صفحه 2 از 26 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 259

موضوع: اطلاعات سفر به کابل (بلیت، هتل و غیره)

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات در مورد سفر به کابل (ویزا، هتل، بلیط ...)

من با سفارت افغانستان تماس گرفتم و ظاهرا گواهی سلامت میخوان. پیش پزشک رفتم و کلی آزمایش خون برام نوشته که جوابش تا 4 یا 5 شنبه آماده نمیشه. شنبه بخوام برم سفارت افغانستان دیر میشه. واقعا باید اینهمه آزمایش خون بدم تا برم افغانستان؟ ؟ ؟ ؟ این گواهی سلامت دیگه چیه که افغانیا میخوان؟

Junior Member

دوست عزیز

من پارسال یک بار تفریحی رفتم افغانستان رفتم

گواهی سلامتی یعنی یک چیزی پیش پزشک دانشگاه که رویش نوشته باشه "تو علائم ظاهری آنفلونزا نداری" همین. اگر گفت آزمایش باید بکنم. بگو بنویسه تو ظاهرا سالم هستی. تو ظاهرا علائم (به طور خاص آنفلونزا) را نداری... ایین گواهی سلامت را از زمان اپیدمی آنفلونزای خوکی می‌خواهند...

کافیه یک دکتر دست نویس یک چنین چیزی برات بنویسه

نقل قول نوشته اصلی توسط omidhatami نمایش پست ها
    دوست عزیز

من پارسال یک بار تفریحی رفتم افغانستان رفتم

گواهی سلامتی یعنی یک چیزی پیش پزشک دانشگاه که رویش نوشته باشه "تو علائم ظاهری آنفلونزا نداری" همین. اگر گفت آزمایش باید بکنم. بگو بنویسه تو ظاهرا سالم هستی. تو ظاهرا علائم (به طور خاص آنفلونزا) را نداری... ایین گواهی سلامت را از زمان اپیدمی آنفلونزای خوکی می‌خواهند...

کافیه یک دکتر دست نویس یک چنین چیزی برات بنویسه
    ممنون بابت توضیحاتتون

این گواهی که گفتین باید به فارسی باشه، یا english?

از پزشک عمومی‌ هم میتونیم بگیریم؟

نمونه ندارین؟ مثلا متنی که پزشک باید بنویسه چی‌ هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad8816 نمایش پست ها
    ممنون بابت توضیحاتتون

این گواهی که گفتین باید به فارسی باشه، یا english?

از پزشک عمومی‌ هم میتونیم بگیریم؟

نمونه ندارین؟ مثلا متنی که پزشک باید بنویسه چی‌ هست؟
    آره اگه لطف کنی و این سؤالها را راجع به گواهی جواب بدی که منم ممنون می شم.

Senior Member ali12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Economics

آقا منم وقت گرفتم برای یکشنبه 5 جون چندتا دلیل داشتم اگه اشتباه فکر می کنم بیایین منو از اشتباه در بیارین (خدا خیرتون بده ؛) ):

