صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 82

موضوع: بررسی علت ریجکت از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی علت ریجکت از دانشگاه های فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

اینکه tut با زیاد شدن متقاضی ، تعداد پذیرش را زیاد کرده اما lut نکرده ! به خاطر همین بعضی ها با شرایط خوب تو lut قبول نشدن
    تعداد کل قبولی در 4 رشته
    https://www.tut.fi/index.cfm?MainSel...814&Siteid=162
    16 نفر یعنی برای هر رشته 4 نفر این ریاده؟
    در ضمن شهره tempere هم خیلی بهتر از Lappeenranta هست
    کلا به احتمال زیاد دیدگاه هر گروه هر کدوم از دو دانشگاه فرق داشته ولی چیزی که مشخصه tut خیلی با ایرانی ها بهتره

Junior Member irtakweb آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raymound نمایش پست ها
    تعداد کل قبولی در 4 رشته
    https://www.tut.fi/index.cfm?MainSel...814&Siteid=162
    16 نفر یعنی برای هر رشته 4 نفر این ریاده؟
    در ضمن شهره tempere هم خیلی بهتر از Lappeenranta هست
    کلا به احتمال زیاد دیدگاه هر گروه هر کدوم از دو دانشگاه فرق داشته ولی چیزی که مشخصه tut خیلی با ایرانی ها بهتره
    من رشته خودم را گفتم
    it : 130

هر گرایش چیزی حدود 30 نفر

نقل قول نوشته اصلی توسط gerard2007 نمایش پست ها
    عزیز دل من اگه به لیست قبولیهای لاپینرانتا نگاه کنی یه سری تو همه رشته ها مثل رشته من به صورت کاندیشنال اکسپت شدن که این افراد قبولا مشروط بر اینکه مدرک پایان تحصیلاتشون رو ارائه بدن ... یه کم اطلاعات بیشتری رو برای ارائه نظریه جمع آوری کن
    عزیزم احتمالا اون ها اینقدر تو سایر مسائل مثل معدل و رزومه و ... قوی بودن که بهشون کاندیشنال پذیرش شدن .
    اگر این جور نبود پس من که تو tut قبول شدم باید lut هم می گرفت دیگه!!

پی نوشت : راستی این فقط یک نظریه است (مثل نظریه نسبیت!!) و ممکنه تا مدتها (یا هیچوقت) امکان اثباتش نباشه!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط irtakweb نمایش پست ها
    عزیزم احتمالا اون ها اینقدر تو سایر مسائل مثل معدل و رزومه و ... قوی بودن که بهشون کاندیشنال پذیرش شدن .
    اگر این جور نبود پس من که تو tut قبول شدم باید lut هم می گرفت دیگه!!

پی نوشت : راستی این فقط یک نظریه است (مثل نظریه نسبیت!!) و ممکنه تا مدتها (یا هیچوقت) امکان اثباتش نباشه!!!!!
    مفهوم کاندیشنال رو هم سعی داری برای اثبات نظریت تغییر بدی!!!!! در همه جای دنیا پذیرش مشروط برای افرادی هست که تا ددلاین فارغ التحصیل نمیشن .
    سعی نکن که بدون اطلاعات صحیح رابطه سازی کنی ....
    اصلا خودت یه دور جوابتو بخونی متوجه میشی که اگر قوی بودن چرا کاندیشنال دادن بهشون اگر هم ضعیف بودن که چرا پس قبولشون کردن ؟؟؟؟ نه من انیشتین هستم و نه تو و نه نظریه تو نظریه نسبیته ....

