صفحه 107 از 111 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1103

موضوع: هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    در مورد outlet ها در یکی از پستهای قدیمیم نوشته بودم. یه چیزی تو مایه عرضه مستقیم که در ایران داشتیم. یعنی شرکتهای عمده به جای اینکه اجناسشون رو از طریق فروشگاههای عمومی با واسطه بفروشن، خودشون مستقیما عرضه می کنن. محدود به شرکتهای تولیدی هم نیست. شما ممکنه Gap outlet ببینید که مربوط به برند Gap هست. ممکنه Sears outlet ببینید که مربوط به شرکت فروشگاههای زنجیره ای Sears هست و محدود به برند خاصی نیست. یادمه یکی از بچه ها می گفت از Gap outlet شلوار خریده ۱۰ دلار. قیمت اجناسی که از outlet یک شرکت می خرید معمولا از فروشگاههای معمولی همون شرکت ارزونتره. گاهی وقتها خیلی ارزونتره. Outlet رو در گوگل مپ جستجو کنید.

من چند وقت پیش یکبرنامه ای رو میدیدم راجع به outlet ها که میومدن جنسای outlet رو با جنسای retail مقایسه میکردن. نشون میداد که خیلی از کمپانیهای معروف کیفیت جنسی که در outlet میفروشن کاملا متقاوته با جنسی که تو store میفروشن. بعضی از برندها مثل Banana Republic و J.Crew رو حتی از تگی که به لباس دوخته شده بود میشد تشخیص داد که از outlet خریده شدن. به نظرم اگر به دنبال کیفیت اصلی یک برند هستید از store خرید کنید به جای outlet.

Senior Member mdemehri آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط niloobah نمایش پست ها
    من چند وقت پیش یکبرنامه ای رو میدیدم راجع به outlet ها که میومدن جنسای outlet رو با جنسای retail مقایسه میکردن. نشون میداد که خیلی از کمپانیهای معروف کیفیت جنسی که در outlet میفروشن کاملا متقاوته با جنسی که تو store میفروشن. بعضی از برندها مثل Banana Republic و J.Crew رو حتی از تگی که به لباس دوخته شده بود میشد تشخیص داد که از outlet خریده شدن. به نظرم اگر به دنبال کیفیت اصلی یک برند هستید از store خرید کنید به جای outlet.
    این موضوع من چند سال پیش تو یکی از تاپیکا گفتم کسی باورش نشد.‌ حرفتون کاملا درسته. اگه برید outlet mall کاملا متوجه میشوید موضوعو. ولی جالبه من یه کفش ازoutloutlet نایک خریدم،از فروشگاه اصلیش بهتر در اومد )))
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Senior Member

سلام٬‌من بخوام یک ماه تو یه شهر بمونم٬‌ مقرون به صرفه ترین امکان واسه اسکان چی هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    امضا نامرئی

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    سلام٬‌من بخوام یک ماه تو یه شهر بمونم٬‌ مقرون به صرفه ترین امکان واسه اسکان چی هست؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    https://www.airbnb.ca/s/United-States?locale=en

سلام دوستان
    ارزانترین راه خرید در آمریکا چیه؟ من تازه رسیدم.
    این کوپن آیا اونقدری در صرفه جویی اقتصادی کمک می کنه؟ از کجا باید بیاریمش و چطوری استفادش کنیم؟
    ممنون

یه سوال دیگه برای خرید لباس زمستانی کی باید اقدام کنیم که ارزون تر باشه

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid992006 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه برای خرید لباس زمستانی کی باید اقدام کنیم که ارزون تر باشه
    اگه لباس گرم در حد نیاز ابتدایی با خودتون آوردید، صبر کنید تا Black Friday یا Christmas sale. وگرنه میتونید همین الان در فروشگاه‌ها دنبالش بگردید. با اینکه بهترین زمان خرید لباس این ۲ زمانی‌ هست که گفتم، همین الان هم میتونید deal‌های خوب برای اورکت و لباس‌های زمستانی پیدا کنید. برای توضیح بیشتر در مورد صرفه جوئی و کوپن میتونید پست‌های قبلی‌ همین تاپیک رو بخونید. من از اینجا شروع کردم به پست گذاشتن در این تاپیک:

https://www.applyabroad.org/forum/sh...l=1#post960750
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

