صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 138

موضوع: Technische Universität Dresden

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Dresden, University of Technology

سلام ، من چندتا سوال داشتن اگر لطف کنید جواب بدین ممنون میشم
    دانشگاه TU-Dresden آیا رشته مهندسی صنایع داره یا نه؟ و رشته های مرتبط با مهندسی صنایع تو TU-Dresden چی هستند؟
    خود دانشگاه TU-Dresden کلاس زبان آلمانی داره با نه؟ مطمئن هستین که ترمی 2000 یورو هزینه شهریه هر ترم میشه! این خیلی زیادتر از او چیزیه که شنیدم
    اگر من نتونم مستقیماً برم سر کلاس و مجبور بشم برم کلاس زبان آلمانی آیا دانشجوی TU-Dresden محسوب میشم یا نه؟ ( برای شرایط کار تو آلمان می پرسم )
    طی نامه ای که زدم به TU-Dresden گفت باید مدارکمو بفرستم uni-assist شما گفته بودید که باید مستقیماً بفرستیم دانشگاه؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Dresden, University of Technology

من می خواستم برای گرایش نانوبایوفیزیک اپلای کنم. ممکنه راهنماییم کنید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط merhdad101 نمایش پست ها
    سلام ، من چندتا سوال داشتن اگر لطف کنید جواب بدین ممنون میشم
    دانشگاه TU-Dresden آیا رشته مهندسی صنایع داره یا نه؟ و رشته های مرتبط با مهندسی صنایع تو TU-Dresden چی هستند؟
    خود دانشگاه TU-Dresden کلاس زبان آلمانی داره با نه؟ مطمئن هستین که ترمی 2000 یورو هزینه شهریه هر ترم میشه! این خیلی زیادتر از او چیزیه که شنیدم
    اگر من نتونم مستقیماً برم سر کلاس و مجبور بشم برم کلاس زبان آلمانی آیا دانشجوی TU-Dresden محسوب میشم یا نه؟ ( برای شرایط کار تو آلمان می پرسم )
    طی نامه ای که زدم به TU-Dresden گفت باید مدارکمو بفرستم uni-assist شما گفته بودید که باید مستقیماً بفرستیم دانشگاه؟
    ممنون
    دوست عزیز من واسه ترم تابستون با مدرک B1 اپلای کردم و چند روز پیش نتیجه اش اومد. باید از طریق یونی اسیست بفرستی.
    به من که پذیرش دادن(اینطور که تو همین سایت دیدم بهش میگن پذیرش مشروط). البته باید قبلش کلاسای آمادگی زبان رو ثبت نام کنم. اگه مدرک B2 رو داشته باشی خود دانشگاه کلاسایی داره که مجانی هستش. البته باید یه امتحان بدی که من سمپلشو که دیدم یه امتحان رایتینگ بود که خیلی آسون بود. اگه قبول بشی واست مجانی میشه وگرنه باید پول بدی. در مورد نحوه ثبت نام کلاسای زبان هنوز چیزی دستگیرم نشده! ولی شنیدم که ترمی 1000 یورو هستش.
    ویرایش توسط zorigh : February 1st, 2014 در ساعت 12:58 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

نقل قول نوشته اصلی توسط zorigh نمایش پست ها
    دوست عزیز من واسه ترم تابستون با مدرک B1 اپلای کردم و چند روز پیش نتیجه اش اومد. باید از طریق یونی اسیست بفرستی.
    به من که پذیرش دادن(اینطور که تو همین سایت دیدم بهش میگن پذیرش مشروط). البته باید قبلش کلاسای آمادگی زبان رو ثبت نام کنم. اگه مدرک B2 رو داشته باشی خود دانشگاه کلاسایی داره که مجانی هستش. البته باید یه امتحان بدی که من سمپلشو که دیدم یه امتحان رایتینگ بود که خیلی آسون بود. اگه قبول بشی واست مجانی میشه وگرنه باید پول بدی. در مورد نحوه ثبت نام کلاسای زبان هنوز چیزی دستگیرم نشده! ولی شنیدم که ترمی 1000 یورو هستش.
    این مدرک زبان آلمانی ای که میگید برای رشته های انگلیسی زبانش هم نیازه؟ من یه رشته ارشد دیدم داره که نوشته :
    Language requirements:
    English certificate: IELTS (Level 6.0) or TOEFL (79 points internet-based)
    وقتی فقط مدرک انگلیسی می خواد پس چرا باید مدرک آلمانی ارائه بدیم؟؟یعنی حتی واسه همین رشته ی به زبان انگلیسی هم کلاس زبان آلمانی اجباری باید برم؟و رایگان هم نیستش؟؟غیر منطقیِ نیست؟؟!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

