که تو بخش شانس پذیرش نظر میدن رو هوا حرف نزنن. چون ما که واقعا نمیدونیم این حرفها الکی هست و در نتیجه مبنای برنامه ریزی ها رو بر این حرفها قرار میدیم و نهایتش این میشه که شده.
    دانشگاه TUT اگر بخواد به هر کسی که یه لیسانس شکسته بسته داره پذیرش بده که از دانشگاه های غیر انتفاعی هم میاد پایین تر. حالا باز بعضی از عزیزان آخر اعتماد به نفس کاذب هستن و با وضعیت درامی که دارن دنبال فاند هم میگردن.
    دوست گلم پیشاپیش به این دوست خوش شانشمون تبریک می گم ولی اگر این دوستمون که از RF پذیرش گرفتن شرایط دقیق رو بگن خیلی خوب میشه چون می خوام بدونم معدل اینقدر تاثیر داشته
    من خودم به شخصه کارای پژوهشی زیادی انجام دادم و تمام مدارکش رو هم براشون فرستاده بودم فقط معدلم 14 بوده
    سعی کنید مانند توپ باشید ‘ زیرا توپ هر چه محکمتر به زمین می خورد ‘ بیشتر اوج می گیرد

Junior Member

قضیه معدل نیس فقط
    من خودم معدلم 17 هستش و سابقه کار سه ساله دارم، من فکر میکنم امسال فنلاند خیلی متقاضی داشته بخاطر اینکه سوئد پولی شده. شما بری همین الان تو قسمت نتایج میبینی اونا که پذیرفته شدن هم معدلاشون همچین بالا نیست و حتا دانشگاه ها هم چیز خاصی نیستن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali0robot نمایش پست ها
    دوست گلم پیشاپیش به این دوست خوش شانشمون تبریک می گم ولی اگر این دوستمون که از RF پذیرش گرفتن شرایط دقیق رو بگن خیلی خوب میشه چون می خوام بدونم معدل اینقدر تاثیر داشته
    من خودم به شخصه کارای پژوهشی زیادی انجام دادم و تمام مدارکش رو هم براشون فرستاده بودم فقط معدلم 14 بوده
    من به همون کسی که اکسپت شده پیام دادم و شرایتش رو پرسیدم. گفت معدلم 16.50 وIELTS 6 و 1 سال سابقه کار داشته.

Member ali0robot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط *sara* نمایش پست ها
    قضیه معدل نیس فقط
    من خودم معدلم 17 هستش و سابقه کار سه ساله دارم، من فکر میکنم امسال فنلاند خیلی متقاضی داشته بخاطر اینکه سوئد پولی شده. شما بری همین الان تو قسمت نتایج میبینی اونا که پذیرفته شدن هم معدلاشون همچین بالا نیست و حتا دانشگاه ها هم چیز خاصی نیستن.
    اگر معدل نباشه
    من با معدل 14 و 3 سال سابقه کار و آیلس 6 آکادمیک و کلی کار پژوهشی و مقام در مسابقات رباتیک و تدریس غیر رسمی در دانشگاه که در نامه ریکامندیشن هم توسط مدیر گروه ذکر شده بود و ... دیگه میلی نگرفتم درسمم 2 سالی هست تموم شده پس معیار سنجششنون چی بوده ؟
    سعی کنید مانند توپ باشید ‘ زیرا توپ هر چه محکمتر به زمین می خورد ‘ بیشتر اوج می گیرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه

بچه ها یکی از دوستای من(OSX) برای TUT اپلی کرده هم برای RF,IT, و یک رشته دیگه که الان اسمشو نمیدونم و اولویتش هم اول با RF بعد با IT بعد هم یک رشته دیگه. و برای اونم تا الان ایمیل نزدن یعنی اگه ریجکت شده باشه از هر 3 رشته ریجکت شده. این در حالی است که OSX از Aalto اکسپت شده و شرایتش هم خوبه. میتونین تو صفحه 9 نتایج پزیرش ببینین. و من بعید میدونم ریجکت بشه. به همین دلیل من کمی شک دارم یعنی شاید هنوز فرست نکردن به همه ایمیل بزنن.
    در کل باید تا 2 شنبه صبر کنیم. با این حرف ها بیشتر اعصاب خودمونو خورد میکنیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)