صفحه 2 از 22 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 214

موضوع: ژورنالهای پولی - Open Access Journals

پیش فرض پاسخ : ژورنالهای پولی

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    ژورنال های ISC مربوط به جهان اسلام ایمپکت فاکتور دارن.
    فایل پیوست 5035
    ژورنال های جهان اسلام همونطوری که از اسمش پیداست یه ارگان جدا هست و لزوما ISI نیستند و IF هم معمولا ندارند.
    هرچند نفس کار اندیس کردن ژورنال های جهان اسلام (ولو اینکه اسمش با هدفش نخونه به خاطر بی مرز بودن و جهانی بودن علم) کار بدی نیست ولی عملا این اندیس یه جور راه فرار اساتید وطنی شده که توان چاپ مجلات معتبر رو ندارند و با این اندیس بعضا پروفسور هم میشن :دی

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط Geek نمایش پست ها
    ژورنال های جهان اسلام همونطوری که از اسمش پیداست یه ارگان جدا هست و لزوما ISI نیستند و IF هم معمولا ندارند.
    هرچند نفس کار اندیس کردن ژورنال های جهان اسلام (ولو اینکه اسمش با هدفش نخونه به خاطر بی مرز بودن و جهانی بودن علم) کار بدی نیست ولی عملا این اندیس یه جور راه فرار اساتید وطنی شده که توان چاپ مجلات معتبر رو ندارند و با این اندیس بعضا پروفسور هم میشن :دی
    این مجلات آی اس ای نیستن اما ایمپکت دارن...

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    این مجلات آی اس ای نیستن اما ایمپکت دارن...
    البته واسه دوستانی که فعلا با این قضایا آشنائی ندارن و فایلها رو دانلود میکنن فایل PDFی که آقای rezacomposite گذاشتن همون مجلات ISI هست. و کاملا معتبرند (منم ورژن اکسل همین لیست رو آپ کردم)

اما بحث من راجع به مجلات جهان اسلام هست بله خوب مسلمه که IF دارند ولی این IF رو خود ISC محاسبه میکنه و با IF موسسه تامسون فرق میکنه درسته؟ خوب صحبت من هم همین بود یعنی بحثم سر اعتباربود خوب مسلم هست که اعتبار اندیکس ISI بالاتر هست.
    البته اگه غیر اینه خوشحال میشم بدونم

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

البته واسه دوستانی که فعلا با این قضایا آشنائی ندارن و فایلها رو دانلود میکنن فایل PDFی که آقای rezacomposite گذاشتن همون مجلات ISI هست. و کاملا معتبرند (منم ورژن اکسل همین لیست رو آپ کردم)

اما بحث من راجع به مجلات جهان اسلام هست بله خوب مسلمه که IF دارند ولی این IF رو خود ISC محاسبه میکنه و با IF موسسه تامسون فرق میکنه درسته؟ خوب صحبت من هم همین بود یعنی بحثم سر اعتباربود خوب مسلم هست که اعتبار اندیکس ISI بالاتر هست.
    البته اگه غیر اینه خوشحال میشم بدونم
    معلومه که اعتبار مجلات آی اس آی بالاتر هست...نه محاسبات طبق تامسون هست...من ایمپکت هارو دیدم. همشون زیر 0.1 هستن...فقط یکشون حدود .0.15 بود

ممنون
    منظورم اینه که مثلا مجله ای رو فرض کنید که توی هر دو لیست هست IF اش یکی هست؟
    روش محاسبه یکی هست ولی بجز روش محاسبه دیتابیس مورد استفاده هم هست. با توجه به اعدادی که گفتین (رنج معمول ایمپکت ISI مجلات خاورمیانه هم همین جدوداست)
    1. آیا ISC از همون دیتابیس (یا حداقل گستره ی) ISI استفاده میکنه واسه محاسبه؟
    2. آیا بین مجلات دو لیست همپوشانی وجود داره؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

ممنون
    منظورم اینه که مثلا مجله ای رو فرض کنید که توی هر دو لیست هست IF اش یکی هست؟
    روش محاسبه یکی هست ولی بجز روش محاسبه دیتابیس مورد استفاده هم هست. با توجه به اعدادی که گفتین (رنج معمول ایمپکت ISI مجلات خاورمیانه هم همین جدوداست)
    1. آیا ISC از همون دیتابیس (یا حداقل گستره ی) ISI استفاده میکنه واسه محاسبه؟
    2. آیا بین مجلات دو لیست همپوشانی وجود داره؟
    نه بعیده همپوشانی داشته باشن...اصول محاسبه یکی هست. اخیرا مجله Iranian Journal of Materials Science and Engineering توی اسکاپوس هم ایندکس میشه...ولی آی اس آی نیست...اما خدایی اعتبارش کم نیست...واقعا دقیق برررسی میکنن مقاله رو...

Junior Member

سلام به همه دوستان، از همه دوستایی که تو این زمینه صاحب نظر هستن خواهش میکنم نظر بدن و راهنمایی کنن. من دوتا مقاله تو زمینه برق الکترونیک دارم و تصمیم دارم تو دوتا ژورنال ،یکی WASJ(world applied sciences journal) و یکی دیگه رو تو C
    JPAS(canadian journal pure applied sciences) چاپ کنم . هیچ تجربه ای هم ندارم به لحاظ زمانی هم تو force هستم . این ژورنالها چقدر معتبرند و چقدر تو رزومه ام تاثیر دارند؛خواهش میکنم راهنمایی کنید مخصوصا عزیرانی که این فیلد expert هستن. ممنون

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Ar78 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان، از همه دوستایی که تو این زمینه صاحب نظر هستن خواهش میکنم نظر بدن و راهنمایی کنن. من دوتا مقاله تو زمینه برق الکترونیک دارم و تصمیم دارم تو دوتا ژورنال ،یکی WASJ(world applied sciences journal) و یکی دیگه رو تو C
    JPAS(canadian journal pure applied sciences) چاپ کنم . هیچ تجربه ای هم ندارم به لحاظ زمانی هم تو force هستم . این ژورنالها چقدر معتبرند و چقدر تو رزومه ام تاثیر دارند؛خواهش میکنم راهنمایی کنید مخصوصا عزیرانی که این فیلد expert هستن. ممنون

سلام دوست گرامی

WASJ جز low credit journals هست.

فهرستی از برخی از مجلات کم اعتبار

WSEAS Journals
    GESTS Journals
    IASTED Journals
    Medwell Journals
    IDOSI journals
    American J of Applied Sciences--AJAS
    World Applied Sciences Journal --WASJ
    Journal of Applied Sciences
    Int'l Journal of Comp Sci & Network Security--IJCSNS
    Pakistan Journal of Biological Sciences
    Applied Mathematics and Computation
    Asian Journal of Chemistry

منبع : استادان علیه تقلب (Professors Against Plagiarism)

در مورد مجله canadian journal pure applied sciences، اطلاعی ندارم.

موفق باشید
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Junior Member

ممنون
    . یعنی حتی کیفیفت مقاله هم به نظرتون که در اون به چاپ میرسه تاثیری توی رزومه نداره ؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط Ar78 نمایش پست ها
    ممنون
    . یعنی حتی کیفیفت مقاله هم به نظرتون که در اون به چاپ میرسه تاثیری توی رزومه نداره ؟
    معلومه که داره...هر مقاله ای امتیاز خاص خودش رو داره...اگه میدونی نمیتونه تو مجله بهتر مقاله چاپ کن شک نکن که بفرستی به همین مجله...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)