پیش فرض پاسخ : Dresden University of Technology

من این رشته رو از Daad.de پیدا کردم(Civil engineering (Master) - Dresden University of Applied Sciences (Dresden) که نوشته فقط 2ترم هستش البته به زبان آلمانی هستش و MSc هم هستش،می خواستم بدونم اینکه دو ترم هستش مشکلی نداره؟
    1-یعنی وزارت علوم ایران هم اونو به عنوان فوق لیسانس تایید می کنه؟
    2-برای ادامه تحصیلم که می خوام دکترا بگیرم مشکلی ایجاد نمی کنه؟
    3-منبع معتبری وجود داره که ازشون بپرسم آیا این مدرک معتبره؟(میشه از خود وزارت علوم بپرسم و جواب خوبی بهم میدن؟؟)

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_boy نمایش پست ها
    من این رشته رو از Daad.de پیدا کردم(Civil engineering (Master) - Dresden University of Applied Sciences (Dresden) که نوشته فقط 2ترم هستش البته به زبان آلمانی هستش و MSc هم هستش،می خواستم بدونم اینکه دو ترم هستش مشکلی نداره؟
    1-یعنی وزارت علوم ایران هم اونو به عنوان فوق لیسانس تایید می کنه؟
    2-برای ادامه تحصیلم که می خوام دکترا بگیرم مشکلی ایجاد نمی کنه؟
    3-منبع معتبری وجود داره که ازشون بپرسم آیا این مدرک معتبره؟(میشه از خود وزارت علوم بپرسم و جواب خوبی بهم میدن؟؟)

ممنون
    اون دانشگاه مورد نظر شما با دانشگاه Dresden University of Technology فرق میکنه و اصلن توی لیست مورد تایید وزارت علوم نیست.

بالاخره برا این دانشگاه باید مستقیم اقدام کرد یا از طریق یونی اسیست؟

Member Po0yan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad1000 نمایش پست ها
    بالاخره برا این دانشگاه باید مستقیم اقدام کرد یا از طریق یونی اسیست؟
    کدوم رشته؟
    هر رشته ای متفاوت هست!
    رشته های زیر از طریق Uni-assist باید اپلای کنن:

Advanced Computational and Civil Engineering Structural Studies (ACCESS), Distributed Systems Engineering, Hydro Science and Engineering, Organic Molecular Engineering and Nanoelectronic Systems

رشته های زیر از طریق Uni-assist نیست:

Computational Logic, Molecular Bioengineering, Nanobiophysics, Regenerative Biology and Medicine and Tropical Forestry

اینجا رو چک کنید
    Not Everything iS aS iT Seems

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_boy نمایش پست ها
    این مدرک زبان آلمانی ای که میگید برای رشته های انگلیسی زبانش هم نیازه؟ من یه رشته ارشد دیدم داره که نوشته :
    Language requirements:
    English certificate: IELTS (Level 6.0) or TOEFL (79 points internet-based)
    وقتی فقط مدرک انگلیسی می خواد پس چرا باید مدرک آلمانی ارائه بدیم؟؟یعنی حتی واسه همین رشته ی به زبان انگلیسی هم کلاس زبان آلمانی اجباری باید برم؟و رایگان هم نیستش؟؟غیر منطقیِ نیست؟؟!!!
    نه دوست عزیز اگه واسه کورس های انگلیسی اقدام کردین نیازی نیست که مدرک زبان آلمانی داشته باشید. ولی کلاس زبان آلمانی برید حتما چون واسه کار پیدا کردن به نفع شماست. و اونجا کلاس زبان گرونه!
    و اینکه من تو پاسخ قبلی نوشته بودم براش شرکت تو امتحان زبان که دانشگاه میگیره باید مدرک B2 داشته باشی. اینطوری نیست باید اطلاعات زبانت در حد B2 باشه!

Member
    رشته و دانشگاه
    University of British Columbia - PhD of Civil Engineering

سلام دوستان
    من برای فوق لیسانس عمران این دانشگاه اپلای کردم. میخواستم بدونم کسی میدونه بهترین راه واسه واریز Application Fee چیه؟ یکم با دانشگاه های آمریکا و کانادا فرق داره یعنی انگار پرداخت آنلاین نداره.
    ضمنا یک مشکل دیگه ای که پیش اومده اینه که من تو Uni-Assist اپلای کردم و Submit هم کردم حتی ایمیل هم اومده برام اما الان که تو Account خودم میرم میگه شما Application ثبت شده ندارید کسی میدونه مشکل چیه؟!
    مرسی