صفحه 4 از 22 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 214

موضوع: ژورنالهای پولی - Open Access Journals

پیش فرض پاسخ : ژورنالهای پولی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    The journal was not indexed in Thomson web of science (ISI), but indexed as Thomson Master Journal. The fee was around 180 USA Dollars
    مجله که ISI نیست (باید داخل JCR باشه)‌ ولی اگه استاد پولوشو بده یا خودتون بتونین خوب چرا که نه؟!
    راجع به پرداخت موسساتی هستن که این کار رو راحت انجام میدن نمیدونم درسته اینجا بگم ولی اگه بگریدن توی همین فروم تاپیک موسسات هست
    ویرایش توسط studentz : May 31st, 2012 در ساعت 03:49 PM دلیل: حذف نام موسسه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Geek نمایش پست ها
    مجله که ISI نیست (باید داخل JCR باشه)‌ ولی اگه استاد پولوشو بده یا خودتون بتونین خوب چرا که نه؟!
    راجع به پرداخت موسساتی هستن که این کار رو راحت انجام میدن نمیدونم درسته اینجا بگم ولی اگه بگریدن توی همین فروم تاپیک موسسات هست (یه چندتاپی هستن، یکیشون نیلپر هست)...
    Dear Geek..Many thanks for your reply. I posted the note in July 2011. However, I answered the mabna's question yesterday. With no commercial insights (and no recommendation!) the **** paid the fee for us
    ویرایش توسط studentz : May 31st, 2012 در ساعت 03:51 PM دلیل: حذف نام شرکت

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

سلام..
    بچه ها می تونین واسه من لیست ژورنال های ای اس ای ایمپکت دار در زمینه کشاورزی و منابع طبیعی .. رو بگین که زود مقاله رو چاپ می کنن
    اصلا ایا این ژورنالا اگه معتبر باشن یک ماهه مقاله چاپ می کنن؟
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

امی:
    همیشه برای لیست ژورنالهای ISI میتونی ازینجا بگیری (کتابخانه دانشگاه مشهد):
    http://c-library.um.ac.ir/
    فکر کنم به تفکیک رشته هست. اما راجع به اینکه کدوم زودتر میدن لیستی وجود نداره باید خودتون چک کنین یا از همرشته ای یا استادی کسی بپرسین...

mahoudb: Excuse me, I didn't noticed the date

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    École Polytechnique de Montréal, Mechanical Enginnering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    The journal was not indexed in Thomson web of science (ISI), but indexed as Thomson Master Journal. The fee was around 180 USA Dollars
    مرسی، پس ISI نیستش درسته؟ چه مزیتی داره ایندکس شده توسط Thomson Master Journal? اگه میشه اسم ژورنال را هم اعلام کنید شاید من مجبور شو همچین جایی چاپ کنم هزینش خوبه؟ اخیرا یکی برای چاپ مقاله من توی یک ژورنال با ایمپکت 0/2 مبلغ 1 میلیون و دویست هزار تومان طلب کرده اکسپت شم اومده نمیدونم انجام بدم یا نه؟واسه مصاحبه دکتری داخل امتیازشو میخام.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

من به شدت نیازمند یک ژورنال بی اعتبار، پولی و... برای چاپ مقاله هستم. قضیه این هست که نمی خوام بابت کاری که من انجام دادم کسی دیگر منتفع بشه ولی متاسفانه داده ها دست اون هم هست (اصل داده ها پیش منه). رشته شیمی یا مهندسی شیمی. اصلا اعتبارش مهم نیست. مهم اینه که زود چاپ کنه. ولو با پول.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    من به شدت نیازمند یک ژورنال بی اعتبار، پولی و... برای چاپ مقاله هستم. قضیه این هست که نمی خوام بابت کاری که من انجام دادم کسی دیگر منتفع بشه ولی متاسفانه داده ها دست اون هم هست (اصل داده ها پیش منه). رشته شیمی یا مهندسی شیمی. اصلا اعتبارش مهم نیست. مهم اینه که زود چاپ کنه. ولو با پول.
    اگه می خواهید بی اعتبار باشه بهتره که چاپ نکنین. چون بعضیا نه تنها امتیازمثبتی نداره بلکه امتیاز منفی هم داره.. یعنی مجلاتی هستن که وجهه کار تحقیقاتی شما رو بد می کنن و واستون پیامد خوبی ندارد
    ژورنال های پولی هستن که اعتبار هم دارن و دو ماهه مقاله چاپ می کنن اون ها رو سرچ کنین بهتره
    بعد هم بستگی به رشته و زمینه ی تحقیقاتی باید جستجو کنین
    مثلا شما اینجا زمینه تحقیقاتی خود رو بنویسین تا اگه کسی ژورنالی سراغ داشت معرفی کند!
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

سلام
    فرق ژورنال های open accses با بقیه چیه ؟

و اینکه ژورنالterramechanics پولی هست یا خیر؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس کامپیوتر و فوق مدیریت دانشگاه قزوین

سلام

ممکنه اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه که این ژورنال اعتبار داره یا نه؟ IJ-ARBSS
    http://www.hrmars.com/index.php?page=ijarbss

در سایت ژورنال زیر ادعا شده که در لیست Ulrichsweb ایندکس شده. حالا این فهرست اصلا معتبره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieht نمایش پست ها
    سلام

ممکنه اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه که این ژورنال اعتبار داره یا نه؟ IJ-ARBSS
    http://www.hrmars.com/index.php?page=ijarbss
    ویرایش توسط studentz : September 19th, 2012 در ساعت 08:41 PM دلیل: ترکیب پست ها

Banned

بچه ها این ژورنال های پولی واسه اپلای اعتبار دارن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)