صفحه 3 از 22 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 214

موضوع: ژورنالهای پولی - Open Access Journals

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ژورنالهای پولی

دوست عزیز ممنون از راهنمایی ات،

ولی اون لینکی که دادی درست load نمیشه، میخواستم ببینم از طریق دیگه ای نمیشه credite ژورنالها رو چک کرد؟
    همینطور نظرتون رو در مورد ژورنال AJBAS میخواستم بدونم که در چه حدی هست،اصلا ارزش سابمیت کردن دارن یا نه؟ خیلی عذر میخوام اگه طولانی شد:ممنون میشم اگه جواب بدین!

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Ar78 نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از راهنمایی ات،

ولی اون لینکی که دادی درست load نمیشه، میخواستم ببینم از طریق دیگه ای نمیشه credite ژورنالها رو چک کرد؟
    همینطور نظرتون رو در مورد ژورنال AJBAS میخواستم بدونم که در چه حدی هست،اصلا ارزش سابمیت کردن دارن یا نه؟ خیلی عذر میخوام اگه طولانی شد:ممنون میشم اگه جواب بدین!
    سلام دوست عزیز

بله حق با شماست، سایت را فی ل ت ر کردن، نمی دونم چرا! می تونید با روش های دیگه وارد سایت بشید.

در مورد سوالتون من متاسفانه اطلاعی ندارم. یکی از دوستان به نام ashkan78404 اطلاعات خوبی در مورد ژورنال های مختلف دارند. از ایشون راهنمایی بخواید.

موفق باشید.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

دوست عزیز متاسفانه ژورنال Wasj در حال حاضر در ایران بسیار بدنام شده و به شکلی شایدحتی چاپ مقاله در چنین ژورنالی بار منفی نیز داشته باشد به ویژه اگر فرض کنید شما کلا یک paper داشته باشید و ان هم در این ژورنال. و اما در باره AJBAS که بر خلاف اینکه شروع اسم آن با Australian هست کل handling process و چاپ مجله دست یک پاکستانی بی نام و نشان در علم هست تا ۲ سال گذشته که پروسس آن به این شکل بود که اگر شما دستور آشپزی هم برایشان submit میکردین accept میشد. تصور نمیکنم بعد از ۲ سال تغیری در این روند داده باشند. فکر میکنم که version کانادائی این مجلات از کیفیت بهتری برخوردار باشد هرچند که معمولا اداره کنندگان اصلی این مجلات پاکستانی، هندی یا عرب میباشند.

ApplyAbroad Hero

اساتید گرام اخیرا مقاله ای از بنده در یک ژورنال ISI پذیرفته شده و یک ضرب الاجل برای پرداخت فی آن تعیین کرده... گفته مبلغ رو پرداخت کنید تا سری بعدی (یک ماه دیگه) چاپ بشه
    سوال: من این مبلغ رو چطور پرداخت کنم؟؟ اگه از کارت های اعتباری بخوام استفاده کنم ایا امکان دسترسی به این کارت ها در شهرستان هست؟؟
    سوال بعدی اینکه اگر من فی را در ددلاین مقرر پرداخت نکنم ایا اکسپتنس مقاله ام کنسل میشه ؟؟؟
    بسیار ممنون میشم جواب بدید

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

نقل قول نوشته اصلی توسط Geek نمایش پست ها
    impact factor رو همین موسسه تامسون (isi) تعیین میکنه
    بنابراين هر مقاله اي كه ISI باشه، IF هم داره. درسته؟ هر مقاله اي هم كه IF داره ISI هم هست، درسته؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فهرست ژورنال های OpenAccess (با Publication fee) که ISI هم هستند

ببخشید میشه بگید منظور از اوپن اکسس چیه وچه حسنی داره؟ من هر چی گشتم چیزی راجه به برنامه ریزی حمل و نقل یا شهری ندیدم تاپیک من بی ار تی هست. می رود تو شاخه urban study ? سوال بعدی من اینه ازکجا ابمپکت فکتور چک کنم که ببینم اوکیه

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : فهرست ژورنال های OpenAccess (با Publication fee) که ISI هم هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط reza604 نمایش پست ها
    ببخشید میشه بگید منظور از اوپن اکسس چیه وچه حسنی داره؟ من هر چی گشتم چیزی راجه به برنامه ریزی حمل و نقل یا شهری ندیدم تاپیک من بی ار تی هست. می رود تو شاخه urban study ? سوال بعدی من اینه ازکجا ابمپکت فکتور چک کنم که ببینم اوکیه
    سلام

برای اطلاع در مورد این نوع ژورنال ها اینجا را مطالعه بفرمایید.

برای ایمپکت فکتور این تاپیک و این تاپیک را مطالعه بفرمایید.

در مورد ژورنال open accsess مربوط به برنامه ریزی حمل و نقل یا شهری اطلاعی ندارم.

موفق باشید.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    École Polytechnique de Montréal, Mechanical Enginnering

بچه ها یکی میتونه بگه میانگین فی یک زورنال اروپایی با ایمپکت 0.5حدود چند یورو هستش؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    École Polytechnique de Montréal, Mechanical Enginnering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    اساتید گرام اخیرا مقاله ای از بنده در یک ژورنال ISI پذیرفته شده و یک ضرب الاجل برای پرداخت فی آن تعیین کرده... گفته مبلغ رو پرداخت کنید تا سری بعدی (یک ماه دیگه) چاپ بشه
    سوال: من این مبلغ رو چطور پرداخت کنم؟؟ اگه از کارت های اعتباری بخوام استفاده کنم ایا امکان دسترسی به این کارت ها در شهرستان هست؟؟
    سوال بعدی اینکه اگر من فی را در ددلاین مقرر پرداخت نکنم ایا اکسپتنس مقاله ام کنسل میشه ؟؟؟
    بسیار ممنون میشم جواب بدید
    میشه مبلغ رو بگید چنده؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mabna نمایش پست ها
    میشه مبلغ رو بگید چنده؟
    The journal was not indexed in Thomson web of science (ISI), but indexed as Thomson Master Journal. The fee was around 180 USA Dollars

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)