نقل قول نوشته اصلی توسط gerard2007 نمایش پست ها
    مفهوم کاندیشنال رو هم سعی داری برای اثبات نظریت تغییر بدی!!!!! در همه جای دنیا پذیرش مشروط برای افرادی هست که تا ددلاین فارغ التحصیل نمیشن .
    سعی نکن که بدون اطلاعات صحیح رابطه سازی کنی ....
    اصلا خودت یه دور جوابتو بخونی متوجه میشی که اگر قوی بودن چرا کاندیشنال دادن بهشون اگر هم ضعیف بودن که چرا پس قبولشون کردن ؟؟؟؟ نه من انیشتین هستم و نه تو و نه نظریه تو نظریه نسبیته ....
    ببین عزیزم کمی آروم باش ، فکر کنم این عصبانیات تاثیر رو تمرکزت گذاشته ها (الان باد بخندی نه اینکه به فکر انتقام بیفتی :دی)
    گویا متوجه نشدی :
    منظور بنده اینه که اکثر اون های که ترم آخری بودن تو lut رد شدن و اگه کسی ترم آخری بوده و پذیرش گرفته مورد استثنایی که سایر ویژگی هاش خوب بوده .
    در مورد کاندیشنال هم ، بنده خودم از چالمرز کاندیشنال هستم و در ددلاین هم ثبت نام کردم و در توضیحات نوشته که علت کاندیشنال بودنم اینه که ترم آخری هستم و باید اون جا که رفتم مدارک کافی مبتنی بر فراغت از تحصیل ارایه بدم.

سخت نگیر دوست من

Junior Member

اینم می تونه یه دلیل باشه
    the statement of purpose must be written by you and show your genuine motivation - agency language is easily discovered.

Junior Member

من رشته خودم را گفتم
    it : 130

هر گرایش چیزی حدود 30 نفر
    هر دپارتمان با توجه به نیازش و تواناییش احتمالا تصمیم می گیره
    پس کاره صحیح باید اینجوری باشه که رشته های هر دانشگاه رو با هم مقایسه کنیم نه دانشگاه هارو

Junior Member

چالمرز الآنم اقدام کنید قبول می شین پس با فنلاند مقایسش نکنید.
    مثل مقایسه آزاد بیضا با صنعتی شریف هست

مهندس جان دانشگاه صنعتی چالمرز کشور سوئد را منظورته دیگه ؟؟؟ نکنه پاکستان هم چالمرز داره !؟

خوب خدا کنه اینجور باشه که تو داری میگی ، ما که داریم میریم شریف (فنلاند ، tut) !!!
    ببین یه بررسی حتما بکن دوست من، سطح چالمرز بسیار بالاست ، اینقدر که بعضی از بچه های اونجا میگن حتی ارزش داره 45 میلیون واسه 2 سال بدی و بیای ولی جای دیگه نری
    تنها علت قبول شدن امسال بعضی ها در چالمرز پولی شدن و کم شدن تعداد متقاضی هاست!!

Junior Member

مهندس جان دانشگاه صنعتی چالمرز کشور سوئد را منظورته دیگه ؟؟؟ نکنه پاکستان هم چالمرز داره !؟

خوب خدا کنه اینجور باشه که تو داری میگی ، ما که داریم میریم شریف (فنلاند ، tut) !!!
    ببین یه بررسی حتما بکن دوست من، سطح چالمرز بسیار بالاست ، اینقدر که بعضی از بچه های اونجا میگن حتی ارزش داره 45 میلیون واسه 2 سال بدی و بیای ولی جای دیگه نری
    تنها علت قبول شدن امسال بعضی ها در چالمرز پولی شدن و کم شدن تعداد متقاضی هاست!!
    دقیقا منم با مدارک نصفه نمیه بعد از ددلاین قبول شدم شهرییه رو که دیدم .... خودتوتون می دونین
    اگرم تا حالا سطحش بالا بود کاره بچه های آسیا بود به زودی اونم میاد پایین اثلا فکرش رو نکنید
    با اونهمه پول باسه نیوریلند و دانشگاه auckland پذیرش می گیریم لافل شانس باسه اقامت اونجا بیشتره انقدرم سرد نیست
    تاره شانسه بورسشم بیشتره وقتی باسه اسکولارشیپ سرچ می کنی جلوی ایران خالی نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)