صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 82

موضوع: بررسی علت ریجکت از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : بررسی علت ریجکت از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali0robot نمایش پست ها
    واقعا که پولی شدن سوئد چه بد بختی برای ما درست کرده حجم متقاضی فنلاند نسبت به پارسال 5 برابر شده این خیلی دردسره
    اصلا هم معلوم نیست سر چه چیزی پذیرش دادن بعضی ها رو با معدل بعضی ها هم از طریق نمره های تخصصی و بعضی ها هم با سابقه کار مرتبط
    با تفاسیر سالهای قبل من فکر می کردم به راحتی پذیرش بگیرم ولی با این حجم متقاضی اصلا شدنی نیست و نخواهد بود
    نگاه کن ۲ حالت وجود داره! ۱- شما فارغ التحصیل نبودی و به همین خاطر شاید اصلا پروندتو بررسی نکردن که با این وجود سال بعد هم می تونی درخواست بدی.چون فارغ التحصیل می شی. ۲- فارغ التحصیل بودی ولی از اون جایی که امسال خودشونم نفهمیدن چکار کردن شانس نیاوردی و قبول نشدی که باز هم با همین شرایط سال بعد هم درخواست بده شاید شانسی که امسال نیاوردی سال بعد بیاری و قبول بشی(بعید می دونم که tut سال بعد پولی بشه چون در این صورت دیگه کسی اینجا نمی یاد!)

البته منم که دارم این حرفو زدم وضعیتم خیلی خیلی از تو بدتر و قبول نشدم ولی چه می شه کرد کاری هست که شده. ایشالله سال بعد قوی تر حاضر می شیم!

Member ali0robot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali2011 نمایش پست ها
    نگاه کن ۲ حالت وجود داره! ۱- شما فارغ التحصیل نبودی و به همین خاطر شاید اصلا پروندتو بررسی نکردن که با این وجود سال بعد هم می تونی درخواست بدی.چون فارغ التحصیل می شی. ۲- فارغ التحصیل بودی ولی از اون جایی که امسال خودشونم نفهمیدن چکار کردن شانس نیاوردی و قبول نشدی که باز هم با همین شرایط سال بعد هم درخواست بده شاید شانسی که امسال نیاوردی سال بعد بیاری و قبول بشی(بعید می دونم که tut سال بعد پولی بشه چون در این صورت دیگه کسی اینجا نمی یاد!)

البته منم که دارم این حرفو زدم وضعیتم خیلی خیلی از تو بدتر و قبول نشدم ولی چه می شه کرد کاری هست که شده. ایشالله سال بعد قوی تر حاضر می شیم!
    دوست گلم هم فارق التحصیل بودم و هم شرایطم تقریبا خوب بوده ولی با گزینه دوم شما موافق تر هستم که فنلاند اینقدر متقاضی داشته که خودشونم کف کردن و هیمنطوری شروع کردن به دادن پذیرش ( البته قصد بی احترامی به دوستایی که قبول شدن رو ندارم ) ولی واقعا پذیرش امسال فنلاند خیلی عجیب بوده
    سعی کنید مانند توپ باشید ‘ زیرا توپ هر چه محکمتر به زمین می خورد ‘ بیشتر اوج می گیرد

Member l0st_l0rd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

- سال: 2011
    2-مقطع: Master
    -3رشته و دانشگاه اقدام شده:
    Lappeenranta University of Technology، ٍEnvironmental energy technology and electrical engineering
    4-رشته و دانشگاه تحصیل شده:
    دانشگاه آزاد واحد ابهر
    5-معدل:
    کارشناسی : 14.24
    6- نمره زبان:
    IELTS 6.5
    7- یک مقاله داخلی، سه سال سابقه کار و مدارک فنی و حرفه ای مرتبط (5 مدرک)
    2 توصیه نامه از استاد و یک توصیه نامه از مدیر شرکت

نتیجه : REJECTED

توضیحات : به نظر من Letter of motivation و معدل باعث بوده اما جدا خیلی عجیب غریب بود !!!
    TUT به ممعدل 13 پذیرش داد LUT به زیر 15.5 نداد ! هرچند رنک اولی خیلی بهتره !
    اصلا نمی فهمم داستان از چه قراره !

Junior Member

شال دیگه به جای motivation letter التماس دعا باید فرستاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک سیالات دانشگاه گیلان

با سلام من واسه lut و tut فرستادم ولی هیچ میلی واسم نیومد در واقع اسمم تو سایتم نبود ! معدلم 14.27 بود ایلسمم 6.5!! پارسال با همین شرایط افرادی بودن که قبول شدن!من نمیفهمم که بخاطر چی ریجکت شدم؟ من الان فارق التحصیلم ولی اون موقع نامه دادم که درسمو تا جون تموم میکنم.یعنی امکان داره بخاطر این رد شده باشم؟؟؟؟؟؟