سلام
    امروز از صاحبخونه آدرس نزدیکترین جایی که میتونم روزنامه یکشنبه رو بگیرم پرسیدن و اون روزنامه رو گرفتم به اسم the dallas morning news، یه تعدادی کوپن هم در اون یافتم ولی جز یه موردش بقیش به درد من نمیخورد، اینطور که فهمیدم از تاپیک سری کوپن های مختلفی برای هر روزنامه ای هست، از دوستانی که دالاس تشریف دارن حصوصا میخوام راهنمایی کنن که چه روزنامه ای رو باید خرید که کوپن های بیشتر و متنوع تری داشته باشه.
    در ادامه هم بگم که من الان سایا فروشگاهای مختلف رو هم بالا پایین کردم چند روزه ولی چیزای مناسبی اونقدر پیدا نکردم ( مثلا میوه اصلا چیز خاصی ندیدم، تنها چیزی که پیدا کردم برای انگور بود پوندی 88 سنت که نمیدونم چقدر تخفبف خوبیه تو دالاس)، شانس من بد بوده تا به حال یا که این کوپن و کوپن بازی عین قدیم ترا صرف نداره؟
    ممنون
    ویرایش توسط farshid992006 : August 12th, 2018 در ساعت 07:53 PM

Junior Member

کوپن روزنامه ای٬ من هم صد و بیست دلار روزنامه یکشنبه ها و پنجشنبه های پر کپن شهرمون رو خریدم و با اینکه خیلی سعی کردم ٬‌اندازه همون صد وبیست دلار در سال رو هم ذخیره نکردم٬ این تجربه من بود که خیلی وقت گیره و مدیریتش سخته و زمان گیر٬‌این زمان رو تو چیزای دیگه بزارم خیلی بصرفه تر و مفید تر بود. ولی اگه خیلی علاقه داشتید ٬‌بهتر هست که بعضی از این جنس ها که دو تا ویژگی داره رو انتخاب کنید٬ یکی اینکه پسندتون باشه دیگه اینکه کوپن کارخونه اش باشه ٬ مثلا شامپویی که پسندتون هست و از طرفی کوپن دیجیتالش هم هست ٬‌بعد سایت ها و اپلیکیشن هایی که این کوپن ها هستند ٬ هر مدت سر بزنید و در موقعی که حراج این ها هست با این کوپن ها خریدتون رو بکنید.یکی دیگه اینکه ببیند چه مارکی و چه برندی به صرفه هست و دیگه اون رو ادامه بدید و هر یکی دو سال او ن به صرفه بودن رو دوباره بررسی کنید مثلا برای دستمال توالت ٬ من خیلی ها رو مقایسه کردم و حتی مقایسه فیمت واحد هم خیلی مقایسه دقیق نبود. زیرا قیمت واحد بعضی ها خوب بود ولی مصرف ما خیلی گران تر میشد و من الان از کاستکو می خرم که خیلی هزینه مصرفمون کمتر شده پس از گمی و گیجی این مورد خلاص شدم. یا مثلا میوه رو از آل دی می خرم و نود درصد مطءن هستم که بهترین قیمته ولی از آل دی نوشابه یا مایع لباششویی نمی خرم چون قبلا مقایسه کردم که ‍‍گرون تره .
    و اینکه ا‍‍گر یه موقع حراج خوب دیدید ٬ خیلی خوب هست که تا اونجایی که منطقیه بخرید وذخیره کنید . مثلا من حراج خوب برای نخ دندون دیدم که برای یک سال شاید هم دوسال خریدم .
    الان هم بیشترین و راحترین صرفه جویی ما ٬‌خرید از خیلی چیزا از کاستکو هست که از آمازون و خیلی جاهای دی‍گه ارزونتر هست و ‍کوپن هم قبول نمی کنند. چیزایی که ما می خریم. برنج رویال و رب و مایع ظرف شویی و مایع لباسشویی و آب و ژیلت و دستمال کاغدی و کیک تولد و بعضی مواقع لباس و ‍گوشت دنده ‍گوسفندی و خشکبار مثل پسته .کاستکو موقع هایی که تخفیف داره واقعا به صرفه هست .

