صفحه 14 از 22 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 214

موضوع: ژورنالهای پولی - Open Access Journals

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : ژورنالهای پولی - Open Access Journals

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.یعنی الان اگر مقاله ام و این ژورنال چاپ کنه می تونم به عنوان ISI به دانشگاه مقصد ارائه اش کنم؟
    همچنین می تونم روش حساب کنم؟راستش برای رزومه بورس گرفتن می خوام.
    شما ژورنال دیگه ای میشناسین که حداکثر تا 2 ماه جواب بده و معتبر باشه؟
    من برای انگلستان و نیوزلند و .. می خوام اقدام کنم
    دوست عزیز،
    این ژورنال ISI نیست و کلا ژورنال معتبری هم به نظر نمی رسد.
    75 دلار می گیرد.

سلام بچه ها من یه ژورنال کامپیوتر می خواستم که آ ی اس آی باشه سریع هم جواب بده پولی هم باشه اشکال نداره تا اکسپت نگیرم اجازه دفاع نمی ده استادم ارشد هستم ترم هفت کمکم کنین در زمینه داده کاوییه سوالم داشتم ژورنالهای hindawi چه ژورنالهایی هستن؟ سریع جواب میدن؟ پولی هستن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات-سیستم

سلام . لطفا اگر ژورنالهایی در حوزه برق و پردازش تصویر می شناسید که پولی نباشن یا پول کمی بگیرن( isi نبودنشان مهم نیست) و سریع جواب بدن رو معرفی کنید. فقط می خوام تو بلک لیست وزارت علوم نباشه ، برای پر کردن رزومه می خوام
    با سپاس

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

با سلام
    مقاله ای رو برای یه ژورنال ISI فرستادم که ریجکت شد. حالا می خواستم مقاله رو در یکی از ژورنال های پولی چاپ کنم.
    به نظرتون چاپ کردن مقاله در همچنین ژورنالی می تونه اثر منفی تو رزومه داشته باشه؟!
    ...::: یه بغل آرامش، یه سیر دل خوش، همه خواسته من از زندگی :::...

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadaliv نمایش پست ها
    با سلام
    مقاله ای رو برای یه ژورنال ISI فرستادم که ریجکت شد. حالا می خواستم مقاله رو در یکی از ژورنال های پولی چاپ کنم.
    به نظرتون چاپ کردن مقاله در همچنین ژورنالی می تونه اثر منفی تو رزومه داشته باشه؟!
    دوست گرامی،

هرچند از نظر آماری اکثر ژورنال های بی اعتبار پولی هستند، اما ژورنال های معتبر و بعضا ISI با ایمپکت بالا هم وحود دارند که برای بررسی یا چاپ مقاله پول دریافت می کنند. بنابراین در مورد اعتبار ژورنال (و طبعا تاثیر بر رزومه) باید با توجه به عوامل متعددی تصمیم بگیرید.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadaliv نمایش پست ها
    با سلام
    سلام

اگر ژورنال معتبری باشه، پولی بودنش نقطۀ ضعف محسوب نمیشه. به این لیست نگاه کنید؛ این ژورنال ها همگی ISI هستند.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

با سلام و خسته نباشید. راستش پارسال با یکی از دوستانم مقاله ای به یک جورنال خارجی فرستادیم. که اکسپتش اومد وحالا مجله یه پیغام داده که قبل از چاپ باید یه سری اطلاعات زیر رو تکمیل کنیم.
    (springer)International Journal of Advanced StructuralEngineering (IJASE) (91)
    Please indicate if you would like to:

• order Open Choice, i.e. publish the article as open access. The published version will then become freely availabe for anyone worldwide in exchange for payment of an open access charge.
    • order paper offprints or e-offprints of your article upon issue publication
    • order poster of your article with issue cover page, article title and the authorship

In order for the publication of your article to proceed you must go to the above website and complete the request. The entire process should take about 10 minutes.
      You can help us facilitate rapid publication by returning your answers within 2 working days.
      PLEASE NOTE: This link expires WITHIN 7 DAYS after this e-mail has been sent to you so please make sure you complete the request before this date.
      This is an automated e-mail; please do not reply to this account. If you have any questions, please go to our help pages.
      Thank you very much.
      Kind regards,
      Springer Author Services

راستش من دقیقا منظور جملات بالا رو متوجه نشدم و نمیدونم چطور باید این اطلاعات رو تکمیل کنم.
      از یکی از دوستام که واردتر بود پرسیدم اون گفت که : "این اطلاعات هم پرکردنشون ضرورتی نداره. و باید در جوابشون خیر باید بزنید. توی مواردی که نام برده بهتون گفته مثلا آیا شما می خواین مقالتون رایگان در دسترس عموم باشه؟ اگه شما بگین بله باید بعدش خودتون هزینش رو بدین که بقیه رایگان استفاده کنن. بنابراین شما توی سایتشون باید گزینه خیر رو اگه داره بزنید. در واقع هیچ کدوم از این سه مورد رو نمی خواین و توی پروفایلتون منفی رو بزنید که یعنی تمایلی نداری"

آیا واسه هر سه موردی که خواسته باید جواب منفی بدم؟ بعد مشکلی پیش نمیاد؟ منظور مورد دوم و سومی که خواسته دقیقا چیه؟

میشه لطفا راهنماییم کنید؟
      چون تا یکی دو روز آینده باید بفرستم اینارو. عجله دارم یه مقدار.
      سپاسگزارم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ژورنالهای پولی

با سلام، آيا ليستي از ژورنال هاي open access در حوزه دندانپزشكي و جراحي فك و صورت و مدت زمان acceptance مقالات در دسترس است؟ لطفا راهنمايي بفرماييد. مچكرم.

سلام دوستان

کسی از دوستان سابقه چاپ مقاله در انتشارات hidawi داره؟ ارزش داره چاپ تو این انتشارات با توجه به هزینه ای که می گیرن (حدود 600 دلار!) و editorial borad هاش واقعا درسته؟ چون بعضی ژرنال هاش ادیتورهای خیلی خوبی داره اون جور که تو پیج ژرنال نوشتن!!

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی از دوستان سابقه چاپ مقاله در انتشارات hidawi داره؟ ارزش داره چاپ تو این انتشارات با توجه به هزینه ای که می گیرن (حدود 600 دلار!) و editorial borad هاش واقعا درسته؟ چون بعضی ژرنال هاش ادیتورهای خیلی خوبی داره اون جور که تو پیج ژرنال نوشتن!!

با تشکر
    سلام دوست عزیز من با این ژورنال مکاتبه نداشتم اما در رابطه با اعتبار یک ژورنال دو چیز اهمیت داره:
    1- تا جاییکه تحلیل ها نشون میده معمولا ژورنال های پولی معتبر نیستند
    2- مدت زمان بررسی یک مقاله، برای مثال و قتی مقاله ای در عرض روز در یک زورنال چاپ میشه از نظر اساتید و مشاهدات، این مقاله اصلا داوری نشده و این ارزش مقاله رو پایین میاره و همینطور ارزش ژورنال رو
    ISI ها کارشون فقط چاپ مقاله نیست و کارهای دیگه ام در عرصه ی نشر انجام میدن و بوسیله ی اون فعالیت ها به اعتبارشون اضافه میشه. اما اگر داوران معتبر هستن میشه به اعتبار ژورنال امیدوار بود. البته اینها حاصل تجربیات و نظرات خودمه و ممکنه ناقص عرض کرده باشم.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)