صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 82

موضوع: بررسی علت ریجکت از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی علت ریجکت از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Arma نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مي خواستم ببينم كسي تجربه اي در زمينه رزرو ها داره؟؟ من براي OULU رشته (IB (international business اقدام كرده بودم. كلا 289 نفر براي اين رشته اقدام كرده بودند كه 21 نفر رو accept كردن و 9 نفر رو reserve كه من رزرو شماره 5 هستم. مثل اينكه رقابت امسال خيلي بالا بوده چون منم شرايطم بد نبود ( معدلم 17.95 و ايلتس 8 و 3 سال سابقه كار داشتم) ولي با اين حال رزرو شدم !!!!! مي خواستم ببينم كسي از سالهاي پيش تجربه اي در زمينه رزرو ها داره..... مي تونم اميدوار باشم؟؟؟
    ای بابا،بعد بیاین بگین بخاطر معدله،یا آیلتز کم یا سابقه کار نداشتن.قضیه همون توپ توی گردونه س.

نقل قول نوشته اصلی توسط *sara* نمایش پست ها
    ای بابا،بعد بیاین بگین بخاطر معدله،یا آیلتز کم یا سابقه کار نداشتن.قضیه همون توپ توی گردونه س.
    کاملا کاملا با شما موافقم!! تا حالا می گفتم شرایطم خوب بوده و قبول نشدم ولی ظاهرا این بابا(Arma) وضعیتش از همه بهتر بوده و قبول نشده!! من فکر کنم دانشگاه ها اصلا وقت نکردن همشونو بخونن از همون اول شروع کردن هر کدوم با معیار هاشون می خونده قبول کردن بقیه رو هم اصلا بررسی نکردن یا خیلی سر سری یه نگاهی انداختن و گذاشتن تو لیست رزرو!! راستشو بخواهی خود دانشگاه ها هم باورشون نمی شده اینقدر متقاضی داشته باشن. یقین داشته باشین با این سطح متقاضی امسال سال بعد همشون پولی می شن!!

امیدوارم فردا روز بهتری باشه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط *sara* نمایش پست ها
    خب گرایش با گرایش فرق می کنه ! مثلا تو رشته ی ایشون حتما بقیه متقاضی ها شریط بهتری داشتن , همین هلسینکی امسال در یک رشته با معدل 14 پذیرش داشته و در یک رشته دیگه 16 رو ریجکت کرده !

Senior Member OSX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

من مي تونم بگم هيچ نتيجه گيري درستي نمي تونين انجام بدين . من و 4 نفر ديگه از Aalto , communication engineering پذيرش گرفتيم. شرايط هر 5 تامون كاملا متفاوته و هممون از بقيه جاها ريجكت شديم . تا اونجايي كه من فهميدم امسال به هركسي فقط تو يك دانشگاه پذيرش دادن !!!!!!

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط OSX نمایش پست ها
    من مي تونم بگم هيچ نتيجه گيري درستي نمي تونين انجام بدين . من و 4 نفر ديگه از Aalto , communication engineering پذيرش گرفتيم. شرايط هر 5 تامون كاملا متفاوته و هممون از بقيه جاها ريجكت شديم . تا اونجايي كه من فهميدم امسال به هركسي فقط تو يك دانشگاه پذيرش دادن !!!!!!
    شما از Aalto پذیرش گرفتین اونوقت از TUT رد شدین؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

ایشون رشتشون بیزنس هست احتمالا شرایط خیلی بهتر از ایشون هم بوده
    ویرایش توسط spry : May 1st, 2011 در ساعت 11:10 PM دلیل: mis typing

Senior Member OSX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

من Aalto , communication engineering پذيرش گرفتم . TUT ايميل نداده اما ظاهرا ريجكت شدم . رشتمم تو كارشناسي مخابرات بوده .. واسه بيزينس هم علاوه بر مخابرات apply كرده بودم. نتجيشو تو قسمت نتايج پذيرش فنلاند كامل نوشتم

اينجا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    New Jersey Institute of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط OSX نمایش پست ها
    والا به من تو همون یک دانشگاه هم پذیرش ندادن !!!

Junior Member

مرسي از همدردي همه دوستان واقعيتش خودمم باورم نميشه!!!! چون 5 نفر از كساني كه تو ليست قبولي بودن هنوز مدرك ليسانسشونو ارائه نداده بودن و ازشون اين مدركو درخواست كرده بودن!!!!! در حاليكه من مدركم ok بود و منو رزرو كردن ......... پس هيچ كس تجربه اي در رابطه با رزروا نداره ؟؟؟

Member ali0robot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک آزاد

واقعا که پولی شدن سوئد چه بد بختی برای ما درست کرده حجم متقاضی فنلاند نسبت به پارسال 5 برابر شده این خیلی دردسره
    اصلا هم معلوم نیست سر چه چیزی پذیرش دادن بعضی ها رو با معدل بعضی ها هم از طریق نمره های تخصصی و بعضی ها هم با سابقه کار مرتبط
    با تفاسیر سالهای قبل من فکر می کردم به راحتی پذیرش بگیرم ولی با این حجم متقاضی اصلا شدنی نیست و نخواهد بود
    سعی کنید مانند توپ باشید ‘ زیرا توپ هر چه محکمتر به زمین می خورد ‘ بیشتر اوج می گیرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)