Junior Member irtakweb آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط s_h_sh66 نمایش پست ها
    با سلام من واسه lut و tut فرستادم ولی هیچ میلی واسم نیومد در واقع اسمم تو سایتم نبود ! معدلم 14.27 بود ایلسمم 6.5!! پارسال با همین شرایط افرادی بودن که قبول شدن!من نمیفهمم که بخاطر چی ریجکت شدم؟ من الان فارق التحصیلم ولی اون موقع نامه دادم که درسمو تا جون تموم میکنم.یعنی امکان داره بخاطر این رد شده باشم؟؟؟؟؟؟
    بله دوست من
    امسال من با مدارک ترم آخر تو lut اپلای کردم رد شدم!!!
    اما با همون رزومه و ... فقط اینکه درسم تموم شده بود با نامه فارغ التحصیلی تو tut اپلای کردم که پذیرفته شدم !
    با توجه به اینکه رنک tut که قبول شدم بالاتر از lut هم هست پس : ربط داشته گویا!!!

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط irtakweb نمایش پست ها
    بله دوست من
    امسال من با مدارک ترم آخر تو lut اپلای کردم رد شدم!!!
    اما با همون رزومه و ... فقط اینکه درسم تموم شده بود با نامه فارغ التحصیلی تو tut اپلای کردم که پذیرفته شدم !
    با توجه به اینکه رنک tut که قبول شدم بالاتر از lut هم هست پس : ربط داشته گویا!!!
    درسته که رنک tut بالاتر از lut هست ولی امسال قبولی در lut خیلی سخت تر از tut بود. باور کنید. من هر دو رو قبول شدم پس برای نظرم هیچ غرض ورزی ندارم . tut حتی به معدل 13 هم پذیرش داد ولی برای lut همچین خبرایی نبود. ******** و شماها که فارغ التحصل نیستید کاملا مشخصه که اصلا مدارکتون رو بررسی نکردن .فقط نمیدونم چرا توی سایت دانشگاههاشون بی جهت گفته بودن شما هم میتونید اپلای کنید. با این کار فقط هزینه و وقت و انرژی شما رو گرفتن. امیدوارم سال بعد در بهترین جاهای اروپا قبول بشید******

Junior Member

سلام دوستان این حرفتون درست نیست میگین لاپینرانتا اصلا غیر فارغ التحصیل هارو بررسی نکرده من خودم اون موقع فارغ التحصیل نبودم اما قبول شدم تو رشته مکانیکش
    شاید بگین پولیه ولی تو رشته های دیگه هم یه سری افراد رو به صورت مشروط قبول کردن درست عیننا مثل من
    تامپره رو نمیدونم چون منم ریجکت شدم ولی لاپینرانتا نه منو مشروط قبول کرده

Junior Member irtakweb آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gerard2007 نمایش پست ها
    سلام دوستان این حرفتون درست نیست میگین لاپینرانتا اصلا غیر فارغ التحصیل هارو بررسی نکرده من خودم اون موقع فارغ التحصیل نبودم اما قبول شدم تو رشته مکانیکش
    شاید بگین پولیه ولی تو رشته های دیگه هم یه سری افراد رو به صورت مشروط قبول کردن درست عیننا مثل من
    تامپره رو نمیدونم چون منم ریجکت شدم ولی لاپینرانتا نه منو مشروط قبول کرده
    ببین مهندس جان یه معادله ی ساده است : دانشگاه پولی = تعداد شرکت کننده ی کمتر = شانس بیشتر = گیر کمتر (به ترم آخر بودن و سایر جزئیات).
    مثلا من چلمرز سوئد که پولییه ورنکش بسیار بسیار بالاتره با ترم آخریم قبول شدم ولی lut نشدم.

پی نوشت : من چون tut قبول شدم و برسی هایی بعمل آوردم یه چیزی دستگیرم شد :
    اینکه tut با زیاد شدن متقاضی ، تعداد پذیرش را زیاد کرده اما lut نکرده ! به خاطر همین بعضی ها با شرایط خوب تو lut قبول نشدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط irtakweb نمایش پست ها
    ببین مهندس جان یه معادله ی ساده است : دانشگاه پولی = تعداد شرکت کننده ی کمتر = شانس بیشتر = گیر کمتر (به ترم آخر بودن و سایر جزئیات).
    مثلا من چلمرز سوئد که پولییه ورنکش بسیار بسیار بالاتره با ترم آخریم قبول شدم ولی lut نشدم.

پی نوشت : من چون tut قبول شدم و برسی هایی بعمل آوردم یه چیزی دستگیرم شد :
    اینکه tut با زیاد شدن متقاضی ، تعداد پذیرش را زیاد کرده اما lut نکرده ! به خاطر همین بعضی ها با شرایط خوب تو lut قبول نشدن
    عزیز دل من اگه به لیست قبولیهای لاپینرانتا نگاه کنی یه سری تو همه رشته ها مثل رشته من به صورت کاندیشنال اکسپت شدن که این افراد قبولا مشروط بر اینکه مدرک پایان تحصیلاتشون رو ارائه بدن ... یه کم اطلاعات بیشتری رو برای ارائه نظریه جمع آوری کن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)