صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 41

موضوع: با توجه به پوزیشن های خالی دنیا تو چه شاخه ای از متالورژی بریم راحت تر بورس میشیم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با توجه به پوزیشن های خالی دنیا تو چه شاخه ای از متالورژی بریم راحت تر بورس می

سلام
    من ارشد شناسایی میخونم و برای پروژه دارم مهندسی سطح کار میکنم...
    دیدم تو بریتانیا دانشگاه های زیادی هستند که تو این زمینه کار می کنند
    برای phd با فاند تو بریتانیا امید هست ؟
    امریکا و کانادا چی ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با توجه به پوزیشن های خالی دنیا تو چه شاخه ای از متالورژی بریم راحت تر بورس می

سلام دوستان. من کارشناسی متالورژی صنعتی از دانشگاه امیرکبیر خوندم و ارشد هم گرایش شناسایی و انتخاب مواد دانشگاه تهران قبول شدم و الان باید موضوع پروژه خودم رو تعیین کنم، و قصدم اپلای با "فاند" برای کانادا یا امریکا هست. با توجه به این که تا جایی که من میدونم تو این گرایش در دانشگاه تهران اجازه پروژه در زمینه بایو داده نمی شود، کار کردن روی چه موضوعی آینده ی بهتری داره؟ لطفا راهنماییم کنید

Junior Member NicolaTesla آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science @ Sharif University of Technolgy

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba_ff7 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان موادی

من لیسانسم رو متالورژی صنعتی گرفتم. فوق لیسانسم رو شناسایی. اما متاسفانه حماقت کردم و روی ریخته گری کار کردم.
    الان میخوام اپلای کنم. اما برام مهم نیست که دوباره مستر بگیرم.
    اول که به نظرتون واسه کجا اقدام کنم که بعد از تموم شدن موقعیت کاری خوبی داشته باشه و بتونم بمونم؟
    تو چه حیطه ای اقدام کنم؟
    از طریق دانشگاه یا استاد؟
    خلاصه حسابی ناواردم. اگه میشه کمک کنید.
    سلام من ارشدم رو شریف آموزش محور خوندم شناسایی الان مثل ... پشیمونم . شرایط شما یکم متفاوته چون تز مستر داشتید ولی بهتره برای ارشد مجدد اقدام کنید گرایش هایی که الان پوزیشن های خوبی داره و شما میتونید توی SOP تون بهش اشاره کنید که بهش علاقه مندید شامل bio-materials, surface Eng and thin films, magnetic and opto electronic materials, advance seramics و همچنین کارهای مربوط به شبیه سازی و مدلینگ هست

Junior Member NicolaTesla آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science @ Sharif University of Technolgy

معدل کارشناسی؟
    مقاله ISI؟
    اگه مقاله یا کنفرانس بین المللی داشته باشید از اون جایی که مهندسی سطح فیلد مطرح و جذابی هست میتونید در صورت داشتن نمره تافل بالای 100 از دانشگاه های خوب امریکا یا کانادا پذیرش بگیرید (در صورت معدل کارشناسی پایین باید جی ار ای بالا بیارید)

Junior Member

سلام.
    پروژه که من دارم الان تو ارشد کار میکنم استخراجی هست ( هیدرومتالورژی+پیرومتالورژ ) . کارشناسی متالورژی استخراجی بودم . به نظرتون کجا و کدوم دانشگاه ها باید سرچ بزنم تا شانس بالایی برای گرفتن فاند داشته باشم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nanomaterial

سلام
    من مطالب این تایپیک رو کامل خوندم.برای یادگیری شبیه سازی و مدلینگ از کجا باید شروع کرد؟نرم افزار خاصی داره ک بریم یاد بگیریم؟

Member ghorob آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa_Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirttt نمایش پست ها
    سلام
    من مطالب این تایپیک رو کامل خوندم.برای یادگیری شبیه سازی و مدلینگ از کجا باید شروع کرد؟نرم افزار خاصی داره ک بریم یاد بگیریم؟
    اگر بخواهید چندتا شبیه سازی اجرا بزارید باید در هر زمینه ای نرم افزارهای تخصصیشو یاد بگیرید.
    اما اگر بخواهید خودتون مدل توسعه بدید و برنامه نویسی بکنید (که در کارهای اکادمیک اینکار معمولا انجام میشه) باید درسهای پایه اون زمینه رو بخوبی یاد بگیرید و CFD, FEM پاس کنید تا بتونید معادلات رو از طریق برنامه نویسی به کامپیوتر بفهمونید. مثلا اگه میخواهید تو زمینه های انجماد کار کنید باید سیالات، انتقال حرارت و CFD خیلی خوب بدونید و حداقل درسهای ارایه شده در دانشگاه رو پاس کرده باشید. اگه میخواهید روی شبیه سازی شکل دهی و یا مکانیک شکست و ....کار کنید باید دروس کانتینیوم مکانیک، پلاستیسیته، مکانیک شکست ... و FEM رو بخوبی پاس کنید تا برای شروع کار اماده باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با توجه به پوزیشن های خالی دنیا تو چه شاخه ای از متالورژی بریم راحت تر بورس میشیم

با سلام خدمت کاربران عزیز
    لیسانس متالورزی صنعتی از دانشگاه شهرکرد(دولتی) معدل 15/67
    الان سربازم میخاستم ببینم میتونم برای ارشد از دانشگاهی اروپا یا کانادا پذیرش بگیرم؟
    درضمن یا میخام فاند بگیرم یا یک دانشگاه رایگان باشه
    همچنین نمیدونم توی چه فیلدی وارد بشم که آینده بهتری داشته باشه
    مدرک زبان هم تا چند ماه آینده میگیرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد شناسایی و انتخاب مواد مهندسی در دانشگاه

سلام.ببخشید مدل کردن یعنی چی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک تهران جنوب

پیش فرض پاسخ : با توجه به پوزیشن های خالی دنیا تو چه شاخه ای از متالورژی بریم راحت تر بورس میشیم

موقعیت فاندینگ phd برای فارغ التحصیل ارشد مهندسی مواد برای دانشگاهی در امریکا
    حوزه فعالیت
    Material Characterization
    Additive Manufacturing

اگر دانشجوی فعال در این حوزه میشناسین که علاقمند هستن معرفی کنید

09127158020

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)