صفحه 19 از 22 نخستنخست ... 910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 214

موضوع: ژورنالهای پولی - Open Access Journals

پیش فرض پاسخ : ژورنالهای پولی

سلام دوستان
    کسی میتونه در مورد این متن بهم کمک کنه؟
    The submission and peer-review of manuscripts are free of charge. Authors are only requested to pay USD($) 1800 or Euro(€) 1500 or GBP(£) 1375 per article as royalty fee.
    نمیدونم درست متوجه شدم یا نه، این ژورنال برای سابمیت و داوری مقاله از نویسنده پولی نمیگیره، ولی اگه اکسپت بشه نویسنده ها باید 1800 دلار بپردازن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : ژورنالهای پولی

نقل قول نوشته اصلی توسط masoumeh63 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میتونه در مورد این متن بهم کمک کنه؟
    The submission and peer-review of manuscripts are free of charge. Authors are only requested to pay USD($) 1800 or Euro(€) 1500 or GBP(£) 1375 per article as royalty fee.
    نمیدونم درست متوجه شدم یا نه، این ژورنال برای سابمیت و داوری مقاله از نویسنده پولی نمیگیره، ولی اگه اکسپت بشه نویسنده ها باید 1800 دلار بپردازن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام ظاهرا همانگونه که نوشته اید می باشد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ژورنالهای پولی - Open Access Journals

سلام دوستان من يك سوال داشتم من ميخوام براي دكتري اقدام كنم و يك مقاله از پايان نامه ام دارم كه scopus است و براي پذيرش ميگن بايد تعداد مقاله ام بيشتر باشه و isi باشه يكسري از دوستان پيشنهاد دادن كه بخرم و پول بدم اسمم رو بنويسن اين امكان پذير هيست؟ نظر شما چي هست آيا مشكلي پيش مياد يا نه ؟ و آيا در پذيرش و فاند تاثير گذاره؟ سپاس ار راهنماييتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی_ فیزیولوژی و اصلاح گل و گیاهان زینتی

سلام . ممکنه اگر کسی اطلاع داره در مورد open access بودن ژورنال Material Research Express بهم اطلاعات بده؟ در بخش راهنما اشاره به هزینه نکرده و نگفته open access اما بعد از فرستادن مقاله کپی رایت فرمی فرستاده که راجب هزینه صحبت کرده!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ..........

سلام برای ترکیش ژورنال راجع به نحوه رفرنس دهی در متن این جمله رو گفته
    Do not useindividual sets of square brackets for citation numbers that appear together, e.g., [2,3,5–9], not [2], [3], [5]–[9].
    دقیق متوجه نمیشم لطفا هر کس میتونه ترجمه ش رو به من بگه ممنون.

Junior Member

مسئله خیلی ساده است. مشخص هست که بر اساس فرمت این مجله رفرنس های داخل متن باید به صورت شماره گذاری شده ارجاع داده بشند و گویا جمله یا قسمت هایی در داخل مقاله شما هست که از چندین شماره رفرنس کنار هم استفاده شده. این میگه شماره رفرنس ها رو تک تک در براکت های جداگانه قرار نده و همه رو داخل یک براکت بگذارید. یعنی شماره رفرنس هایی که کنار هم هستند باید داخل یک براکت قرار بگیرند : حالت صحیح : [1,3,5]

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ..........

نقل قول نوشته اصلی توسط mfarzad نمایش پست ها
    مسئله خیلی ساده است. مشخص هست که بر اساس فرمت این مجله رفرنس های داخل متن باید به صورت شماره گذاری شده ارجاع داده بشند و گویا جمله یا قسمت هایی در داخل مقاله شما هست که از چندین شماره رفرنس کنار هم استفاده شده. این میگه شماره رفرنس ها رو تک تک در براکت های جداگانه قرار نده و همه رو داخل یک براکت بگذارید. یعنی شماره رفرنس هایی که کنار هم هستند باید داخل یک براکت قرار بگیرند : حالت صحیح : [1,3,5]
    ممنون از پاسخگویتتون یعنی به این شکل درسته؟[9-2,3,5]

Junior Member

سلام.
    این مجلات پولی قبل از ارسال مقاله و سابمیت اعلام میکنن که هزینه چقدر خواهد شد؟

سلام،

ایا این ژورنال پولی است؟

Authors are requested to make a payment toward the cost of disseminating their research results. Waivers may be available for certain authors, for example, from low GDP countries or those who, for other reasons, do not have access to funds to cover the fee. Authors can request be free or a waiver on acceptance of their article. The ability to pay does not influence whether or not a manuscript is accepted for publication.

انتشارات ژورنال هم اسمش هست: (
    Natural Sciences Publishing (NSP)

Junior Member

سلام، می خوام برای یک ژورنال مقاله ارسال کنم ولی پولیه، دنبال یک متن می گردم که به ادیتور بگم در ایران نمی تونیم پول واریز کنیم و اگر امکان داشته باشه این پول رو واریز نکنیم. کسی می تونه در نامه نگاریش کمکم کنه؟ چه جوری بنویسم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)