صفحه 4 از 26 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 259

موضوع: اطلاعات سفر به کابل (بلیت، هتل و غیره)

پیش فرض پاسخ : اطلاعات در مورد سفر به کابل (ویزا، هتل، بلیط ...)

یه سوال من چهارشنبه وقت سفارت دارم اما از هیچ هواپیمایی نمی تونم بلیط تهیه کنم. میگن با هر پروازی بری باید با همون هم برگردی؟ این جوری باید مثلا دوشنبه با آسمان برم شنبه بعدیش با همون برگردم. کابل هم که نمیشه از توی هتل بیام بیرون. بیچاره میشیم که. کسی نظر بهتری داره لطفا راهنمایی کنه

Member tojar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MISSOURI S&T

Sunrise
    گواهی میشود [نام شخص] به شماره شناسنامه‌ی [ش.ش] و در تاریخ [yyyy.mm.dd] مراجعه نموده و با توجه به معاینات انجام شده در هفته اخیر از نظر ....... و قلب و عروق و ....... و اعصاب و ...... در سلامت کامل به سر میبرند. این گواهی جهت ارائه به سفارت افغانستان به بیمار!!!!!!! ارايه شده و فاقد هرگونه ارزش قانونی دیگر میباشد.

مهر و امضا
    میشه بگی چرا عبارت بیمار رو خیلی روش تأکید کردی؟ حتما باید تو گواهی سلامت بنویسه بیمار؟

نقل قول نوشته اصلی توسط geologist نمایش پست ها
    یه سوال من چهارشنبه وقت سفارت دارم اما از هیچ هواپیمایی نمی تونم بلیط تهیه کنم. میگن با هر پروازی بری باید با همون هم برگردی؟ این جوری باید مثلا دوشنبه با آسمان برم شنبه بعدیش با همون برگردم. کابل هم که نمیشه از توی هتل بیام بیرون. بیچاره میشیم که. کسی نظر بهتری داره لطفا راهنمایی کنه
    سلام

یکی‌ از بچه‌ها که رفته بود، رفت رو با یه شرکت رفته بود، برگشت رو با یکی‌ دیگه

مطمئنی نمی‌شه؟ به دفتر اصلیشون زنگ بزن نه این شرکت‌های متفرقه

اون دوستی‌ هم که میگم، تجربهشو تو یکی‌ از PDF‌ها گذشته

نقل قول نوشته اصلی توسط tojar نمایش پست ها
    میشه بگی چرا عبارت بیمار رو خیلی روش تأکید کردی؟ حتما باید تو گواهی سلامت بنویسه بیمار؟
    نه آقا!!!!!!

شمام گرفتی‌ مارو ها

ایشون منظورش این بوده اسم نامه، گواهی سلامت هست، بعدش پزشک که نامه رو داده بعد از گفتن سلامتی‌ مراجعه کننده، کلمه بیمار رو به کار برده، مگه میشه شما از هر نظر سالم باشی‌ و بعدش بیمار باشی‌، ایشون تاکیدش واسه این بوده که به ما بگه ببینید عجب پزشکی‌ بوده و چه سوتی داده، بازم توضیح بدم؟ (kidding.... )

Q:
    سلام برادر
    میشه بگی آدرسه این دفتر نصر آسمان کجا هست که بشه برای بلیط اقدام کرد.

ممنون برادر

Ans:
    آژانس نصر آسمان، تهران، خیابان ویلا، نبش سمیه

تلفن: ۸۸۹۱۴۱۳۵

سلام
    می خواستم بگم این گواهی سلامت رو اصلا جدی نگیرید. من رفتم پیش دکتر بهش گفتم برای چی می خوام، ایشون هم نوشت آقای فلان مورد معاینه قرار گرفت و هیچگونه بیماری ندارد. وقتی هم که رفتم برای ویزا اون خانومه که مسئولشه اصلا نگاه هم نکرد به گواهی و فقط گرفت و گذاشت روی بقیه مدارک.
    Hey you, don't tell me there's no hope at all…..
    …..Don't give in without a fight

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tojar نمایش پست ها
    من باب مزاح! پزشک داره گواهی میده من سالمم ولی باز منو بیمار خطاب میکنه.
    راستی اسم اون خانم در چند ارسال قبلم اشنباه تاپیی بوده اسمش خانم رحمانی هست.
    وقتی گواهی رو گرفتی حتما یه نسخه فتوکپی نگه دار چون برای بار دوم که بری افغانستان برای پیکاپ، خانم رحمانی کپی این گواهی رو هم قبول میکنه تا دوباره به زحمت نیافتید.

Junior Member Nilooche آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Graphic Design

سلام میشه یه کم هم راجع به هتل های اونجا بگید. ممنون

Member tojar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MISSOURI S&T

سلام
    می خواستم بگم این گواهی سلامت رو اصلا جدی نگیرید. من رفتم پیش دکتر بهش گفتم برای چی می خوام، ایشون هم نوشت آقای فلان مورد معاینه قرار گرفت و هیچگونه بیماری ندارد. وقتی هم که رفتم برای ویزا اون خانومه که مسئولشه اصلا نگاه هم نکرد به گواهی و فقط گرفت و گذاشت روی بقیه مدارک.
    اين موضوع كه دوستمون a.mba مطرح كردن كاملاً درسته. گواهي سلامت بسيار سطحي رو تو مدارك چك ميكنه. البته در جلوي چشم بنده به يه ينده خدايي كه براي سفارت امريكا وقت داشت، بدون گواهي سلامت سه تا ويزا صادر كرد. در ضمن ايشون پاسهاشون رو ديروز داده بودن و امروز ساعت 2 بعداظهر با ويزاي افغانستان تحويل گرفتن. (تو پرانتز: اي كاش ويزاي امريكا هم اينطوري بود - البته منطقيه كه علت اونكه وضعشون اونه همون گزينش سختشونه)

نقل قول نوشته اصلی توسط Nilooche نمایش پست ها
    سلام میشه یه کم هم راجع به هتل های اونجا بگید. ممنون
    سلام
    یه سر به تاپیک تجربیات و نتایج مصاحبه‌ در سفارت آمریکا در کابل در سال ۲۰۱۱ مخصوصا پست #91 بزن.
    Hey you, don't tell me there's no hope at all…..
    …..Don't give in without a fight

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)