1. یکی از دوستان در شرکتی کار می کنه که باید بره افغانستان و برگرده گه گداری. می گفت پیش اومده که پروازهای شرکتهای غیر آسمان کنسل شده باشه و افتاده باشه برای مثلا دو روز بعد اما پروازهای آسمان نه (تجربه یک نفر البته ملاک نیست). منم رفتنم می خوام مطمئن باشم که تغییر نمی کنه.
    2. شنبه با پرواز آسمان از مشهد می رم کابل، یکشنبه مصاحبه می کنم و دوشنبه هم باز با پروازشون بر می گردم مشهد. مسیر تهران- مشهد- تهران رو با قطار می رم و مجموعا باید به لحاظ هزینه ای بهتر باشه. راستی فعلا قیمت پرواز رفت و برگشت آسمان اگه مشهد-کابل-مشهد باشه 270 هزار تومنه و اگه تهران-کابل-تهران باشه 450 تا 460 هزار تومنه. ضمنا تنها روز دوشنبه هواپیما میاد تهران. روزای دیگه فقط می ره مشهد. ضمنا خانم مسئولش توی شرکت آسمان می گفت جدیدا خیلی متقاضی زیاد شده برای پرواز به کابل و یک هفته زودتر بیا برای خرید بلیط و گفت فقط پاسپورتو لازم دارم...حواسم نبود که بفهمم پاسپورت با ویزای افغانستان یا فقط پاسپورت. البته اینو گفت که ویزاتو خودت باید بگیری.
    3. به هر دلیلی که نتونم دوشنبه خودمو به پرواز آسمان برسونم، میزان هزینه ای که تحمیل می شه خیلی کمتره تا اگه می خواستم بیام تهران. دوستان تاکید کردن بلیط برگشت داشته باشین که راحتون نمی دن توی فرودگاهو و الاف (علاف؟) می شینو و خلاصه مجبور می شین زمینی برگردین. حالا من هم بلیط ارزونترو می گیرم هم آماده سفر زمینی می شم. مسیر جایگزین کابل-مشهد هم این خواهد بود: کابل-(هوایی)-هرات-(زمینی)-مشهد. اگر هم اتفاق خاصی پیش نیاد که راحت هوایی می رمو بر می گردم. راستی دوستان می گفتن

خلاصه من این طوری جمع بندی کردم اگه کسی نظر بهتری داره بگه تا هنوز وقت سفارت می شه گرفت تاریخشو تغییر بدم ؛)

راستی اگه کسی اون تاریخ می ره بگه تا تنها نریم توی شکم طالبان )

نقل قول نوشته اصلی توسط a.mba نمایش پست ها
    آره اگه لطف کنی و این سؤالها را راجع به گواهی جواب بدی که منم ممنون می شم.
    خیلی نگران نباشین. من که اصلا گواهی نبردم. ولی شما به هیچ وجه اینکارو نکنید چون من شانس اوردم و ازم نخواست. ولی اینو بگم که اگه زمان درخواست ویزا گواهی نداشته باشین میگه موقع تحویل ویزا باید گواهیتو بیاری. و مطمئنم که گواهی نیازی نیست انگلیسی باشه چون اون خانمه (خانم رهمانی) افغانستانی هست و فارسی مسلطه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali12345 نمایش پست ها
    ...حواسم نبود که بفهمم پاسپورت با ویزای افغانستان یا فقط پاسپورت. البته اینو گفت که ویزاتو خودت باید بگیری.
    ...
    ویزاتو نمیخوان. دفتر هواپیمایی فقط صفحه‌ی اول پاسپورتتو نگاه میکنه.

بهتر نیست به جای 40 یورو برای ویزای توریستی یک بار ورود، 80 یورو برای ویزای توریستی دو بار ورود بدیم؟ در چند فایل راهنمایی که بقیه نوشتن، همه 40 تا دادن. اگر یک بار ورود بگیرن خب برای پیک‌اپ ویزا دوباره مجبور میشن برن سفارت افغانستان و مجددا تقاضای ویزا کنن. درسته؟

بچه‌ها من تهران به کابل + کابل به مشهد رو سرجمع 354500 تومن گرفتم. مشهد به تهران هم 66100 تومن. نصر آسمان ازم گرون گرفته؟

اگه این کارو میکنید باید یادتون باشه که ممکنه خدای نکرده ویزا نگیرید و 40 یوروی دومتون حدر بده. فکر میکنم دوباره ویزا گرفتن کار سختی نباشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    بهتر نیست به جای 40 یورو برای ویزای توریستی یک بار ورود، 80 یورو برای ویزای توریستی دو بار ورود بدیم؟ در چند فایل راهنمایی که بقیه نوشتن، همه 40 تا دادن. اگر یک بار ورود بگیرن خب برای پیک‌اپ ویزا دوباره مجبور میشن برن سفارت افغانستان و مجددا تقاضای ویزا کنن. درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)