صفحه 1 از 60 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 598

موضوع: اجاره خانه در آمريكا

پیش فرض اجاره خانه در آمريكا

سلام

ميشه لطف كنيد هر نكته اي كه براي اجاره خونه در امريكا مهمه رو اينجا بگيد. و يا حتي عبارات و واژگاني كه ممكنه ما معني شون رو ندونيم ولي براي اجاره خونه بايد باهاشون آشنا بشيم رو اينجا share كنيد؟
    مثلا من يكي از دوستانم بهم ميگفت كه وسايل گرمايشي و سرمايشي و داشتن كمد در اتاقها و حتي تعداد كابينتها خيلي مهمه!

مرسي

پیش فرض پاسخ : هر آنچه كه براي اجاره خانه در امريكا بايد بدانيم

اگه تو ایالت های شمالی که سرده هستین، حتما" به گرمایش خونه توجه کنید چون مثل اینکه گرونه اگه بخواین خودتون بدین

اگر حدود قیمتها را هم بگین خوبه!!

راستی راجع به ایالات جنوبی هم اگر اطلاعی دارید بگید!! لطفا

مرسی
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    اگر حدود قیمتها را هم بگین خوبه!!

راستی راجع به ایالات جنوبی هم اگر اطلاعی دارید بگید!! لطفا

مرسی
    حدود قيمت ها كاملا بستگي به ايالت داره. يكي از دوستان من كه در SC هست، با دو نفر ديگه هم خونه ايه و با هزينه utilities براش ماهي 400 دلار درمياد. يكي ديگه از دوستانم كه در Riverside در CA هست، با يك نفر ديگه هم خونه ايه و با هزينه utilities براش 550 دلار در مياد.

بچه ها اگه کسی در مورد unit type های زیر هر اطلاعی داره بگه ممنون میشم:
    House
    Apartment
    Condo
    Townhouse

دوتای اول تقریبا مشخصه ولی دو تای دوم رو نمیدونم چیه؟ :
    کدومشون رو پیشنهاد میکنید؟

بچه ها townhouse همونیه که یه طبقه اش آشپزخانه و سالن پذیرایی و این چیزاست و طبقه دومش اتاق خوابها و bathrooms قرار داره.

سلام

اجاره خونه از ماهی 300 دلار هست تا 1000 دلار و حتی بیشتر

یک سری مجتمع هایی هست (معمولا نزدیک دانشگاه) که suite اجاره میده و اجاره هایی در حدود 500 دلار به بالا داره
    اون طوری که من search کردم، نمیشه خارج دانشگاه خونه گرفت بدون roommate یعنی این که خیلی گرون در میاد

راستش خودم فعلا خوابگاه رزرو کردم واسه خودم (با حدود ماهی 400 دلار با roommate البته که هم اتاقی رو هم نمیشناسم و احتمال زیاد خارجیه)
    اما تصمیم دارم از ترم دوم بگردم ببینم سوئیت مناسبی می تونم داخل شهر پیدا کنم.

نکته1: اجاره این خونه های شیک و ویلایی که تو فیلم های آمریکایی می بینیم، حدود 1200 دلاره و بیشتر که معمولا 3 تا اتاق خواب داره. اگه 3 نفر باشید به راحتی می تونید با پرداخت هر کدوم 400 دلار یکی از اون خونه های شیک رو اجاره کنید.

نکته2: اگه خونه اجاره می کنید (خارج دانشگاه) حتما توجه کنید که آیا قیمت utilitise مثل اینترنت، برق، گرمایش و سرمایش و ... روی اجاره خونه اومده یا نه! ضمن این که در مورد share بودن حیاط یا پشت بوم یا هر وسیله دیگه مطمئن بشید (اگه همسایه دارید یا در مجتمع زندگی می کنید)

نکته 3: اگه خوابگاه هستید، از امکان cooking در اتاق مطمئن بشید (که آیا اجازه cooking دارید، اگه آره، آیا oven داره اتاق یا نه)

نکته 4: از Furnished یا Unfurnished بودن خونه هم اطلاع کسب کنید.

نکته5: اگه محله های دورتر از دانشگاه خونه می گیرید حتما پرس و جو کنید ببینید اون محله امن هست یا نه. چون بعضی از محله تو آمریکا واقعا امن نیست و به خاطر همین اجاره هاش یک کم ارزونه
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

نقل قول نوشته اصلی توسط meead_s
    سلام

اجاره خونه از ماهی 300 دلار هست تا 1000 دلار و حتی بیشتر

یک سری مجتمع هایی هست (معمولا نزدیک دانشگاه) که suite اجاره میده و اجاره هایی در حدود 500 دلار به بالا داره
    اون طوری که من search کردم، نمیشه خارج دانشگاه خونه گرفت بدون roommate یعنی این که خیلی گرون در میاد

راستش خودم فعلا خوابگاه رزرو کردم واسه خودم (با حدود ماهی 400 دلار با roommate البته که هم اتاقی رو هم نمیشناسم و احتمال زیاد خارجیه)
    اما تصمیم دارم از ترم دوم بگردم ببینم سوئیت مناسبی می تونم داخل شهر پیدا کنم.

نکته1: اجاره این خونه های شیک و ویلایی که تو فیلم های آمریکایی می بینیم، حدود 1200 دلاره و بیشتر که معمولا 3 تا اتاق خواب داره. اگه 3 نفر باشید به راحتی می تونید با پرداخت هر کدوم 400 دلار یکی از اون خونه های شیک رو اجاره کنید.

نکته2: اگه خونه اجاره می کنید (خارج دانشگاه) حتما توجه کنید که آیا قیمت utilitise مثل اینترنت، برق، گرمایش و سرمایش و ... روی اجاره خونه اومده یا نه! ضمن این که در مورد share بودن حیاط یا پشت بوم یا هر وسیله دیگه مطمئن بشید (اگه همسایه دارید یا در مجتمع زندگی می کنید)

نکته 3: اگه خوابگاه هستید، از امکان cooking در اتاق مطمئن بشید (که آیا اجازه cooking دارید، اگه آره، آیا oven داره اتاق یا نه)

نکته 4: از Furnished یا Unfurnished بودن خونه هم اطلاع کسب کنید.

نکته5: اگه محله های دورتر از دانشگاه خونه می گیرید حتما پرس و جو کنید ببینید اون محله امن هست یا نه. چون بعضی از محله تو آمریکا واقعا امن نیست و به خاطر همین اجاره هاش یک کم ارزونه
    مرسی از اطلاعاتتون
    راستش در LA که اوضاع درامه! هم خوابگاه دانشگاه هم خونه هر دو خیلی گرونند. خوابگاه studio حدودا بیشتر از 1200 دلار درمیاد تازه اگه برسه!

راستی یه سری سایت ها هستن که آگهی های خونه و اتاق و حتی roommate رو میزنن، مثل ...

http://www.apartmentsearch.com
    http://www.forrent.com

بعضی از این سایت ها nation wide هستش و بعضی دیگه local و مخصوص همون شهری که میرید
    مثلا اگه تو google سرچ کنید rent apartment Dallas می تونید سایت های مخصوص شهر دالاس رو پیدا کنید و به همین ترتیب واسه هر شهری که دوست دارید.
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

یکی از سایتهای خوب برای پیدا کردن خونه، ماشین دست دوم، و غیره این سایته:
    http://www.craigslist.org/about/sites.html

صفحه 1 از 60 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)