صفحه 13 از 22 نخستنخست ... 345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 214

موضوع: ژورنالهای پولی - Open Access Journals

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

پیش فرض پاسخ : ژورنالهای پولی - Open Access Journals

سلام دوستان

خواهشا چنتا ژورنال پولی که زود جواب میدن در رشته ی تاریخ و ادبیات و فلسفه بهم معرفی کنید . ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi20 نمایش پست ها
    هر کس مجله ISI یا ISC سراغ داره که زود جواب میدن و زمینه مهندسی هستند معرفی کنه لایک میگیره
    چه زمینه مهندسی؟

Banned

پیش فرض پاسخ : فهرست ژورنال های OpenAccess (با Publication fee) که ISI هم هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز

جرنالهای ای اس ای پولی معمولا یک در خواست تخفیف بدی راحت تا 25 در صد کم می کنند ولی من پیشنهادم اینه که از 60 تا 70 % تخفیف خودت پیشنهاد بدی که به 40% راضی بشوند من تا 40 % تخفیف گرفتم تا الان!
    دوست عزیز با سلام
    میتونی نامه مکاتبه با ادیتور مجله برای گرفتن تخفیف یا مشابه اون (مثلا اینکه کشور ما تحریمه و امکان رداخت بانکی برام مشکله) رو اینجا بزاری یا برام پیام خصوصی اتچ کنی؟ ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد برق دانشگاه ازاد تهران

پیش فرض پاسخ : فهرست ژورنال های OpenAccess (با Publication fee) که ISI هم هستند

سلام دوستان....میشه لطفا آی اس آی پولی در زمینه زنجیره تامین مهندسی صنایع بهم معرفی کنید....من یکی میشناسم وای 1600 دلاره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد برق دانشگاه ازاد تهران

دوستان میشه از ژورنالی که قیمتش را هم تعیین کرده(نه مثل بعضی ها آخر بگه ما پولی بودیم)هم تخفیف گرفت؟؟؟؟آخه 1600 دلار خیلی زیاده....نامردیه

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط baranshakeri نمایش پست ها
    دوستان میشه از ژورنالی که قیمتش را هم تعیین کرده(نه مثل بعضی ها آخر بگه ما پولی بودیم)هم تخفیف گرفت؟؟؟؟آخه 1600 دلار خیلی زیاده....نامردیه
    غیر ممکن نیست. من مواردی دیدم که هیئت تحریریه، تخفیف داده چون سطح مقاله، بالا بوده و نمی خواسته به خاطر مسائل مالی، از دست بده.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

سلام. من در یکی از ژور نال های taylor & francis مقااله دادم . در سایتشون چیزی راجع به پول ننوشتن. ولی چند روز پیش ایمیل زدن که برای اینکه هزینه چاپ و پست گران شده 270 دلار پس از اکسپت شدن باید بدم. این مجله اپن اکسس نیست یعنی باید مقاله هاش رو بخرند. آیا این جزء مجلات پولی محسوب میشه؟ و اینکه اگه پس از اکسپت شدن نتونم پول رو بدم می تونم مقاله مو بگیرم یه جای دیگه بفرستم؟ یعنی می تونند کاری کنند که مقاله مو نتونم جای دیگه ای بفرستم. ضمنا گفتن با دادن این پول تا یک سال می تونم از مقالات taylor & francis رایگان استفاده کنم. ممنون

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان چطور می تونم ببینم این ژورنال چقدر هزینه داره؟
    اصلا اعتبارش چطوره؟
    International Journal of Economy, Management and Social Sciences ISSN: 2306-7276

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان چطور می تونم ببینم این ژورنال چقدر هزینه داره؟
    اصلا اعتبارش چطوره؟
    International Journal of Economy, Management and Social Sciences ISSN: 2306-7276
    سایت ژورنال فعلا خرابه و باز نمیشه تا واست هزینه رو پیدا کنم . ولی اگه تونستی وارد سایت بشی احتمالا در قسمت About یا Publication Fee میتونی هزینه رو پیدا کنی یا به ادیتور ایمیل بزنی و هزینه رو بپرسی. معمولا ژورنالهای غیر ISI و پولی به ایمیلها به سرعت پاسخ میدن.
    در مورد اعتبار مقاله هم من مقالاتش رو با Google Cite چک کردم ، مقالاتش خیلی مرجع نبودند . ولی تو ISC نمایه میشه و واسه ایران قطعا معتبر هست. ژورنال های غیر ISI با ناشرهای غیرمعروف ، معمولا توو یک سطح هستند و اون کیفیت مقاله شماست که مهمه . پس اگه توو همین سطح ژورنالها می گردین سعی کنید به ژورنالی بفرستید که زودتر مراحل داوری رو انجام می دن.
    موفق باشید

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط omidas نمایش پست ها
    سایت ژورنال فعلا خرابه و باز نمیشه تا واست هزینه رو پیدا کنم . ولی اگه تونستی وارد سایت بشی احتمالا در قسمت About یا Publication Fee میتونی هزینه رو پیدا کنی یا به ادیتور ایمیل بزنی و هزینه رو بپرسی. معمولا ژورنالهای غیر ISI و پولی به ایمیلها به سرعت پاسخ میدن.
    در مورد اعتبار مقاله هم من مقالاتش رو با Google Cite چک کردم ، مقالاتش خیلی مرجع نبودند . ولی تو ISC نمایه میشه و واسه ایران قطعا معتبر هست. ژورنال های غیر ISI با ناشرهای غیرمعروف ، معمولا توو یک سطح هستند و اون کیفیت مقاله شماست که مهمه . پس اگه توو همین سطح ژورنالها می گردین سعی کنید به ژورنالی بفرستید که زودتر مراحل داوری رو انجام می دن.
    موفق باشید
    ممنون از راهنماییتون.یعنی الان اگر مقاله ام و این ژورنال چاپ کنه می تونم به عنوان ISI به دانشگاه مقصد ارائه اش کنم؟
    همچنین می تونم روش حساب کنم؟راستش برای رزومه بورس گرفتن می خوام.
    شما ژورنال دیگه ای میشناسین که حداکثر تا 2 ماه جواب بده و معتبر باشه؟
    من برای انگلستان و نیوزلند و .. می خوام اقدام کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)