صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 1213141516171819202122
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 214 , از مجموع 214

موضوع: ژورنالهای پولی - Open Access Journals

پیش فرض پاسخ : ژورنالهای پولی - Open Access Journals

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    رشته بنده برق-قدرت است ولی من هم شنیدم که استادهای خارجی دید پایین تری نسبت به Access نسبت به سایر ژورنال ها دارن چون پولی است. حالا صحتش رو نمی دونم.
    سلام و درود. کلا تو برق زیرمجموعه های IEEE حتی بدترینش مقدم هستن بر هر نشریه دیگه ای و توش شکی نیست.در مورد الزویر ،معمولا ژورنالای برقیش چندان شناخته شده نیستن و IET رو دیدم بیشتر روش کار میکنن اساتید خارجی

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام، چه زمانی باید مقاله به زورنالی مانند IEEE Access فرستاده بشه؟ چون شنیدم مجله کلی است و تخصصی نیست. مرسی.
    ملاک ارزیابی شما بایستی رتبه مجله باشد که در لیست JCR در رشته تخصصی مشخص شده است نه ناشر آن. اما در مورد مجله مذکور به عرض برسانم سطح آن از برخی مجلات تخصصی برق قدرت در خیلی از ناشرهای معتبر پایین تر است. اما خوب بایستی به سطح مقاله خود هم توجه کنید. برای اینکه بهتر متوجه شوید چند ماه قبل مقاله ای از این مجله برای داوری برای من فرستاده شده بود و در متن ایمیل داوری به صراحت تاکید شده بود که نوآوری فوق العاده مقاله برای این مجله اصلا ملاک نمی باشد. خودتان می توانید از این جمله نتیجه لازم را بگیرید. ضمن اینکه دقت کنید که مجله مذکور پولی می باشد و این را هم در نظر داشته باشید که توانایی پرداخت هزینه را دارید یا خیر.
    در کل، به نظر من سایر مجلات تخصصی برق قدرت که توسط ناشرهای معتبر مختلف، منتشر می شوند را هم مورد توجه قرار دهید. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    ملاک ارزیابی شما بایستی رتبه مجله باشد که در لیست JCR در رشته تخصصی مشخص شده است نه ناشر آن. اما در مورد مجله مذکور به عرض برسانم سطح آن از برخی مجلات تخصصی برق قدرت در خیلی از ناشرهای معتبر پایین تر است. اما خوب بایستی به سطح مقاله خود هم توجه کنید. برای اینکه بهتر متوجه شوید چند ماه قبل مقاله ای از این مجله برای داوری برای من فرستاده شده بود و در متن ایمیل داوری به صراحت تاکید شده بود که نوآوری فوق العاده مقاله برای این مجله اصلا ملاک نمی باشد. خودتان می توانید از این جمله نتیجه لازم را بگیرید. ضمن اینکه دقت کنید که مجله مذکور پولی می باشد و این را هم در نظر داشته باشید که توانایی پرداخت هزینه را دارید یا خیر.
    در کل، به نظر من سایر مجلات تخصصی برق قدرت که توسط ناشرهای معتبر مختلف، منتشر می شوند را هم مورد توجه قرار دهید. موفق باشید.
    بله، مقاله بنده علیرقم کار کردن بسیار زیاد روی آن دارای نوآوری آنجنانی نیست که مثلا سیستم کنترلی اضافه کرده باشم و یا فرمولی جدید اضافه کرده باشم، در غیر این صورت به IEEE transaction ها می فرستادم. ولی سوالم این است آیا اول به Elsevier بفرستم و بعد اگر ریجکت شد به access؟ ممنون
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

بله، مقاله بنده علیرقم کار کردن بسیار زیاد روی آن دارای نوآوری آنجنانی نیست که مثلا سیستم کنترلی اضافه کرده باشم و یا فرمولی جدید اضافه کرده باشم، در غیر این صورت به IEEE transaction ها می فرستادم. ولی سوالم این است آیا اول به Elsevier بفرستم و بعد اگر ریجکت شد به access؟ ممنون
    الزویر و سایر ناشرها، مجلات مختلفی دارند به رتبه مجله دقت کنید اگر سطح مقاله تان پایین تر است به مجلات رتبه های پایین تر در لیست JCR بفرستید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)