صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 41

موضوع: با توجه به پوزیشن های خالی دنیا تو چه شاخه ای از متالورژی بریم راحت تر بورس میشیم

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

پیش فرض پاسخ : با توجه به پوزیشن های خالی دنیا تو چه شاخه ای از متالورژی بریم راحت تر بورس می

اما زمينه هاي بيو متريال ، سطح ، بافت و علم مواد خيلي حساسيت زا نيست......
    ضمن اينكه اكثر دانشگاه هاي اروپا در مقطع مستر ، اين رشته رو تحت عنوان مهندسي مواد ارائه ميدن.....كه خيلي كلي هست و مشكلي نداره...اما بعضي داشنگاه ها مثل بيرمينگهام بريتانيا رشته انتخاب مواد با كاركرد بالا مورد استفاده صنايع هوافضا رو ارائه ميده...كه كلا حساسيت زاست!
    کربلایم آرزوست...

پیش فرض پاسخ : با توجه به پوزیشن های خالی دنیا تو چه شاخه ای از متالورژی بریم راحت تر بورس می

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    من کمتر دیدم که توی جوش پوزیشنی باشه. اگرم باشه شاید در مورد آنالیز تنش یا حرارت و مدلینگ باشه. البته در مورد FSW هم یه بار پوزیشن دیدم.
    میشه بگید تو کدوم دانشگاه پوزیشن برای FSW دیدید؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط black_white نمایش پست ها
    میشه بگید تو کدوم دانشگاه پوزیشن برای FSW دیدید؟
    والله دقیق یادم نیست. یا بلژیک بود یا انگلیس.

مهندسی مواد در زمینه ریخته گری کجا کانادا یا امریکا هست ؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط aram8 نمایش پست ها
    مهندسی مواد در زمینه ریخته گری کجا کانادا یا امریکا هست ؟
    تا دلت بخواد هست. مثلا دانشگاه Winsconsin اگه درست نشوته باشم مهد ریخته گری و انجماد هست.

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

توصیه من به همه بچه های موادی تو ایران این هست که مدلینگ و کدنویسی رو یاد بگیرن. تقریبا میتونم بگم اکثر پروژه ها نیاز به دانشجویی داره که مدل کردن رو بلد باشه و انجام کارهای تجربی خیلی مورد نیازشون نیست. مخصوصا توی اروپا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    توصیه من به همه بچه های موادی تو ایران این هست که مدلینگ و کدنویسی رو یاد بگیرن. تقریبا میتونم بگم اکثر پروژه ها نیاز به دانشجویی داره که مدل کردن رو بلد باشه و انجام کارهای تجربی خیلی مورد نیازشون نیست. مخصوصا توی اروپا.
    شدیدا موافقم. به عینه n نفر رو دیدم که اینجوری برد کردن. با آرزوی موفقیت برای همه دوستان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    material science and engineering

در زمینه مباحث استخراجی، منظورم بیشتر سنتز مواد هست. مثلا هیدروژن استوریج یا سنتز مواد نانو ساختار کسی اطلاعی داره؟! هم از نظر پوزیشن موچود هم از نظر مشکلات ویزا و این طور چیزا!

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

سلام.من امسال کنکور دادم و چند وقت دیگه انتخاب رشته.رشته ی مواد رو بهش علاقه دارم.ولی میگن این رشته برای دخترا خوب نیست.میشه یکی از دوستان درمورد گرایشای این رشته توضیح بده و اینکه کدوم گرایش برای تحصیل در خارج از کشور خوبه؟ایا اصلا رشته ی مناسبی برای اونور هست؟

Junior Member

سلامو من مهندسی پلیمر گرایش صنایع می خونم می خواستم بدونم اگر بخوام برای ارشد مواد بخونم ، امکانش هست؟ چه گرایش هایی به پلیمر نزدیک هستش؟ من تو زمینه drug delivery فعالیت می کنم ، آیا همچین زمینه ای در مواد وجود داره؟ زمینه ی پزشکی؟

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)