سلام
    امروز از صاحبخونه آدرس نزدیکترین جایی که میتونم روزنامه یکشنبه رو بگیرم پرسیدن و اون روزنامه رو گرفتم به اسم the dallas morning news، یه تعدادی کوپن هم در اون یافتم ولی جز یه موردش بقیش به درد من نمیخورد، اینطور که فهمیدم از تاپیک سری کوپن های مختلفی برای هر روزنامه ای هست، از دوستانی که دالاس تشریف دارن حصوصا میخوام راهنمایی کنن که چه روزنامه ای رو باید خرید که کوپن های بیشتر و متنوع تری داشته باشه.
    در ادامه هم بگم که من الان سایا فروشگاهای مختلف رو هم بالا پایین کردم چند روزه ولی چیزای مناسبی اونقدر پیدا نکردم ( مثلا میوه اصلا چیز خاصی ندیدم، تنها چیزی که پیدا کردم برای انگور بود پوندی 88 سنت که نمیدونم چقدر تخفبف خوبیه تو دالاس)، شانس من بد بوده تا به حال یا که این کوپن و کوپن بازی عین قدیم ترا صرف نداره؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

سلام
    ممنون
    روزنامه مهم دالاس همونه که گفتید. در فورت ورت هم یک روزنامه هست به اسم Fort Worth Star Telegram. تعداد دفترچه‌های داخل روزنامه یکشنبه در هفته‌های مختلف متفاوته. بعضی‌ هفته‌ها ممکنه ۳-۴ دفترچه کوپن باشه، بعضی‌ هفته‌ها یکی‌ دو تا. قبل از اینکه روزنامه رو بخرید، داخلش رو ببینید که دفترچه کوپن داره یا نه. در یکی‌ از پست‌های قدیمی لینک گذاشته بودم که چطوری چک کنید کوپن‌های اون هفته به درد بخور هست یا نه

https://www.applyabroad.org/forum/sh...l=1#post972900

کوپن بازی هنوز هم صرف داره (البته نه به اندازه قدیم ها). با رعایت نکاتی‌ که در پست هام گفتم نیازی نیست بیشتر از نیم ساعت در هفته برای چک کردن sale‌ها و کوپن‌ها وقت صرف کنید. بقیه قیمت‌هایی‌ که دیدید نمی‌دونم، ولی‌ انگور پوندی ۸۸ سنت خوبه. قیمت‌هایی‌ که در این پست نوشته بودم هنوز هم خیلی‌ پرت نیست و پیدا میشه

https://www.applyabroad.org/forum/sh...l=1#post961673

در منطقه دالاس فروشگاه‌های عمده kroger هست و albertsons. برای میوه معمولا در aldi قیمت‌های بهتری پیدا می‌کنید ولی‌ گاهی‌ وقت‌ها ممکنه در فروشگاه‌های دیگه هم قیمت خوب باشه. من حتی در albertsons هم قیمت‌های خوب دیدم (با اینکه فروشگاه خیلی‌ ارزونی نیست). سوپرمارکت‌های مکزیکی هم در منطقه دالاس زیاده. اونها هم برای میوه قیمت‌های خوبی دارن. مناطق مکزیکی نشین یا ایتالیایی نشین مغازه‌های میوه و سبزی فروشی هم دارن که قیمت‌هاشون خیلی‌ عالیه. منطقه ما مکزیکی نشین نیست، ولی‌ یک فروشگاه میوه و سبزی فروشی داریم به اسم Ciolino که قیمت هاش واقعا عالیه و من خیلی‌ وقت‌ها اونجا خرید می‌کنم. همین پریروز مقدار زیادی میوه و سبزیجات خریدم روی هم رفته شد ۱۷ دلار. حتی توی aldi هم غیر ممکن بود این چیزایی‌ که خریدم کمتر از ۲۵-۳۰ دلار بشه.
    ویرایش توسط Mehrad : August 14th, 2018 در ساعت 03:43 AM
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)